نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: آخرین کنفرانس ها، دوره های آموزشی و کارگاه های مرتبط با معماری و شهرسازی

پیش فرض آخرین کنفرانس ها، دوره های آموزشی و کارگاه های مرتبط با معماری و شهرسازی

سلام

فرصت ارسال چکیده تموم شده ولی برای ارسال مقله کامل فکر کنم اگه با دبیر خانه تماس بگیرید مشکلی نباشد. به هرحال این فرصت ها برای دوستان معماری کم پیش میاد نهایت سعی خدتونو بکنید.

نخستين همايش ملي دانشجويي معماري ايران
    آبان ماه 1387 - دانشگاه کاشان
    محورها : معماری و شهرسازی - معماری و سازه -معماری و منظر - معماری و مرمت - معماری و تكنولوژی ساخت - معماری و انرژی
    زمان ارسال چکیده مقالات : 20/مردادماه/1387
    آدرس دبیرخانه : کاشان - انتهای خیابان طالقانی

دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان ( آیت الله یثربی )
    دبیرخانه همایش معماری ایرانی

دبیرخانه : کاشان - انتهای خیابان طالقانی - دانشکده معماری و هنر - دبیرخانه همایش معماری ایرانی
    تلفن : 4460333 - 0361 همه روزه از ساعت 8:30 الی 12:30 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه
    آدرس الکترونیکی : Info@1nasc.com

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : آخرین کنفرانس های مهندسی عمران و معماری

http://g09.cgpublisher.com/
    اين طراحي هست.
    البته موارد خيلي زيادي هست.
    http://www.cgpublisher.com/listConferences
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آخرین کنفرانس های مهندسی عمران و معماری و دوره های آموزشی و کارگاههای مرتبط

عنوان کنفرانس: همايش منطقه اي تازه هاي معماري
    Regional Seminar on New Architecture

حوزه(هاي) تحت پوشش: معماري و شهرسازي
    تاريخ برگزاري: 28 ارديبهشت 1391
    برگزار کننده: آموزشكده سما شوشتر
    سایر برگزار کنندگان: تحت حمايت سيويليكا
    محل برگزاري: شوشتر

تاریخ‌های مهم:
    مهلت ارسال اصل مقاله: 1391/1/21
    اعلام نتایج داوری اصل مقاله: 1391/2/10
    مهلت ثبت نام: 1391/2/10

تازه هاي معماري با رويكرد:
    توسعه پايدار
    معماري محدود
    مرزهاي معماري
    معماري ديجيتال
    محيطي و اقليمي
    كالبدي - سازه اي
    معماري و ضد معماري
    كاربردهاي پيشرفته رايانه
    معماري ايراني، اسلامي، غربي

اطلاعات تماس با دبیرخانه:
    تلفن دبيرخانه: 06126238812
    فکس دبيرخانه: 06126238811
    ایمیل: info©sama-conf.ir
    وب‌سایت: http://sama-conf.ir
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

پیش فرض پاسخ : آخرین کنفرانس های مهندسی عمران و معماری و دوره های آموزشی و کارگاههای مرتبط

همایش ملی معماری پایدار و توسعه شهری

وب‌سایت: http://saud.ir
    ایمیل: info@saud.ir

تلفن دبیرخانه تهران: 22757703-021

معرفی همایش:
    موضوع توسعه شهري و معماري پايدار از مباحث مهم در حوزه شهرسازي و معماري است كه نگاه بخش وسيعي از صاحبان ادبيات علمي توسعه شهري و طراحان معماري را به خود جلب كرده است. در كشورما، علي‌رغم فعاليت‌هاي صورت گرفته در سالهاي اخير، فقدان تجربيات علمي و پژوهشي كه تبين‌كننده مفاهيم و مباحث اين حوزه باشد احساس مي‌شود. از اينرو «همايش معماري پايدار و توسعه شهري» به دنبال آن است كه با گردهم‌آوردن صاحبان انديشه، دانشگاهيان، مديران سازمان‌هاي ذي‌ربط مهندسين مشاور، متخصصان و علاقه‌مندان موضوع توسعه شهري و معماري پايدار، به بررسي تحقيقات و پژوهش‌هاي صورت گرفته در اين زمينه و انتشار نتايج آن بپردازد. اميد است با مشاركت پژوهشگران اين عرصه زمينه ارائه آخرين پژوهش‌ها و مطالعات در اين همايش فراهم شود.

