صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

سلام مایکل عزیز ..خیلی ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میزاری و از اون بیشتر ممنونم بابت روحیه و امیدی که توی تموم جمله هات هست.من خودم ارشد سازه فردوسی میخونم ولی چند وقتیه برای موضوع پایان نامه همسرم که دانشجوی سال اخر دامپزشکیه دنبال موضوعی میگردم که بدرد رفتنمون هم بخوره.وقتی که کاملا از رشته همسرم ناامید شده بودم و فک میکردم تنها راه اپلای توسط رشته خودمه این تاپیک رو دیدم و از اون موقع خیلی امیدم به دامپزشکی بیشتر شده..فقط الان چند تا مشکل پیش اومده که میخواستم نظرتونو بپرسم
    اینکه شانسی واسه پذیرفته شدن ما تحت این شرایط هست یا نه:
    اول اینکه دفاع ایشون میفته واسه بهمن 93 وبعد اینکه مدرک زبانمون هم تا اون موقع میگیریم یعنی عملا ما تا شهریور امسال هیچ حرفی واسه گفتن نداریم غیر از سابقه کاری و ورزشی ایشون که اونم فک نکنم بدن زبان به درد بخوره.
    حالا به نظر شما ما برای پاییز 2015 اقدام کنیم یا بزاریم بعد دفاع و زبان مثلا برای بهار 2015؟
    سوال بعدیم اینه که به نظرتون اگه استادی تو همین موضوع پایان نامه ما کار کرده باشه قبول میکنه به عنوان استاد مشاور با ما همکاری کنه یا کلا بهش میل نزنم چون میترسم شانسمو واسه میل های بعدی واسه فاند از دست بدم؟
    با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز و صبور

Junior Member

ببخشید منظورم spring 2016 بود

مایکل عزیز باور کنی یا نکنی من واقعا از این خبر خوشحال شدم... دیدن همکارای موفق و فهمیده خوشحالم میکنه و با دیدن اکثریتی که از خیلی از لحاظ ها دچار بحران فکری و شخصیتی هستند عذابم میده...
    به هر حال از صمیم قلب برات ارزوی موفقیت دارم.
    من تصمیم رو گرفتم چون واقعا از جو کاری و شرایط شغلیم اینجا بیزارم.... نمره IELTS ام امروز اومد؛ شدم 6 !!!! اولین بار بود دوباره try میکنم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی دانشگاه تهران

