صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

من طی تحقیقی که از سایت ها خوندم و ایمیل فرستادن به شخص آسیایی که الان در امریکا کلینیسین شده به نتیجه رسیدم که
    1.مراحل ECFVG رو بگذرونم برای تایید مدرکم در امریکا / چیزی که در STEP1 بهش برخوردم نمره ایلتسش راحت تر از تافلشه درسته؟
    2. آزمون NAVLE رو بگذرونم به منظور گرفتن لایسنس / سوالم اینه که وقتی در سایت VIRMP نوشته Is a State license required? Yes If yes, what is the licensure fee? منظورش همون NAVLE هست یا چیز دیگری است؟؟
    این شخصی که اشاره کردم گفت چون آزمون عملی 6 ماه بعد از تئوری بود من در این فاصله NAVLE رو گذروندم
    کاش یه شخصی رو پیدا کنم که ایرانی باشه و این مراحل رو گذدونده باشه ... چون میترسم برم آنکارا امتحان تئوری رو برم اما برای آزمون عملی سفارت امریکا به خاطر روابط با ایران و... اجازه نده برم امریکا برای Step4 ECFVG ؟؟؟
    مایکل عزیز عجله ندارم هر وقت فرصت کردی پاسخ بده

Junior Member VET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در دوره تخصصی دندانپزشکی و پزشکی

سلام صمیمانه خدمت همه دوستان دارم.بسیاری از اطلاعات این سایت و انجمن ها رو بخصوص هیچ جا بهتر از اینجا نمی شه پیدا کرد.
    من دکتر دامپزشک هستم-دانشگاه آزاد-معدل کل 16/03 - نمره تز 19/86 ( با امتیاز عالی ) - چند تا مقاله هم در همایش ها و کنفرانس ها ی داخلی دارم که بعضی ها شون هم بین المللی هستند .
    درخواست من از دوستان دامپزشک و پزشک به اشتراک گذاشتن اطلاعات شون هست. بررسی های من نشون میده برای کار در کشور های درجه یک(کانادا . استرالیا. نیوزیلند) باید مدرکم رو طی یک آزمون 3 مرحله ای که 6-12 میلیون هزینه داره Rigister کنم(در کانادا میگن CQ یا CERTIFICATION OF QUALIFICATION بگیریم) ممنون میشم اطلاعات شما در مورد کار در کشور های درجه یک یا گرفتن پذیرش از دانشکده های درجه یک(فقط دانشکدهای ACCREDITED (تائید شده)) رو در اختیار من هم قرار بدین و واقعا از سر در گمی نجاتم بدین. قبلا سپاس گذارم
    اگه ممکنه پاسخ رو خصوصی هم بفرستید

6-12 میلیون هزینه !!!؟

چرا !!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    6-12 میلیون هزینه !!!؟

چرا !!؟
    چون امتحانش یک قسمت گرون قیمت عملی(فارمی) هم داره. و دقیقن شرایط واقعی یک کیس بیمار رو شبیه‌سازی می‌کنن.
    شما فرض کن برای این امتحان علاوه بر تجهیزات گران قیمتی مثل تجهیزات جراحی٬ دستگاه بیهوشی٬ دستگاه‌های تشخیصی حیوانات مختلفی هم باید تهیه شن از جمله اسب که خیلی گرون در میاد.

Junior Member

سلام دوستان.
    تا جایی که خبر دارم و دیدم تا چند سال پیش دانشجوهای دارای مدرک دکترای دامپزشکی میتونستن تو رشته ی چشم پزشکی ( زیر شاخه ی پزشکی ) هم امتحان بدن و قبول بشن و ادامه تحصیل بدن. اما الآنش رو اطلاع ندارم.چندتا سوال دارم :
    1.آیا هنوز هم تو ایران چنین امکانی هست ؟!
    2.به طور مثال تو آلمان چنین امکانی هنوز هست . در صورت ادامه تحصیل تو چشم پزشکی تو دانشگاه های آلمان که مورد قبول وزارت بهداشت هستند آیا وزارت بهداشت ایران مدرک رو قبول داره ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed552 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تا جایی که خبر دارم و دیدم تا چند سال پیش دانشجوهای دارای مدرک دکترای دامپزشکی میتونستن تو رشته ی چشم پزشکی ( زیر شاخه ی پزشکی ) هم امتحان بدن و قبول بشن و ادامه تحصیل بدن. اما الآنش رو اطلاع ندارم.چندتا سوال دارم :
    2.به طور مثال تو آلمان چنین امکانی هنوز هست . در صورت ادامه تحصیل تو چشم پزشکی تو دانشگاه های آلمان که مورد قبول وزارت بهداشت هستند آیا وزارت بهداشت ایران مدرک رو قبول داره ؟!
    سلام
    شما خودتون دامپزشک هستید؟ از کجا این اطلاعات رو دارین من تا حالا نشنیدم و فکر نمیکنم
    منظورتون اینه که یه دامپزشک از ایران میتونه بره المان تخصص چشم بخونه!؟ چطوری؟
    اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم در جریان بگذارید چون من هم خیلی وقته دنبال اطلاعات درست تو این زمینه ام

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed552 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    چنین چیزی نه در ایران و نه در هیچ جای دنیا و در هیچ مقطعی از زمان (گذشته، حال، اینده) امکان پذیر نیست و نبوده و نخواهد بود!!!! مواردی هم که شما دیدی احتمالا چشم پزشکی بالینی نبودن! ممکنه گرایش های تحقیقاتی چشم بوده و یا چیزهای دیگه!
    ورود به چشم پزشکی به خودی خودش برای پزشکان هم دشواره!! جواب هر دو سوالون هم منفی هست!!

