صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 311

موضوع: کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و ادامه تحصیل دامپزشکان در خارج

سلام .من دارم برای دامپزشکی ایتالیا اقدام میکنم و بعد از دکترای عمومی دامپزشکی قصد مهاجرت به کشور دیگه ای رو دارم .الان تو مرحله آزمون آی مت هستم و دارم خودم رو برای آزمون آماده میکنم .از دوستانی که خارج از ایران در رشته دامپزشکی تحصیل کردن و مشغول به کار هستن چندتا سوال دارم در مورد درآمد این رشته .آیا درآمد رشته دامپزشکی به اندازه پزشکی هست؟؟؟منظورم درآمد متخصص دامپزشکی هست نه یک دامپزشک عمومی .کدوم تخصص ها مهم تر هستند و درآمد بهتری دارن؟
    ممنون میشم جوابمو بدید

پیش فرض پاسخ : چرا از رشته دامپزشکی در این سایت خبری نیست؟

سلام دوستان من بین دو رشته مونده بودم که کدومو برم که در اخر با مشاوره خانواده و علاقه و داشتن موقعیا رفتم سمت دامپزشکی! برنامه برای رفتن از ایرانه و ادامه تحصیل در مقطع phd میخواستم بدونم چیکارا باس بکنم الان چیا نیازه چه چیزایی باید جمع اوری کنم که حداقل بدونم با خودم چند چندم و شروع کنم به انجام کارو درس خوندن

درحال حاظر دانشجو مقطعdvm علوم تحقیقاتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan78159 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من را راهنمایی کنید
    من دامپزشکی خوندنم و الان دانشجوی پی اچ دی میکروبم
    ولی میخوام ول کنم و با ویزای توریستی بروم آمریکا
    ناول دادن که انگار جزو مهالاته
    اپلای برای پی اچ دی هم که تا زبان بگیرم و .... البته شنیدم اصلا پولی داخلش نیست پی اچ دی آمریکا و کارای تحقیقاتی
    کلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که اونجا سرتیفیکیتی یا فوق دیپلمب از دامپزشکی بگیرم تا کم کم مقیم بشم و کار کنم و با سیستم آشنا بشم و ببینم چه میتوانم بکنم
    نظر شما چیه
    کسی هست از آمریکا اینجا که راهنمایی کنه
    یکی دیگه از دوستان میگه کلا ول کن و یک دنتال اسیستنت بگیر و زندگیتو بکن
    یعنی واقعا...نروم و بمونم همینجا....الان دیگه دیره واسه این تغییر بزرگ و سخت برای من
    من ۳۱ سالمه
    البته من اینجا درامد و زندگی خوبی دارم....و برای پیشرفت میخوام برم نه اینکه اونجا بعد چند سال تحقیر و پشیمان گردم
    ممنونم...لطفا راهنمایی کنید
    سلام ببخشید شما پی اچ دی میکروبیولوژی دامپزشکی هستین؟

Junior Member

سلام
    مندانشجويدكتريدامپزشكيهستم،باتوجهبهاينكهگرفتنپذيرشبرايتخصصدركشورهاييازقبيلكانادادررشتهيخودمبهمنظوربرابرسازيدكتريدامپزشكيمنيازمندعبورازموانعوامتحاناتعمليوتئوريهبسياريهاياامكانگرفتنپذيرشدرمقطعارشدويادكتري(بيشتربهفكرارشدمچونبهنظرمپذيرشگرفتندراينمقطعاسونتره)دركاناداويااستراليادرسايررشتههايمرتبطوايربالينيبراممهياست؟وبرايچهرشتههاييامكاناينتغييررشتهفراهمه؟وايادراونصورتديگهنيازبهبرابرسازيمدركدكتريعموميدامپزشكيمودرنتيجهعبورازموانعبسياردشوارذكرشدهنيست؟
    اگركسيتجربهيمشابهيدراينمورددارهبينهايتسپاسگزارميشمكهراهنماييكنه

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون که جواب میدید. کسی از شرایط دامپزشکی تو انگلیس خبر داره؟ هم کار و هم ادامه تحصیل؟

