صفحه 14 از 32 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

با سلام و خسته نباشید خدمت مایکل عزیز..مرسی بابت راهنماییهای خوبت واقعا اگه میخواستیم اطلاعاتی که شما تو این پست گذاشتیو خودمون به دست میاوردم کلی زمان میبرد و واقعا مدیونتیم و دعا میکنم ایشالا هر چه زودتر کارت درسا بشه و به خاک پاک آمریکا برسی..اتفاقا دو تا از دوستامون هم برای fall 2014 از pennsylvania پذیرش گرفتن و اونها هم همین حرف شما رو زدند که سعی کنیم پایان ناممون رو یه جوری انتخاب کنیم که بشه با چند تا دانشکده مکاتبه کرد.راستش مثل اینکه فردوسی فقط دو تا استاد دام عالی داره که یکی ایران نیست یکیم کلا با کسی پایان نامه برنمی داره مگه اینکه خیلی خاص باشی !
    استادی که ما انتخاب کردیم بهداشت مواد غذایی و زئونوز درس میده و اینطور که من تا الان فهمیدم اکثر استاد های بهداشت مواد غذایی دانشکده دامپزشکی با خیلی از اساتید سایر دانشکده ها که مربوط به مواد غذایی میشه ، مقاله مشترک نوشتن ، واسه همین فک کنم اگر مثلا موضوع پایان نامه مربوط به اثر یک باکتری روی ماده غذایی باشه که انسان ها مصرف می کنند ، شانس پذیرشمون در دانشکده های health science و مثل اون بیشتر میشه.
    اگه ممکنه نظرتون رو راجع به این مدل موضوع پایان نامه بگید ، خوشحال میشم.
    قبلا از راهنماییتون ممنونیم

Junior Member

سلام میکائیل گرامی ، می شه در این مورد مرا راهنمایی کنید که
    من پایان نامه ام و 1 مقاله آی اس آی که از آن نوشتم درباره جراحی دام کوچک است از طرفی مقالات آی اس آی دیگرم و طرح هایی که روی آن ها کار کردم با عناوین
    Investigation of a parasitic outbreak of Lernaea cyprinacea Linnaeus (Crustacea: Copepoda) in Cyprinid fish from Choghakhor lagoon
    An epizootic of Ichthyophthiriasis among fishes
    Zearalenone contamination in barley, corn, silage and wheat bran
    Determination of zearalenone contamination in wheat and rice in Chaharmahal va Bakhtyari, Iran
    Prevalence of Brucella abortus in milk four cows Mahal and Bakhtiari province during the spring of 1389 Wright Way
    است .آیا من باید در ایمیل زدن به اساتید surgery و یا food safety یا Nutrition و یا Toxicology توجه کنم؟ درسته که علاقه من به جراحی است اما تعداد مقالات آی اس آی من در این زمینه کم است .و اینکه اگر فقط اساتید مربوط به تغذیه را در هر دانشگاه در نظر بگیرم تعدادشان بسیار کم است؟
    لطفا مرا در این زمینه راهنمایی فرمایید. با تشکر از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام میکائیل گرامی ، می شه در این مورد مرا راهنمایی کنید که
    من پایان نامه ام و 1 مقاله آی اس آی که از آن نوشتم درباره جراحی دام کوچک است از طرفی مقالات آی اس آی دیگرم و طرح هایی که روی آن ها کار کردم با عناوین
    Investigation of a parasitic outbreak of Lernaea cyprinacea Linnaeus (Crustacea: Copepoda) in Cyprinid fish from Choghakhor lagoon
    Determination of zearalenone contamination in wheat and rice in Chaharmahal va Bakhtyari, Iran
    Prevalence of Brucella abortus in milk four cows Mahal and Bakhtiari province during the spring of 1389 Wright Way
    است .آیا من باید در ایمیل زدن به اساتید surgery و یا food safety یا Nutrition و یا Toxicology توجه کنم؟ درسته که علاقه من به جراحی است اما تعداد مقالات آی اس آی من در این زمینه کم است .و اینکه اگر فقط اساتید مربوط به تغذیه را در هر دانشگاه در نظر بگیرم تعدادشان بسیار کم است؟
    لطفا مرا در این زمینه راهنمایی فرمایید. با تشکر از شما
    دوست عزیز، یا من نمیتونم متوجه بشم یا شما زیاد واضح سوالتونو مطرح نکردین در هر صورت من اصلا متوجه منظورتون نشدم لطفا سوالتونو واضح تر مطرح کنید:

آیا من باید در ایمیل زدن به اساتید surgery و یا food safety یا Nutrition و یا Toxicology توجه کنم؟ به چی توجه کنید، یا به چیشون توجه کنید؟ منظورتون اینه که به این اساتید ایمیل بزنید یا خیر؟؟؟؟

درسته که علاقه من به جراحی است اما تعداد مقالات آی اس آی من در این زمینه کم است .و اینکه اگر فقط اساتید مربوط به تغذیه را در هر دانشگاه در نظر بگیرم تعدادشان بسیار کم است؟ من والا نمیفهمم این جمله چه جوری آخرش سوالی شده تعدادشان کم هست؟؟؟؟؟ یعنی دارین از من میپرسین تعدادشان کم هست یا کم نیست و من باید جوابمو در راستای کم یا زیاد بودنشون بدم

لطفا زحمت بکشید سوالاتتونو یه بار دیگه واضح تر، جوری که من پیر مرد هم بفهمم مطرح کنید. مرسی عزیز
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

مایکل عزیز...
    اولا دوباره و سه باره و 100 باره باید بگم ممنون مچکر و سپاس
    مدارکی که من منظورم بود که اماده اند عبارت اند از c.v +یک مقاله ISI + سه سال سابقه کار + 4گواهی شرکت در همایش های داخلی + 1 سال کار به عنوان دستیار در کلینیک و آزمایشگاه دامپزشکی + معدل 15.31 + دسته گل اخیرم Band 6 IELTS !!!! متاسفانه GRE ندارم و هیچ گونه اطلاعاتی هم راجع بهش ندارم اون منابعی هم که شما زحمت کشیده بودید و لینک گذاشته بودید نتونستم داونلود کنم یعنی نمیشد.
    حالا بنده 2 تا خواهش دارم بعنوان برادر کوچکتر : اگه لطف کنی منابع GRE رو که فکر میکنی مفید باشه و خودتون هم استفاده کردید ازش برام میل بزنید. و دوما بنده cv خودم رو قبل از اینکه برای استادها بفرستم برای شما میفرستم یه بررسی اجمالی بفرمایید ببینید چه مشکلاتی داره اصلاح کنیم و بعدا در نظر دارم طرح کلی اش رو بزاریم که بچه های دیگه فروم هم بتونن ازش بهره مند بشن. البته خواسته هام مشروط به داشتن وقت از سوی شما ست نمیخوام وقتتون گرفته بشه و ایجاد مزاحمت بشه... با تشکر...
    ویرایش توسط erfan1985 : July 18th, 2014 در ساعت 04:47 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhman3030 نمایش پست ها
    مایکل عزیز...
    اولا دوباره و سه باره و 100 باره باید بگم ممنون مچکر و سپاس
    مدارکی که من منظورم بود که اماده اند عبارت اند از c.v +یک مقاله ISI + سه سال سابقه کار + 4گواهی شرکت در همایش های داخلی + 1 سال کار به عنوان دستیار در کلینیک و آزمایشگاه دامپزشکی + معدل 15.31 + دسته گل اخیرم Band 6 IELTS !!!! متاسفانه GRE ندارم و هیچ گونه اطلاعاتی هم راجع بهش ندارم اون منابعی هم که شما زحمت کشیده بودید و لینک گذاشته بودید نتونستم داونلود کنم یعنی نمیشد.