مرسی مایکل...
    درباره ی این هم که گفتی به استادام سلام برسونم باید بگم خیلی چیزا می خوام به استادا بگم دلم خیلی ازشون پره...ولی خب ایشالا بعد فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam285 نمایش پست ها
    سلام مایکل عزیز ..خیلی ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میزاری و از اون بیشتر ممنونم بابت روحیه و امیدی که توی تموم جمله هات هست.من خودم ارشد سازه فردوسی میخونم ولی چند وقتیه برای موضوع پایان نامه همسرم که دانشجوی سال اخر دامپزشکیه دنبال موضوعی میگردم که بدرد رفتنمون هم بخوره.وقتی که کاملا از رشته همسرم ناامید شده بودم و فک میکردم تنها راه اپلای توسط رشته خودمه این تاپیک رو دیدم و از اون موقع خیلی امیدم به دامپزشکی بیشتر شده..فقط الان چند تا مشکل پیش اومده که میخواستم نظرتونو بپرسم
    اینکه شانسی واسه پذیرفته شدن ما تحت این شرایط هست یا نه:
    اول اینکه دفاع ایشون میفته واسه بهمن 93 وبعد اینکه مدرک زبانمون هم تا اون موقع میگیریم یعنی عملا ما تا شهریور امسال هیچ حرفی واسه گفتن نداریم غیر از سابقه کاری و ورزشی ایشون که اونم فک نکنم بدن زبان به درد بخوره.
    حالا به نظر شما ما برای پاییز 2015 اقدام کنیم یا بزاریم بعد دفاع و زبان مثلا برای بهار 2015؟
    سوال بعدیم اینه که به نظرتون اگه استادی تو همین موضوع پایان نامه ما کار کرده باشه قبول میکنه به عنوان استاد مشاور با ما همکاری کنه یا کلا بهش میل نزنم چون میترسم شانسمو واسه میل های بعدی واسه فاند از دست بدم؟
    با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز و صبور
    سلام مریم عزیز، خواهش میکنم
    قبل از اینکه سراغ سوالاتتون بریم یه نکته ای رو در مورد پایان نامه همسر محترمتون عرض کنم که اگه تا الان پروپوزالشون تصویب نشده حتما با یکی از استادای علوم پایه پایان نامشونو بردارند که هم در دانشکده های دامپزشکی و هم دانشکده هایی که به دروس علوم پایه ربط پیدا میکنند قدرت مانور بیشتری داشته باشید و بتونین به تعداد بالاتری از اساتید میل بزنید و تنها محدود به دانشکده دامپزشکی نشید. بازم تاکید میکنم که ما در هر صورت میخواهیم به عنوان ریسرچر جذب بشیم و زیاد فرقی نمیکنه که در دروس کلینیکی ریسرچ کنیم یا علوم پایه یا اصلا توی دانشکده دامپزشکی باشیم یا توی دانشکده های دیگه. در هر صورت بعد اینکه یه مدت توی امریکا بودین و جا افتادین، همسرتون میتونند کارهای مختلفی انجام بدند از جمله اینکه واسه امتحان PAVE اماده بشند و یا ....
    ترجیحا با یه استاد قوی پایان نامشونو بردارند که حتما بتونند از پایان نامشون ISI خارج کنند.
    بله این یه واقعیت هست که جای امیدواری بیشتری در مورد رشته شما هست چون خودم دوستای عمرانی زیادی رو سراغ دارم که کارهاشون خیلی راحتتر از بسیاری از رشته ها و حتی برخی رشته های مهندسی دیگه مثل مکانیک و برق نتیجه داده و زودتر تونستند فاند گیر بیارند. ضمن اینکه رشتتون از جمله رشته های مهندسی غیر حساس هست که در گرفتن ویزا هم میتونه خیلی کمکتون کنه. در هر صورت میخوام اینو بگم که اگه هر کدوم از شما دو عزیز موفق به گرفتن پذیرش بشید، وقتی اونجا رسیدین نفر دیگه میتونه حضورا با اساتید صحبت کنه و کار براش برای گیر آوردن پوزیشن خیلی راحت تر میشه.
    در مورد سوالاتتون:
    1- به نظرم برای fall 2015 فکر نکنید چون یه فورس زیاد و الکی ای روتون میاد. تا بهمن عملا ددلاینی نمونده و نه تنها زبان بلکه ریزنمرات و بقیه مدارکتون برای اپلای اماده نیستند. این وسط هی میخواهید هول هولکی کارهاتونو انجام بدین، پس کی با استادا تماس بگیرم؟ پس کی فلان کارمو انجام بدم؟ و ..... و تمام این موضوعات باعث میشه که فشار زیادی رو تحمل کرده، و این فشار نه تنها روی زندگی شخصیتون تاثیر بد میزاره بلکه باعث میشه عملا برای زمانی که تایم مناسبتون بود خسته باشید و با فکر و تمرکز درست عمل نکنید. مطمئن باشید که هیچ موقع دیر نیست، همینکه تصمیم گرفتین برید خود به خود 20 سال از زندگیتون جلو افتادین پس اصلا به خودتون فشار الکی وارد نکنید.
    واسه spring 2016 اگه اقدام کنید به نظرم خیلی خوبه. یعنی اگه یکی از شما موفق بشه واسه spring 2016 پذیرش بگیره عالی میشه، اما ممکنه گیر آوردن پوزیشن فول فاند برای ترم بهاره ساده نباشه. بنابراین پیشنهاد من اینه که شما برنامه ریزیتونو بزارین واسه spring 2016، اگه با یاری خدا موفق به گیر آوردن فول فاند شدین که چه بهتر وگرنه با تجربه ای که در فرآیند یک بار اپلای کردن بدست آوردین، با برنامه ریزی صحیح نیروتونو بزارین واسه fall 2016 و مطمئن باشید که اگه واسه fall 2016 هم موفق بشید عالیه و کلی تو زندگیتون جلو افتادین، به قول معروف believe me
    2- متاسفانه من اطلاعی ندارم که اونها حاضر میشند استاد مشاور یه پایان نامه که مال یه دانشجو در دانشگاههای ایران هست (با توجه به مسائل موجود) بشند یا که خیر، یا از اون طرف اصلا دانشکده دامپزشکی همسرتون همچین اجازه ای میده یا نه. یعنی کلا در این مورد اطلاعی ندارم. ولی به نظرم ابتدا با دانشکده و استاد راهنماتون صحبت کنید که اگه یه استاد امریکایی بخواد استاد مشاور پایان نامم بشه اشکالی نداره؟ اگه اکی بود، با استاده خودتون یا استاد راهنماتون تماس بگیرین و صحبت کنید. اتفاقا اگه همه چی اکی باشه، ممکنه استاده خوشحال هم بشه استاد مشاورتون بشه، ولی به هیچ عنوان و به هیچ عنوان و به هیچ عنوان بهش هدف نهاییتونو که ادامه تحصیل در دانشگاهشون زیر نظر ایشون هست رو نگین. چون رسما میفهمه که ازش استفاده کردین که به هدف نهاییتون برسین. بزارین کارها جوری به نظر بیاد که انگار در پروسه انجام پایان نامتون به زمینه کاری و نحوه کار ایشون و علم ایشون علاقمند شدین و دوست دارین تحصیلات عالیه رو زیر نظر ایشون انجام بدین.