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط msi1397 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون که جواب میدید. کسی از شرایط دامپزشکی تو انگلیس خبر داره؟ هم کار و هم ادامه تحصیل؟
    سلام مدارک "کلی" که نیاز هست ( به نظر بنده شرط اصلی تحصیل در رشته های زیرگروه پزشکی توی کشور هایی مثل انگلستان "پول" هست)

• Typical International Baccalaureate requirements: 36-38 points.
    • Typical A-levels requirements: AAA including Chemistry, Biology or Physics.
    • Typical IELTS requirements: 7.0 overall, with no lower than 6.5 in any one component.
    • این سایت هم ،این اطلاعت رو کاملا قرار داده کلیک کنید
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Junior Member

سلا، دانشجوی فارغ التحصیل دکتری دامپزشکی از دانشگاه شیراز هستم، چندتا سوال داشتم
    اول اینکه دوستانی که مدرک دامپزشکی دارند، بهترین راه برای خارج شدن از کشور پیشنهاد میکنند؟ ( master یا fund گرفتن، حالا نوعش مهم نیس )
    دوم اینکه لازمه هر دو مورد بالا مدرک زبان هست یا متفاوتن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط nezamvet نمایش پست ها
    سلا، دانشجوی فارغ التحصیل دکتری دامپزشکی از دانشگاه شیراز هستم، چندتا سوال داشتم
    اول اینکه دوستانی که مدرک دامپزشکی دارند، بهترین راه برای خارج شدن از کشور پیشنهاد میکنند؟ ( master یا fund گرفتن، حالا نوعش مهم نیس )
    دوم اینکه لازمه هر دو مورد بالا مدرک زبان هست یا متفاوتن ؟

سلام دوست عزیز سوالی که پرسیدید خیلی کلی است یعنی چه بهترین راه خارج شدن از کشور ؟ اگر دنبال گرفتن ویزای تحصیلی هستیدمیتوانید برای دوره های مستر در یک کشور اروپایی بدونه پرداخت شهریه اقدام کنید نروژ آلمان اتریش کاملا رایگان اند بعضی گشور های دیگر مثل فرانسه و بلژیک شهریه خیلی کمی دارند . چند نفر از همکلاسیهای من الان نروژ بیوتکنولوژی و آبزی پروری میخوانند چند نفر هم آلمان فیزیولوژی و باکتری شناسی میخوانند . گرفتن فاند از ایران برای مستر و دکترا تقریبا غیر ممکن است اما خیلی از دانشگاهها مجانی دوره مستر دارند .نیاز به آیتیس 6-7 یا تافل 80 دارید . موفق باشید

Junior Member

سلام خسته نباشید میخواستم در رابطه با شرایط تخصص در رشته های مرتبط با دامپزشکی سوال بپرسم.. من دانشجوی دکتری دامپزشکی هستم و بعد از گرفتن مدرکم قصد ادامه تحصیل در آلمان در رشته تخصص رادیولوژی دامپزشکی رو دارم.. ممنون میشم در این رابطه کمکم کنید

سلام. وقت بخیر
    ببخشید میشه درمورد نحوه گرفتن پذیرش برای مستر کمی بیشتر توضیح بدید؟
    دوستتون که در آلمان باکتری شناسی میخونن در کدوم دانشگاه مشغول تحصیل هستن و اینکه باکتری شناسی دامپزشکی میخونن یا انسانی؟
    من پارسال برای گرفتن فاند واسه دکتری اپلای کردم و برای مصاحبه دوم هم دعوت شدم اما در نهایت نتونستم پذیرش بگیرم. نمیدونستم که با دکترای دامپزشکی میشه برای مستر اپلای کرد. الان فاند برام مهم نیست. فقط دوست دارم باکتری یا ایمونو یا دام کوچک بتونم پذیرش بگیرم. حالا ارشد یا دکتری. میتونید کمی راهنماییم کنید؟
    دانشگاه سراسری درس خوندم. معدلم ۱۴.۵ هست. یک مقاله ISI دارم و ایلتس 6.5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)