    حالا بنده 2 تا خواهش دارم بعنوان برادر کوچکتر : اگه لطف کنی منابع GRE رو که فکر میکنی مفید باشه و خودتون هم استفاده کردید ازش برام میل بزنید. و دوما بنده cv خودم رو قبل از اینکه برای استادها بفرستم برای شما میفرستم یه بررسی اجمالی بفرمایید ببینید چه مشکلاتی داره اصلاح کنیم و بعدا در نظر دارم طرح کلی اش رو بزاریم که بچه های دیگه فروم هم بتونن ازش بهره مند بشن. البته خواسته هام مشروط به داشتن وقت از سوی شما ست نمیخوام وقتتون گرفته بشه و ایجاد مزاحمت بشه... با تشکر...
    خواهش میکنم رژمان عزیز،
    خب تا همینجا هم مدارکت تا حد زیادی آمادست. تصمیم خوبی گرفتی واسه خوندن GRE، چون نه تنها در پذیرشت در کانادا بهت خیلی کمک میکنه و نقطه قوت رزومت میشه (به شرط اینکه خوب بخونی و نمره خوبی بگیری) بلکه دستتو باز میزاره که به تعداد بالایی از اساتید امریکا میل بزنی. کلا ملت از امریکا دوری میکنند چون نمیخوان با GRE مواجه بشند و براش زحمت بکشند. و میدونند که رفتن به امریکا زحمت چند برابری نسبت به بقیه کشورها نیاز داره. ولی از این نکته غافلند که هر چی رفتن به امریکا زحمت بیشتری نیاز داره به همون نسبت وقتی زحمت بیشتری در مقایسه با رفتن به کشورهای اروپایی (که گاها حتی مدرک تافل و ایلتسم نمیخوان مثله اتریش) کشیدی و بهاشو دادی، دستت برای میل زدن بازتر میشه و بهتر میشه فاند گیر آورد. و مهمتر از همه اینکه در بهترین دانشگاههای جهان داری تحصیل میکنی.
    من بهت ایمیل میزنم و در مورد منابع GRE صحبت میکنم ولی الان چون هم در حال جمع کردن وسایل هستم و هم کارها این اواخر خیلی فشرده شده متاسفانه نمیتونم خیلی زود در مورد رزومه نظر بدم یا اینکه یه چیزی بزاریم اینجا تا بقیه استفاده کنند. چون نه در حال حاضر همچین وقتی هست و نه بنده در مورد تصحیح رزومه در حدی هستم که حرفم آنچنان قابل استناد باشه تا اینجا بزاریم و بقیه استفاده کنند. کلا رزومتو نگاه میکنم و هر چی به نظرم اومد و میتونه کمکت کنه حتما میگم رفیق.
    ویرایش توسط erfan1985 : July 18th, 2014 در ساعت 04:48 AM
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

Junior Member

سلام میکائیل گرامی ببخشید اگر سوالم را خوب مطرح نکردم.منظورم این بود که برای ایمیل زدن به اساتید آنها برای اینکه متوجه یکی بودن زمینه کاری من با خودشان شوند و شانس من برای پذیرش توسط آن ها بالاتر رود با توجه به مقلات آی اس آیی که دارم و عنوان پایان نامه ام ، چون زیاد بهم مرتبط نیستند به کدام دسته از اساتید ایمیل بزنم شانسم برای پذیرش توسط آن ها بالاتر است؟
    عنوان پایان نامه ام و یک مقاله آی اس آیی که از آن تهیه کردم مربوط به جراحی دام کوچک است و سایر مقلات و طرح هایی که کار کردم با عناوین زیر است:
    منظورم این بود که به اساتید کدام دپارتمان surgery و یا food safety یا Nutrition و یا Toxicology ایمیل بزنم شانسم بیشتر است؟
    یا اینکه اصلا به این به این موارد کاری نداشته باشم و به همه اساتید یک دانشگاه میل بزنم تا جای خالی داشته باشند؟
    با تشکر از شما

