صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: شرح وظایف و تفاوتهای RA و TA

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بدانید که وظایف TA کمتر از RA است

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید شرح وظایف یک TA چی می تونه باشه؟ و آیا دانشجوی دکترای سال اول رو برای درسهای ارشد هم TA می کنن یا نه؟
    درسهای ارشددر خیلی از دانشگاهها اصلا TA نداره چون سایز کلاس کوچکه و در اکثر موارد استاد خودش پروژه ها رو تصحیح میکنه.
    وظایف TA ممکنه شامل تصحیح تمرین ها، کلاسهای حل تمرین، سرپرستی آزمایشگاه ها و نظیر اون باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    برای مستر ها چه پیشنهادی رو می دید؟
    TA یا RA?
    کدوم شانس دکتری قبول شدن رو بالاتر می بره؟
    هرچی بهتون دادن بگیرید. بهرحال اگر مستر با تز میخونید که عموما RA هم همراهشه. بدون تز که اصلا پذیرش دکترا گرفتن بسیار مشکله. سابقه TA هم در گرفتن TA های بعدی کمک میکنه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درسهای ارشددر خیلی از دانشگاهها اصلا TA نداره چون سایز کلاس کوچکه و در اکثر موارد استاد خودش پروژه ها رو تصحیح میکنه.
    وظایف TA ممکنه شامل تصحیح تمرین ها، کلاسهای حل تمرین، سرپرستی آزمایشگاه ها و نظیر اون باشه.
    تو قرار داد من زده 20 ساعت در هفته part time. و گفته TA باید تو هر ترم حداقل تو 6-9 credit hours درسی ثبت نام کرده باشه. ایا ممکنه که این بیست ساعت در هفته کلا بشه کلاس حل تمرین؟ اینطوری باشه که هر روز حدود 8 ساعت باید سر کلاس بود.... باز آزمایشگاه یا تصحیح اوراق راحتتره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    تو قرار داد من زده 20 ساعت در هفته part time. و گفته TA باید تو هر ترم حداقل تو 6-9 credit hours درسی ثبت نام کرده باشه. ایا ممکنه که این بیست ساعت در هفته کلا بشه کلاس حل تمرین؟ اینطوری باشه که هر روز حدود 8 ساعت باید سر کلاس بود.... باز آزمایشگاه یا تصحیح اوراق راحتتره.
    نه بیست ساعت کل کار است شامل آماده سازی و مطالعه مطلب، کلاس حل تمرین، تصحیح ورقه ها، جواب ایمیل دانشجوها رو دادن و غیره. بیشتر جاها فوقش سه چهار ساعت در هفته سرکلاس حل تمرین میرید.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه بیست ساعت کل کار است شامل آماده سازی و مطالعه مطلب، کلاس حل تمرین، تصحیح ورقه ها، جواب ایمیل دانشجوها رو دادن و غیره. بیشتر جاها فوقش سه چهار ساعت در هفته سرکلاس حل تمرین میرید.
    آگه اینطوریه که من خیلی خوشحالم TA گرفتم. مخصوصا سال اول به نظر من هم زبانت رو خواسته یا ناخواسته میکشه بالا، هم به لحاظ Social خیلی جلو میوفتی و دوست و لینک پیدا می کنی، برعکس بچه های RA که یه راست میرن ته آزمایشگاه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

اینطوری نمیشه قضاوت کرد
    من از دو جا پذیرش مکانیک با TA دارم

تو یکیش استاد گفته فقط باید برگه و کوئیز تصحیح کنم.

تو اون یکی خواسته که علاوه بر تصحیح برگه و کوئیز یک روز هم آفیس باشم و از صبح تا عصر
    بچه ها بیان ایراداشون برو بپرسن. در ضمن گفته مواقعی که من کنفرانس هستم باید بیای کلاس
    درس بدی!!!!!! که من تقویمش رو تا الان که دیدک تو ترم بعدی حداقل میشه 4 جلسه!!!

با این که دانشگاه اول کاملاً گلابی هست و 1 روز وقت نمی بره، دانشگاه دوم 2 روز در هفته رو
    رو شاخشه!!