Junior Member

سلام. من دارم ارشد دامپزشکی میخونم.می خوام شرایط پذیرش دکترا تو این رشته رو بدونم.چه کشورایی؟چقدر هزینه داره؟به طور کلی یه سری اطلاعات راجع بهش میخوام.ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

عرض سلام به همگی
    و خسته نباشید اختصاصی خدمت جناب Michael 82، جدا با این توضیحات خیل ای از دامپزشکان مشتاق و بدون منبع رو دعاگوی خودتون کردید
    من یک لیست مبسوط از سوالات داشتم که به قسمت عظیمیش پاسخ داده شد، از سوالات باقی مونده که ممنون می شم اگر پاسخ بدین:
    در مورد آزمون زبان: مقدمتا باید عرض کنم در مورد انتخاب کشور؛ من چون حتی اگر مراحل پیدا کردن استاد و اپلای کردن برای آمریکا رو هم با موفقیت پشت سر بذارم، هزینه سفر به ترکیه برای مصاحبه ی گرفتن ویزا رو نمی تونم متقبل بشم (در کل باید هزینه ها رو تا جای ممکن به حداقل برسونم)، گزینه آمریکا برام حذف می شه... اینه که با این شرایط شما اصولا توصیه می کنین آیلتس شرکت کنم یا تافل؟ منظورم از نظر پذیرفته بودن تو کشورای غیر آمریکا برای رشته ما و البته از نظر احتمال موفق تر بودن هست.
    در مورد تماسی که با یه استاد داشتم: این آقا می گه که می خاد برای فاندی اپلای کنه (برای 2015)، که با توجه به پستای شما این می شه همون جریان الان پول ندارم و check back و این حرفا (درست می گم؟) از طرفی توی ایمیل بهم پیشنهاد داده که دنبال اسکالرشیپ (برای 2015) باشم و حتی به تم پروپوزال هم اشاره کرده... راستش یه مقدار گیج شدم باید اینا رو جدی بگیرم یا که جریان دست به سرکردنه؟ با توجه این که من CV رو هنوز نفرستادم و چون CV چندان درخشانی هم ندارم (فقدان مقاله ISI) فکر نمی کنم تو پیدا کردن اسکالرشیپ موفقیتی نصیبم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    عرض سلام به همگی
    و خسته نباشید اختصاصی خدمت جناب Michael 82، جدا با این توضیحات خیل ای از دامپزشکان مشتاق و بدون منبع رو دعاگوی خودتون کردید
    من یک لیست مبسوط از سوالات داشتم که به قسمت عظیمیش پاسخ داده شد، از سوالات باقی مونده که ممنون می شم اگر پاسخ بدین:
    در مورد آزمون زبان: مقدمتا باید عرض کنم در مورد انتخاب کشور؛ من چون حتی اگر مراحل پیدا کردن استاد و اپلای کردن برای آمریکا رو هم با موفقیت پشت سر بذارم، هزینه سفر به ترکیه برای مصاحبه ی گرفتن ویزا رو نمی تونم متقبل بشم (در کل باید هزینه ها رو تا جای ممکن به حداقل برسونم)، گزینه آمریکا برام حذف می شه... اینه که با این شرایط شما اصولا توصیه می کنین آیلتس شرکت کنم یا تافل؟ منظورم از نظر پذیرفته بودن تو کشورای غیر آمریکا برای رشته ما و البته از نظر احتمال موفق تر بودن هست.
    در مورد تماسی که با یه استاد داشتم: این آقا می گه که می خاد برای فاندی اپلای کنه (برای 2015)، که با توجه به پستای شما این می شه همون جریان الان پول ندارم و check back و این حرفا (درست می گم؟) از طرفی توی ایمیل بهم پیشنهاد داده که دنبال اسکالرشیپ (برای 2015) باشم و حتی به تم پروپوزال هم اشاره کرده... راستش یه مقدار گیج شدم باید اینا رو جدی بگیرم یا که جریان دست به سرکردنه؟ با توجه این که من CV رو هنوز نفرستادم و چون CV چندان درخشانی هم ندارم (فقدان مقاله ISI) فکر نمی کنم تو پیدا کردن اسکالرشیپ موفقیتی نصیبم بشه.
    سلام دوست عزیز،

مرسی به خاطر لطفتون
    برای اینکه بهتر بتونم به سوالاتتون پاسخ بدم لطفا بفرمایید که:
    در مورد سوال اولتون: چه کشور یا کشور های دیگری را برای اپلای در نظر دارید؟
    در مورد سوال دومتون: استادی که مکاتبه کردین برا کدوم کشور بوده؟ و آیا گفته من پروپوزالمو در مورد فاند نوشتم و الان منتظر جوابش هستم که منبع مالی ردیف شده یا نه، و یا اینکه گفته قصد دارم بعدا پروپوزالو بنویسم و اگه تصویب بشه دور و بر 2015 میشه؟
    اگه دوست داشتین در مورد GPA یا همون معدل و در مورد سوابق کاری هم خواستین بگین بهتر کمک میکنه تا جواب بهتری رو بدم.

با سپاس
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)