صفحه 2 از 32 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

ممنون علی عزیز.اطلاعاتی که از بخش نامه های وزارت خونه دادی مفید بود.ضمنا اینجور که من مطالعه کردم،اکثرا PhDها تو رشته های طب by research هستن و خیلی کم هستند جاهایی که از دانشجوی PhD بخوان کورس هم بگذرونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_vet نمایش پست ها
    ممنون علی عزیز.اطلاعاتی که از بخش نامه های وزارت خونه دادی مفید بود.ضمنا اینجور که من مطالعه کردم،اکثرا PhDها تو رشته های طب by research هستن و خیلی کم هستند جاهایی که از دانشجوی PhD بخوان کورس هم بگذرونه.
    اگر بخواين تغيير رشته بدين خواه ناخواه يك سري كورس ها رو از مقاطع پايين تر بايد بگذرونيد.وزارت بهداشت به من گفت كه اگر تونيستيد پذيرش براي رشته جديد بگيريد حداقل بايد 6 واحد كورس در كنار ريسرچ پاس كنيد تا مدركتون قابل ارزشيابي باشه.اگر چه هر چه تعداد كورس ها بيشتر باشه راحتر مدركتون در ايران ارزشيابي مي شه.اگر هم كه قصد برگستن به ايران رو نداريد كه ديگه هيجي.مشكلي نداريد براي ارشيابي
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Junior Member

بله متوجه شدم علی عزیز.ولی اگر یکی تو PhD کورس نگذرونه و برگرده، اون موقع برای اینکه مدرکش ارزشیابی بشه باید تو ایران اون کورس ها رو بگذرونه؟و یا اصلا یه همچین فرصتی برا آدم فراهم نمیشه؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_vet نمایش پست ها
    بله متوجه شدم علی عزیز.ولی اگر یکی تو PhD کورس نگذرونه و برگرده، اون موقع برای اینکه مدرکش ارزشیابی بشه باید تو ایران اون کورس ها رو بگذرونه؟و یا اصلا یه همچین فرصتی برا آدم فراهم نمیشه؟!!
    اره اگه وزارت خونه تشخيص بده ميتوني تو ايران اون كورس ها رو بگذروني.ولي به دردسرش نمي ارزه
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Junior Member VET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در دوره تخصصی دندانپزشکی و پزشکی

سلام صمیمانه خدمت همه دوستان دارم.بسیاری از اطلاعات این سایت و انجمن ها رو بخصوص هیچ جا بهتر از اینجا نمی شه پیدا کرد.
    من دکتر دامپزشک هستم-دانشگاه آزاد-معدل کل 16/03 - نمره تز 19/86 ( با امتیاز عالی ) - چند تا مقاله هم در همایش ها و کنفرانس ها ی داخلی دارم که بعضی ها شون هم بین المللی هستند .
    درخواست من از دوستان دامپزشک و پزشک به اشتراک گذاشتن اطلاعات شون هست. بررسی های من نشون میده برای کار در کشور های درجه یک(کانادا . استرالیا. نیوزیلند) باید مدرکم رو طی یک آزمون 3 مرحله ای که 6-12 میلیون هزینه داره Rigister کنم(در کانادا میگن CQ یا CERTIFICATION OF QUALIFICATION بگیریم) ممنون میشم اطلاعات شما در مورد کار در کشور های درجه یک یا گرفتن پذیرش از دانشکده های درجه یک(فقط دانشکدهای ACCREDITED (تائید شده)) رو در اختیار من هم قرار بدین و واقعا از سر در گمی نجاتم بدین. قبلا سپاس گذارم
    اگه ممکنه پاسخ رو خصوصی هم بفرستید

6-12 میلیون هزینه !!!؟

چرا !!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    6-12 میلیون هزینه !!!؟

چرا !!؟
    چون امتحانش یک قسمت گرون قیمت عملی(فارمی) هم داره. و دقیقن شرایط واقعی یک کیس بیمار رو شبیه‌سازی می‌کنن.
    شما فرض کن برای این امتحان علاوه بر تجهیزات گران قیمتی مثل تجهیزات جراحی٬ دستگاه بیهوشی٬ دستگاه‌های تشخیصی حیوانات مختلفی هم باید تهیه شن از جمله اسب که خیلی گرون در میاد.

Junior Member

سلام ببخشین میشه راجع به بازار کار پی اچ دی های هم علوم هم بهداشت توضیح بدین؟وهم بازار کار بالینی دامپزشکی تو ایران ممنون

Junior Member

سلام اگر مهارت و اطلاعات کافی در مورد بیماری های دام بزرگ و داروها داشته باشید و شهر محل زندگیتون ظرفیت داشته باشه کار کلینیکی به ویژه فیلد دام بزرگ آینده خوبی داره من خودم میشناسم کسایی که در مدت کمی بعد از فارغ التحصیلی از این را درآمد زیادی بدست آوردن.البته برای آقایون اوضاع بهتره.همه چیز به تخصص و اطلاعات شما برمیگرده.

Junior Member

سلام دوستان.
    تا جایی که خبر دارم و دیدم تا چند سال پیش دانشجوهای دارای مدرک دکترای دامپزشکی میتونستن تو رشته ی چشم پزشکی ( زیر شاخه ی پزشکی ) هم امتحان بدن و قبول بشن و ادامه تحصیل بدن. اما الآنش رو اطلاع ندارم.چندتا سوال دارم :
    1.آیا هنوز هم تو ایران چنین امکانی هست ؟!
    2.به طور مثال تو آلمان چنین امکانی هنوز هست . در صورت ادامه تحصیل تو چشم پزشکی تو دانشگاه های آلمان که مورد قبول وزارت بهداشت هستند آیا وزارت بهداشت ایران مدرک رو قبول داره ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)