در نهایت دو تا پیشنهاد دارم:1- حتما سعی کنید در این مدتی که فرصت دارین تا اپلای کردن حداقل یک ISI و یا بیشتر داشته باشین. 2- نمرات زبانتونو به خصوص GRE را تا میتونین بیشتر کنید و برای یه نمره competitive برنامه ریزی کنید نه اینکه صرفا نمره هایی بیارید که مینیمم دانشگاه رو meet کنه.

با آرزوی بهترینها
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhman3030 نمایش پست ها
    مایکل عزیز باور کنی یا نکنی من واقعا از این خبر خوشحال شدم... دیدن همکارای موفق و فهمیده خوشحالم میکنه و با دیدن اکثریتی که از خیلی از لحاظ ها دچار بحران فکری و شخصیتی هستند عذابم میده...
    به هر حال از صمیم قلب برات ارزوی موفقیت دارم.
    من تصمیم رو گرفتم چون واقعا از جو کاری و شرایط شغلیم اینجا بیزارم.... نمره IELTS ام امروز اومد؛ شدم 6 !!!! اولین بار بود دوباره try میکنم !
    مرسی رژمان جان، معلومه که باور میکنم، تمام بچه هایی که اینجان با اون بیرونی ها فرق دارند
    به نظرم نمرت واسه اولین تلاش خیلی خوب بوده، آفرین. ایشالا تو ترای بعدی یه نمره توپ میگیری. همینکه داری تلاش میکنی یعنی تو مسیر درستی، و دیر یا زود به نتیجه میرسی، و به قول معروف خدا رو شکر که این امتحانات برگزار میشه و خدا رو شکر که بهمون سلامتی داده و میتونیم تا هر چند باری که بخواهیم تلاش کنیم و امتحان بدیم و بالاخره این ما هستیم که موفق میشیم و زمانش یکم اینور اونور بشه اهمیتی نداره
    منم از صمیم قلب خالصانه برات آرزوی موفقیت دارم
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط MiladYLH نمایش پست ها
    مرسی مایکل...
    درباره ی این هم که گفتی به استادام سلام برسونم باید بگم خیلی چیزا می خوام به استادا بگم دلم خیلی ازشون پره...ولی خب ایشالا بعد فارغ التحصیلی
    خواهش میکنم میلاد جان،
    متاسفانه 99.99 درصد استادای ایران فارغ از اینکه مال کدوم رشته باشند نه تنها عقده ای بلکه عقب افتادن و حیف اسم استاد که به یدک میکشند. اما نکته ای که میخوام بگم اینه که دوست من اصلا واسه نفهم بودن این جماعت خودتو اذیت نکن. هیچکی نمیتونه یه نفر دیگه رو عوض کنه. شما اگه جایزه نوبل رو هم ببری بازم استادات عوض اینکه خوشحال بشند که این پسر همونی بوده که من تربیتش کردم و بهت تبریک بگن، میان از در بدخواهی وارد میشند. پس اصلا واسه اینجور مسائل خودتو اذیت نکن که خدای نکرده روی کیفیت کارت و بازده درس خوندنت تاثیر بد نذاره. و مهمتر و مهمتر و مهمتر از همه اینکه ببین میلاد جان، چه ما بخواهیم و چه نخواهیم GPA یا معدل یکی از مهمترین فاکتورها برای گرفتن پذیرش هست. حتی اگه از دست بی عدالتی برخی استادات ناراحتی، خودتو جوری کنترل کن که اون هیچ وقت اینو نفهمه، چون این عقب مونده ها از عنصر نمره برای ضربه زدن بهت استفاده میکنند. و این موضوع تاثیر بدشو در فرایند اپلای هم همچنان نشون میده.
    اینو بدون دوست من که تا وقتی دانشجویان عقب افتاده ای هستند که مثله پروانه دور شمع های عقب افتاده میچرخند و پاچه خواری میکنند، این جور اساتید هم هستند. و هیچکس نمیتونه این اساتید رو عوض کنه. مقصر اصلی همون همکلاسات و همون سال بالایی ها و سال پایینیهات هستند. بنابراین یه نکته رو به عنوان جمع بندی خدمتت عرض کنم که تو دلت بگو گور بابای این بچه بازیهاشون ... بزار تو این بازیهاشون مشغول باشند ... اونها لیاقتشون همینقدره.... شما به هدفتون فکر کنید و اجازه ندین که جوونی و غرورتون یه موقع باعث بشه از کوره در برین و نتیجه این کار رو در کم کردن نمرتون توسط استاد ببینین و در نهایت نتیجه بدترشو در فرایند اپلای به خاطر GPA تحت تاثیر قرار گرفته توسط بدخواهی استادا ببینین. مطمئنم متوجه منظورم میشی دوست من. بنابراین فقط به خدا توکل کن و فقط کار خودتو انجام بده.
    موفق باشی عزیز
    Charles Dickens