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی PhD باکتریولوژی دامپزشکی دانشگاه اهواز هستم و متقاضی فرصت مطالعاتی در امریکا. کسی میتونه منو راهنمایی کنه از میزان هزینه های دانشگاههای آمریکا واسه یه فرصت 6 ماهه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط unique_vet نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی PhD باکتریولوژی دامپزشکی دانشگاه اهواز هستم و متقاضی فرصت مطالعاتی در امریکا. کسی میتونه منو راهنمایی کنه از میزان هزینه های دانشگاههای آمریکا واسه یه فرصت 6 ماهه؟

سلام دوست عزیز،

به عنوان یک دانشجو شما دو دسته خرج دارید:

1- living expenses یا مخارج زندگی
    2- tuition &fees یا شهریه و برخی فی های جانبی مثله بیمه

living expenses‌ برای شش ماه کاملا بستگی داره به ایالتی که دانشگاتون در اون هست. در حالت معمول برای یک نفر بین 1000 تا 1500 دلار در ماه متغییر هست. اگه در ایالات شمال شرقی که نزدیک نیویورک هستند و یا در کلیفرنیا باشه این مقدار کمی بیشتر میشه چون اون ایالات، ایالات گرون تری هستند. کلا برای شش ماه بین 6000 تا 9000 تا در حالت معمول در نظر داشته باشید.

tuition & fees هم به دانشگاهی که انتخاب کردین بستگی داره. بهتره که وارد سایت دانشگاه بشید و شهریه مربوط به graduate students مربوط به out of state رو ملاحظه کنید.

موفق باشید
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام میکائیل گرامی ببخشید اگر سوالم را خوب مطرح نکردم.منظورم این بود که برای ایمیل زدن به اساتید آنها برای اینکه متوجه یکی بودن زمینه کاری من با خودشان شوند و شانس من برای پذیرش توسط آن ها بالاتر رود با توجه به مقلات آی اس آیی که دارم و عنوان پایان نامه ام ، چون زیاد بهم مرتبط نیستند به کدام دسته از اساتید ایمیل بزنم شانسم برای پذیرش توسط آن ها بالاتر است؟
    عنوان پایان نامه ام و یک مقاله آی اس آیی که از آن تهیه کردم مربوط به جراحی دام کوچک است و سایر مقلات و طرح هایی که کار کردم با عناوین زیر است:
    منظورم این بود که به اساتید کدام دپارتمان surgery و یا food safety یا Nutrition و یا Toxicology ایمیل بزنم شانسم بیشتر است؟
    یا اینکه اصلا به این به این موارد کاری نداشته باشم و به همه اساتید یک دانشگاه میل بزنم تا جای خالی داشته باشند؟
    با تشکر از شما
    سلام عزیز، خواهش میکنم

اصلا نمیشه گفت. چون ممکنه تو زمینه ای که کمتر کار کردین، استاد پوزیشن خالی داشته باشه، اما تو زمینه ای که بیشتر کار کردین استاد قبلا دانشجوشو گرفته. حتما به همشون ایمیل بزنید. یه چیز که به نظر شما اهمیتش کمتر هست ممکنه برای استاد بسیار با اهمیت باشه.

دقیقا... حتما شانستونو برای همشون امتحان کنید. ولی برای خودتون اولویت بندی کنید. یعنی اونی که بیشتر علاقه دارید رو زودتر ایمیل بزنید.

موفق باشید
    Charles Dickens

Junior Member

ممنون بابت راهنمایی خوب شما ، یعنی در متن ایمیل هم لازم نیست عنوان پایان نامه ام را ذکر کنم فقط در ارتباط با پوزیشن خالی بپرسم و خیلی محدود از تعداد مقالات و سابقه کاری ام بگویم؟
    CV را در همان ایمیل اول بفرستم؟ و سوال آخرم اینکه قسمت Research interests در رزومه ام را با توجه به گفته های بالا چیزی بنوسم یا خیر؟
    ببخشید بابت این همه سوال که پرسیدم...
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)