محورهاي همايش:
    1- آموزش معماري و شهرسازي پايدار
    2- معماري پايدار، فرهنگ و سنت
    3- نقش محيط زيست و اقليم در معماري و شهرسازي پايدار
    4- اقتصاد، توسعه شهري و معماري
    5- سوانح طبيعي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل
    6- توسعه شهر ايراني، اسلامي
    7- بهره‌گيري از فناوري‌هاي نوين در معماري و شهرسازي پايدار
    8- توسعه شهري پايدار
    محور ويژه: شهرهاي مياني و توسعه پايدار

Senior Member krig1960 آواتار ها

کارگاه آموزشی تخصصی استفاده مجدد از فضاهای فرهنگی - تاریخی (Reuse of Cultural & Historical Spaces) توسط مؤسسه پژوهشی فرهنگ و هنر دانشگاه تهران، دانشگاه پلی تکنیک میلان و دانشگاه علاءالدوله سمنانی به صورت مشترک در تاریخ 12 تا 16 اسفند به مدت 40 ساعت در باغ نگارستان دانشگاه تهران برگزار می‏گردد.
    http://www.riculart.ir/

سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    کارگاه آموزشی تخصصی استفاده مجدد از فضاهای فرهنگی - تاریخی (Reuse of Cultural & Historical Spaces) توسط مؤسسه پژوهشی فرهنگ و هنر دانشگاه تهران، دانشگاه پلی تکنیک میلان و دانشگاه علاءالدوله سمنانی به صورت مشترک در تاریخ 12 تا 16 اسفند به مدت 40 ساعت در باغ نگارستان دانشگاه تهران برگزار می‏گردد.
    http://www.riculart.ir/

جالبه .خیلی ممنون.
    من در موردش اینارو پیدا کردم...
    http://www.arel.ir/fa/News-Print-304.html
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین کنفرانس ها، دوره های آموزشی و کارگاه های مرتبط با معماری و شهرسازی

باسلام
    یه خبر خوب برای برو بچه های معماری
    یه موسسه آموزش مجازی هست که دوره های آموزشی معماری داخلی رو به صورت غیرحضوری برگزار میکنه و در پایان هم مدرک مورد تایید دانشگاه جامع و وزارت علوم میده.این مدرکا همش قابل ترجمه رسمی و ریزنمرات هم داره. باید برید به سایتشون و اگه خواستید ثبت نام کنید.
    آدرس سایتشون:
    www.arman.e-soroush.ir

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین کنفرانس ها، دوره های آموزشی و کارگاه های مرتبط با معماری و شهرسازی

با سلام؛
    دوستان عزیز کنفرانس اکو تهران با حضور پروفسور ایان بنتلی با رویکرد طراحی شهری اکولوژیکی در تاریخ 18 تا 20 آذر در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار می گردد.
    توضیح اینکه این برنامه با نگاه ویژه به مولفه های زیست محیطی برای اولین بار پارامتر های مرتبط اکولوژیکی را با یک نگاه عملکردی و تکنیکال به بحث های شهرسازی و معماری ورود میدهد و خروجی هرکدام از پارامترها به صورت یک زیر ساختار معرفی می گردد.
    در نهایت برهم نهاد زیرساختار های اکولوژیکی به یک ساختار پاسخده اکولوژیکی در شهرسازی و طراحی شهری تبدیل می گردد که قابلیت خود را در فرم کلی، دسترسی ها، تراکم، لند سکیپ، کاربری، پاسخدهی انرژی و زیرساخت های طبیعی نشان می دهد.
    www.IEDI.ir
    نظرات خود را پیرامون این موضوع را لطفا حتما بیان کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. کسی میتونه به من چندتا کنفرانس معماری بین المللی خیلی خوب معرفی کنه؟؟ خیلی ممنونممممم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)