لطف داری شما مایکل جان ممنون...
    یه سوالی که برام پیش اومده اینه که الان که تقریبا همه مدارک دیگم آمادست به نظرت این نمره 6 ایلتس رو تو C.V بنویسم و بگم که دوباره قراره امتحان بدم تو سپتامبر یا نه ؟
    و اینکه واسه کانادا اگه از حدود 1 ماه دیگه شروع کنم به مکاتبه چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhman3030 نمایش پست ها
    لطف داری شما مایکل جان ممنون...
    یه سوالی که برام پیش اومده اینه که الان که تقریبا همه مدارک دیگم آمادست به نظرت این نمره 6 ایلتس رو تو C.V بنویسم و بگم که دوباره قراره امتحان بدم تو سپتامبر یا نه ؟
    و اینکه واسه کانادا اگه از حدود 1 ماه دیگه شروع کنم به مکاتبه چطوره؟
    خواهش میکنم عزیز،

تو CV برای قسمت زبان یه قسمتی رو اینطوری که میگم بنویس و بگو که انگلیسی رو فلوانت هستی:

LANGUAGE PROFICIENCY:

English: Fluent
    Arabic: Acquainted
    Persian: Mother Tongue

اگه استادی براش همه چیتون اکی باشه و کنجاور باشه که شما نمره زبانتون چند شده میاد اینطوری ازتون سوال میپرسه: Have you ever taken the TOEFL/IELTS?
    که اینجا میتونین راجع به چیزی که گفتین صحبت کنین که آره یه بار امتحان دادم و نمره اینقدر شده و دوباره میخوام در فلان تاریخ امتحان بدم. و میگین که در مورد نمره نگرانی ای نداشته باشه و شما همه چیو در مورد زبان guarantee میکنین.

در مورد کانادا به چهار تا دانشکدش میتونین ایمیل بزنین: انتاریو, کلگری, ساسکاچوان و پرنس ادوارد.

چون تعداد دانشکده هاشون کمه پیشنهادم اینه که همین الان CVتونو اماده کنید و براشون هر روز ایمیل بزنین. ( یه بار دیگه اواخر شهریور دوباره از صفر بهشون ایمیل بزنین و همین چرخه که شروع میکنید و میگمو انجام بدین) اما روزی به دو تا استاد هر دانشکده که جمعا میشه 8 تا ایمیل در روز. یه فایل word یا excel تهیه کنید و در یک جدول استادایی که هر روز براشون ایمیل میزنین اسمشونو، دانشکدشونو، ایمیلشونو، زمینه کاریش (فارماکو، میکروب, پاتو, جراحی و .... کدوم هستش؟ گاهی اونها خیلی ریز میشن، همونی که ریز شدند رو بنویس)، آیا جواب دادند یا ندادند، چه جوابی دادند، تاریخ روزی که ایمیل زدین و دریافت کردین و ..... رو بصورت یه فایل داشته باشید تا وقتی میخواهید دوباره این چرخه رو از سر بگیرین یک اطلاعاتی نسبت به زمان ایمیل اول و نحوه جواب استاد مربوطه داشته باشید.
    Charles Dickens

