صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

سلام.
    در مورد آزمون GRE، نحوه آمادگی، منابع و کتابها و تجربیات شرکت کنندگان درتاپیک های با موضوع آزمون GRE میتونید مطالب مورد نیاز رو پیدا کنین. خیلی جامع و کامل راهنمایی کردن. نمره مورد قبول بسته به دانشگاه های مختلف متفاوته و در وبسایت هر دانشگاهی میتونین بگردین و پیدا کنین.
    در مورد سوال دومتون من دقیقا اطلاعی ندارم ولی میدونم بچه های دامپزشکی بودن که بخصوص در رشته های علوم پایه، هم از دانشگاه های اروپا و هم آمریکا پذیرش گرفتن.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramvet نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده دانشجوی ترم سه دامپزشکی هستم چند سوال دارم
    1 . میخوام برای تخصص و رزیدنتی وارد یکی از دانشگاه های آمریکا بشم در انتهای دوره دکترای جرفه ای از الان برای GRE میخوام کم کم بخونم که نمونه برای آخر . چیکار کنم چی بخونم و مینیموم چه نمره ای خوبه برای این رشته در 20 دانگاه برتر آمریکا در این رشته ؟
    2 . من در لیست نتایج پذیرش کسی رو نیافتم که پذیرش گرفته باشه از دانشگا های آمریکا اگه کسی هست لطفا در صورت امکان بفرماین از کدوم دانشگاه گرفتن و وضعیت تحصیلشون در ایران چگونه بود
    با تشکر

Junior Member

با سلام.
    میخواستم ببینم برای همین معادل سازی و کار در کلینیک در امریکا با چه ویزایی باید اقدام کرد؟

سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم کسی که تو دانشگاه آزاد گرمسار دامپزشکی خونده، معدلش بالای ۱۶ هستش و چندسالی هست که به عنوان دامپزشک مطب دارن میتونه برای مقاطع بالاتر اقدام کنه و همین دامپزشکی بخونه
    مقاله نداره آیلتس ۶.۵
    اگه نمیشه چه رشته‌های مرتبطی میتونه بخونه
    ممنون میشم جواب بدین

سلام به همه دوستان. من دانشجوی ترم 7 دامپزشکی هستم قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان رو دارم. با توجه به شرایط گرفتن پذیرش در مقطع phd، میخواستم ببینم نظرتون درمورد گرفتن انصراف از دانشگاه و گرفتن لیسانس و اقدام برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس چیه؟ شانسم برای این کار در کشور آلمان چقدره؟ برای ادامه دامپزشکی میتونم پذیرش بدم یا باید تغییر رشته بدم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    در این گروه چرا هیچ کس جواب سوالات را نمیدهد؟ خواهش میکنم از دوستان با اطلاعات در این مورد فعالیت کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

ادامه تحصیل در کجا و چه رشته ای و چه مقطعی؟ این ها باید مشخص باشند تا بشه جواب داد. هر کشور و رشته و دانشگاهی شرایط خاص خودش رو داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehtalebi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم کسی که تو دانشگاه آزاد گرمسار دامپزشکی خونده، معدلش بالای ۱۶ هستش و چندسالی هست که به عنوان دامپزشک مطب دارن میتونه برای مقاطع بالاتر اقدام کنه و همین دامپزشکی بخونه
    مقاله نداره آیلتس ۶.۵
    اگه نمیشه چه رشته‌های مرتبطی میتونه بخونه
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر ببخشید من یه سوال داشتم من دانشجوی ترم سوم دامپزشکی هستم سوالم اینه من بعد از فارغالتحصیلیم میتونم خارج از کشور جراحی مغز و اعصاب بخونم یعنی تخصصشو بگیرم لطفا جوابمو بدید برام حیاطی چون اگه نشه میرم دوباره کنکور میدم ببخشید من تازه تو ای سایت ثبت نام کردم قوانینشو خوب بلد نیستم اگه اشتبای تایپک زده ام منو به بزرگی خودتون ببخشید .
    ممنونم

من دکتر دامپزشک هستم و میخوام برای کار بعنوان دامپزشک در آلمان اقدام کنم، کسی اطلاع داره که مدارکم رو برای کجا باید بفرستم؟ بررسی کردم اکثر رشته ها میفرستند برای zab اما گویا برای دامپزشکی متفاوته و برای جای دیگر باید ارسال بشه. کسی اطلاع دقیق دارد؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

منظور شما جراحی مغز و اعصاب پزشکی و انسانی هست؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط DVM1A2S نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر ببخشید من یه سوال داشتم من دانشجوی ترم سوم دامپزشکی هستم سوالم اینه من بعد از فارغالتحصیلیم میتونم خارج از کشور جراحی مغز و اعصاب بخونم یعنی تخصصشو بگیرم لطفا جوابمو بدید برام حیاطی چون اگه نشه میرم دوباره کنکور میدم ببخشید من تازه تو ای سایت ثبت نام کردم قوانینشو خوب بلد نیستم اگه اشتبای تایپک زده ام منو به بزرگی خودتون ببخشید .
    ممنونم

سلام
    دوستان من را راهنمایی کنید
    من دامپزشکی خوندنم و الان دانشجوی پی اچ دی میکروبم
    ولی میخوام ول کنم و با ویزای توریستی بروم آمریکا
    ناول دادن که انگار جزو مهالاته
    اپلای برای پی اچ دی هم که تا زبان بگیرم و .... البته شنیدم اصلا پولی داخلش نیست پی اچ دی آمریکا و کارای تحقیقاتی
    کلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که اونجا سرتیفیکیتی یا فوق دیپلمب از دامپزشکی بگیرم تا کم کم مقیم بشم و کار کنم و با سیستم آشنا بشم و ببینم چه میتوانم بکنم
    نظر شما چیه
    کسی هست از آمریکا اینجا که راهنمایی کنه
    یکی دیگه از دوستان میگه کلا ول کن و یک دنتال اسیستنت بگیر و زندگیتو بکن
    یعنی واقعا...نروم و بمونم همینجا....الان دیگه دیره واسه این تغییر بزرگ و سخت برای من
    من ۳۱ سالمه
    البته من اینجا درامد و زندگی خوبی دارم....و برای پیشرفت میخوام برم نه اینکه اونجا بعد چند سال تحقیر و پشیمان گردم
    ممنونم...لطفا راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)