صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

اسلام من امسال دامپزشکی آزاد بابل در اومدم،به نظرتون بهتره الان برم مثلا مجارستان کالج و پزشکی بخونم یا همینجا دام رو ادامه بدم بعد چند سال با معدل خوب اپلای بگیرم؟
    من دام و پزشکی رو هر دوتاشونو دوست دارم ولی تحت فشار خانواده ام که دام اصلا آینده خوبی نداره!
    آیا بعد مثلا دو سال اگه معدل بالایی داشته باشم دانشگاه های انگلیس یا آمریکا یا آلمان میتونم اپلای بگیرم؟
    دو سال پیش مقاله هم در زمینه سرطان داشتم و آیلز رو هم به زودی میخوام بگیرم
    پیشاپیش ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    من تازه با این سایت اشنا شدم . دانشجوی ترم 9 دامپزشکی ام و معدلم بالای 16 . مقاله ندارم و مدرک زبان .ولی زبان انگلیسیم خوبه ... میخوام برا ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کنم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چه چیزایی لازم دارم . میشه منو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم؟؟؟؟
    ویرایش توسط maxi1 : November 28th, 2017 در ساعت 02:38 PM

سلام دوستان و همکاران عزیز
    من امسال فارغ التحصیل شدم تو رشته دکتری دامپزشکی، میخواستم اقدام کنم برای تطبیق مدرک تو کشور کانادا، از بقیه پیامای دوستان تقریبا روند این کار رو متوجه شدم ولی ابهامم تو امتحان عملیه، میحواستم بپرسم قبولی تو این امتحان با توجه سطح تدریس تو ایران امکام پذیره یا نه؟، و اینکه کسی هست که این امتحان و قبول شده باشه؟ متشکرم از دوستانی که پاسخ میدن

سلام دوستان وقت بخیر
    من 2تا سوال داشتم،من بخوام خارج از ایران مثل آلمان یا فرانسه دامپزشکی بخونم مثل ایران باید حتما مدرکم تجربی باشه؟
    و آیا میشه بجای ویزای تحصیلی مستقیم ویزای کار دامپزشکی گرفت یا نه؟
    چون من مدرکم چیز دیگه ای هست اما چندسال سابقه کار تو دامپزشکی رو دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

از فروم و در بخش ویکی تمام اطلاعات مورد نیازتون در زمینه های مختلف مثل پذیرش از دانشگاه های کشورهای مختلف، مهاجرت، مدارک لازم و ... را می تونید پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dandilion نمایش پست ها
    سلام
    من تازه با این سایت اشنا شدم . دانشجوی ترم 9 دامپزشکی ام و معدلم بالای 16 . مقاله ندارم و مدرک زبان .ولی زبان انگلیسیم خوبه ... میخوام برا ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کنم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چه چیزایی لازم دارم . میشه منو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

بعید میدونم بدون گذراندن آزمون های مربوط به معادل سازی مدارک بتونید در رشته دامپزشکی مشغول به کار شوید. در بیشتر کشورها این رشته regulated هست و برای اینکه امکان کار در این رشته را داشته باشید در ابتدا باید مدرکی مثل دکتری دامپزشکی از یک دانشگاه داشته باشید و سپس بتوانید با گذراندن و پاس کردن مراحل معادلسازی مدرکتان، اجازه کار دامپزشکی را دریافت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milo_mahsa نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من 2تا سوال داشتم،من بخوام خارج از ایران مثل آلمان یا فرانسه دامپزشکی بخونم مثل ایران باید حتما مدرکم تجربی باشه؟
    و آیا میشه بجای ویزای تحصیلی مستقیم ویزای کار دامپزشکی گرفت یا نه؟
    چون من مدرکم چیز دیگه ای هست اما چندسال سابقه کار تو دامپزشکی رو دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم ٨ دامپزشكي هستم و معدلم حدود ١٦ هست،كلاس زبان ميرم و دارم رو يه مقاله كار ميكنم
    من اول ميخواستم اينجا عمومي رو بخونم بعد براي تخصص(جراحي) برم خارج از ايران يعني فاند يا بورس بگيرم ولي حس ميكنم با اين معدل جايي رام نميدن واسه همين تو اي فكرم كه ١٤٤ واحد رو كه گذروندم(اونوقت بهم مدرك ليسانس علوم ازمايشگاهي دامپزشكي رو ميدن) برم از اول اونجا شروع كنم كه براي تخصصم بتونم تو يه دانشگاه خيلي خوب جراحي رو بخونم
    اولا ميخواستم بپرسم كسي تجربه اين كارو داره؟
    و اينكه هزينه تحصيل عمومي دامپزشكي چقدره؟
    و اينكه براي عمومي دامپزشكي چه مدركي رو اونا ميخوان؟ديپلم؟

سلام دوستان
    آیا مدرک دامپزشکی ایران از دانشگاه سراسری در انگلیس برای کار و یا phd معتبر هست؟
    با ۸ تا isi داخلی و معدل ۱۵.۵ میشه اونجا ادامه داد؟ ترجیحم کار هست
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا مدرک دامپزشکی ایران از دانشگاه سراسری در انگلیس برای کار و یا phd معتبر هست؟
    با ۸ تا isi داخلی و معدل ۱۵.۵ میشه اونجا ادامه داد؟ ترجیحم کار هست
    ممنون
    با سلام و احترام. کار بالینی خیر، نمیتونید انجام بدین مگر اینکه آزمون های مورد نظر اداره دامپزشکی اون کشور را بگذرانید. برای پذیرش در رشته های پی اچ دی غیر بالینی میتوانید اپلای کنید ولی پذیرشتون بستگی به عوامل مختلف داره.

سلام اين مراحل عينا براي كانادا هم وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)