این چیزی که در ادامه مینویسم یه مسئله ای هست که خودم به صورت تجربی بهش رسیدم و پایه و اساس دیگه ای نداره ولی گفتم شاید گفتنش برای عزیزان خالی از لطف نباشه.

مناسب ترین روز های هفته و ساعت محلی واسه ایمیل زدن به استادا:

بین بازه 12 ظهر تا 4 بعد از ظهر ( هر چی به 4 بعد از ظهر نزدیک تر باشه بهتر) ایمیلتونو زده باشین چون تا غروب که اونجا صبح میشه استادا میلها رو باز میکنند و جواب میدند (اختلاف ساعت دور و بر 10.5 ساعته رو در نظر داشته باشین). معمولا اکثر استادا اول صبح که وارد افیسشون میشند یه بار ایمیلشونو چک میکنند. اینجوری ایمیلتون جزو اولین ایمیلها در inboxش هست. نزارین واسه 9 شب که براشون ایمیل بزنین چون احتمال اینکه اون روز بهتون جواب بدند کم میشه و تا فردا ممکنه n تا ایمیل دیگه بعد ایمیلتون دریافت کنه و ایمیلتون در بین اون همه ایمیل گم بشه. هیچگاه شنبه و یکشنبه به استادا ایمیل نزنین چون: 1- اونها به هیچ عنوان در weekend جواب ایمیل رو نمیدند و تعطیلات آخر هفتشون به معنای واقعی مال خودشون و خانوادشون هست و وقتشونو با خانوادشون میگذرونند و 2- تا دو شنبه n تا ایمیل دیگه روی ایمیلتون براشون فرستاده شده (در نظر بگیرید که از تمام دنیا دارند براشون ایمیل میزنند) و احتمال اینکه ایمیل شما تازه ترین ایمیل باشه خیلی کمه و ممکنه استاده با باز کردن 40-50 ایمیل دیگه خسته شده و احتمال اینکه بیخیال خوندن بقیه ایمیلها بشه هست (در همه موارد استثنا وجو داره, یعنی ممکنه یه استاد کل 300 ایمیلی که براش در روز میره رو باز کنه, ولی این چیزی که بهتون گفتم محض رعایت یه سری نکات از جانب خودتون هست. حالا استادا همه ایمیلها رو باز کردند که چه بهتر )

پس چه به امریکایی ها چه به کانادایی ها میخواهید ایمیل بزنید حتما دوشنبه تا جمعه باشه. حالا این وسط استثنا ها رو بیخیال بشین مثلا چینیها که ایام هفته که چه عرض کنم ایام سال هم براشون مهم نیست ممکنه هر موقع هفته, حتی شده تو تعطیلات کریسمس هم جواب ایمیل رو بدند(!) اونها رو بیخیال بشین, این چیزی که گفتم یه قاعده بین امریکایی ها و کانادایی هاست. من خودم حتی جمعه رو از لیستم حذف کرده بودم، چرا؟ چون احیانا اگه استادی جمعه کار داشت و نمیتونست ایمیلشو باز کنه، با فاصله سه روزه ای که میفتاد دیگه ایمیلم کاملا در بین بقیه ایمیلها غرق میشد. بنابراین دوشنبه تا پنجشنبه رو میل میزدم و سه روز رو روی پروفایل استادا و سایتهای دانشگاههای مختلف کسب اطلاعات میکردم.