با عرض معذرت, من نتونستم جمع بندي كنم كه بالاخره TA بهتره يا RA.
    من خودم TA رو بيشتر دوست دارم مخصوصا براي سال اول. اما خب براي سال هاي بعد RA اي كه مرتبط با موضوع پايان نامه دكترا باشه ميتونه خيلي خيلي خوب باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    با عرض معذرت, من نتونستم جمع بندي كنم كه بالاخره TA بهتره يا RA.
    من خودم TA رو بيشتر دوست دارم مخصوصا براي سال اول. اما خب براي سال هاي بعد RA اي كه مرتبط با موضوع پايان نامه دكترا باشه ميتونه خيلي خيلي خوب باشه.
    آخر جمع بندی که نداره دوست عزیز. اینطور که نیست که شما انتخاب زیادی داشته باشید و حالا تصمیم بگیرید کدومش رو میخواهید. فول فاند در خیلی دانشگاهها شامل هردو TA و RA هست و درنتیجه باید هردو رو انجام بدید. اگر RA و اسکولارشیپ کافی میگیرید که خرجتون رو درمیاره میتونید برحسب وقتتون برای TA هم اقدام کنید. من استادی رو در کانادا میشناختم که به دانشجوهاش RA بالاتر از معمول میداد ولی شرط میکرد که TA نباید بگیرند! بهتر از TA اینه که اگر بتونید تا پایان دوره دکترا موقعیتی جور کنید لااقل یک درس در دانشکده ارائه کنید خیلی خیلی به رزومه تون کمک میکنه.

سلام

ممنون ميشم اگر توي تصميم گيري به من كمك كنيد.
    يه دفعه دپارتمان به من ايميل زده كه ميخواهيم بهت TA بديم. نه گفته كه چه درسي و نه گفته كه چكارهايي بايد انجام بدم. بعدشم توي قراردادش نوشته كه بايد معدلم 3.6 كمتر نشه و اگر هر كدوم از شرايط قرارداد رو از دست بدم, بايد خسارتش رو به دانشگاه بدم.
    يه دفعه هم يكي از استادا ايميل زده كه من از رزومه تو خيلي خوشم آمده و ميخوام با من كار كني ولي اگر TA رو قبول كني ديگه نميتوني با من كار كني. كارش security هست كه هم ممكنه براي سفارت حساس باشه و هم من قبلا خيلي كم كار كرده ام ولي ناآشنا نيستم.
    الان واقعا هم شكه و هم گيج شدم كه چكار كنم. ديگه داشتم بدون فاند اقدام ميكردم و حدود 10 روز ديگه هم وقت سفارتم هست و بايد سريعتر تصميم بگيرم.
    ممنون ميشم اگر كسي راهنمايي كنه كه تصميم بگيرم.
    معدل 3.6 توي امريكا خيلي سخته؟ نكنه استادا نمره كم بدن بعد مجبور بشم به دانشگاه خسارت بدم؟ مسئوليت TA واقعا كمتر از RA هست؟ كدومشو انتخاب كنم ريسكش كمتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    سلام

ممنون ميشم اگر توي تصميم گيري به من كمك كنيد.
    يه دفعه دپارتمان به من ايميل زده كه ميخواهيم بهت TA بديم. نه گفته كه چه درسي و نه گفته كه چكارهايي بايد انجام بدم. بعدشم توي قراردادش نوشته كه بايد معدلم 3.6 كمتر نشه و اگر هر كدوم از شرايط قرارداد رو از دست بدم, بايد خسارتش رو به دانشگاه بدم.
    يه دفعه هم يكي از استادا ايميل زده كه من از رزومه تو خيلي خوشم آمده و ميخوام با من كار كني ولي اگر TA رو قبول كني ديگه نميتوني با من كار كني. كارش security هست كه هم ممكنه براي سفارت حساس باشه و هم من قبلا خيلي كم كار كرده ام ولي ناآشنا نيستم.
    الان واقعا هم شكه و هم گيج شدم كه چكار كنم. ديگه داشتم بدون فاند اقدام ميكردم و حدود 10 روز ديگه هم وقت سفارتم هست و بايد سريعتر تصميم بگيرم.
    ممنون ميشم اگر كسي راهنمايي كنه كه تصميم بگيرم.
    معدل 3.6 توي امريكا خيلي سخته؟ نكنه استادا نمره كم بدن بعد مجبور بشم به دانشگاه خسارت بدم؟ مسئوليت TA واقعا كمتر از RA هست؟ كدومشو انتخاب كنم ريسكش كمتره؟
    من اگر جای شما بودم حتما RA رو انتخاب می کردم چون وقتت این طوری تلف نمی شه و همین طور که روی تز کار می کنی از استادت پول هم می گیری و می تونی وقت بذاری و چند مقاله هم بنویسی ولی TA یعنی حمالی! هیچ فایده ای نداره تازه کلی شرایطش سخت مثلا بعضی جاها ازت می خوان هفته ای بیست ساعت بری و کار TA انجام بدی که واقعا خیلی زیاده از طرفی دیگر هم گرفتن مدرک توی حوزه security فوق العاده خوبه و به راحتی می تونی کار پیدا کنی هم توی ایران و هم آمریکا
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)