رژمان جان اگه قصدت واسه کانادا قطعی هست و مخصوصا اینکه با سرماش مشکلی نداری، چون تموم مدارک دیگت آمادست میتونم یه پیشنهاد بهت بدم. یکی از استادای یکی از همین 4 دانشکده که مال دانشگاه ساسکاچوان هست یه سال و خردی پیش بهم گفته بود که واسه Labش مناسبم و چون ددلاین تازه گذشته بود 7 ماه بعد دوباره تماس بگیرم که من دیگه کلهم بیخیال کانادا شده بودم. آزمایشگاه خیلی قوی ای داره و واسه خودش جدا از دانشکده یه امپراتوری داره و مدارکی که واسه اپلای نیاز داره کمی بیشتر از مدارکی هست که دانشکده میخواد مثلا از جمله مواردی که واسه اپلای خودش نیاز داره متاسفانه یا خوشبختانه نمره GRE هست (در مورد خودم این جور کیسها میشد خوشبختانه چون GRE میتونست گذشتمو جبران کنه ). هیچ کدوم از 4 دانشکده نمره GRE در رشته دامپزشکی نمیخوان. ولی خب این استاده واسه خودش میخواد دیگه. معمولا تا آخر دسامبر هر تعداد رو بخواد بگیره دیگه گرفته و بعدش کسی رو نمیگیره. میتونی یه بار الان باهاش صحبت کنی و اگه خواست و از رزومت خوشش اومد الان یا اگه خودش گفت دو سه ماه بعد مدارکتو به غیر از زبان براش بفرستی.
    قبل از اینکه به طور رسمی اپلای کنی ازت میخواد که یه سری مدارک رو از طریق ایمیل براش بفرستی و اون بررسی میکنه و اگه از نظرش پذیرفته شده باشی بهت میگه که به طور formal اپلای کنی. اول فقط ایمیل بزن و CVت رو بفرست، اگه خوشش بیاد که میگه بقیه رو که شامل موارد زیر هست هم براش ایمیل کنی:

A one-page statement of purpose, which lists your career goals.
    A resume, which lists your experiences and qualifications.
    Unofficial copies of all transcripts, including undergraduate and graduate programs.
    Three letters of recommendation on letterhead and signed (submitted as PDF files).
    Unofficial copy of GRE scores (include the percentile rankings for each score).
    TOEFL scores if you are not a native speaker of English.

اینجا پروفایل این پروفسور در دانشگاه ساسکاچوان هست.
    اینجا هم پروفایلی هستی که یه سری اطلاعات اختصاصی راجع به خودش, مقالاتش, زمینه کاریش, تیمش و نحوه اپلای نوشته.
    اینجا هم اختصاصا در مورد نحوه اپلای, دستمزد سالانه و اینکه شهریه رو خودش پرداخت میکنه و غیره توضیح داده.

این دانشکده در شهر ساسکاتون واقع شده و برخلاف خیلی از رشته های دیگه که شعبه دانشگاه ساسکاچوان در شهر رجانا هستند نیست.
    درسته که خودش گفته نمره تافل، اما فکر کنم نمره ایلتسم قبول میکنه چون اینجا خوده دانشگاه ساسکاچوان نمره ایلتس رو قبول داره. حالا اگه قبولت کرد و همه چی اکی بود و کار به اونجا کشید در این مورد باهاش صحبت میکنی. اگه کپی نمره ایلتستو فرستادی و چیزی نگفت یعنی باهاش مشکلی نداره که قاعدتا هم نباید داشته باشه. فقط دقت کن که باندی که واسه ایلتس گذاشته به نظرم یکم زیادی دست بالا گرفتند چون باند 6.5 یکم زیاده ولی دست نیافتنی نیست. حالا بازم میگم که فعلا باهاش صحبت کن اگه کار به اونجاها کشید میتونی ازش یه مقدار زمان بخری.

فقط خواهشا التماسا تمناا، هر کسی این پستو خوند و حتی یه دونه مدرکشم آماده نیست و حتی دفاع هم نکرده هم همین امشب به این استاده ایمیل نزنه (بلکه بزاره واسه موقعی که همه مدارکش آمادست) چون این استاده که در 50 سال گذشته ممکنه 4 تا ایمیل هم از ایرانیها دریافت نکرده بود اگه در عرض 24 ساعت 50 تا ایمیل از ایرانیها دریافت کنه با خودش فکر میکنه که مورد تهاجم سایبری قرار گرفته و همه رو از دم اسپم میکنه طرف ننوشته هر کی زودتر ایمیل بزنه رو میگیرم، و بگه بدو بدو تموم شد مطمئن باشین هیچ استادی با کسی تعارف نداره، رزومه رو نگاه میکنه و اگه خوشش نیاد ممکنه حتی جواب ایمیلم نده. هر کی بدردش میخوره رو میگیره.

موفق باشی رفیق
    Charles Dickens

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)