صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : سوال مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط telectronif نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال در مورد کنفرانسهای IEEE دارم. میخوام بدونم از اونجایی که IEEE نمایه شده در ISI است کنفرانسهای اون که مقالاتشون میره تو IEEEexplor هم نمایه شده هستند؟؟؟؟؟
    یکی از دوستان من حدود 9 تا مقاله داره که 8تا از اونها توی کنفرانسهای IEEE پذیرفته شده اند ویکیشون هم ژورناله .میخواد برای استعدادهای درخشان اقدام کنه که دوتا مقاله نمایه شده میخواد.ازم پرسید که میتونه اقدام کنه یا نه؟؟؟؟؟؟ البته من جوابشو بلد نبودم به خاطر همین از شما اساتید محترم پرسیدم.
    فکر کنم اگر نمایه شده باشه توسط سایت scopus آورده میشه. مثلا antec کنفرانسیه که نمایه شده.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار مقالات و کنفرانس ها

سلام
    کسی راجع به این کنفرانس که IEEE هم هستش می تونه اطلاعاتی بده http://www.radioelektronika.cz خواستم ببینم فقط واسه اروپایی هاست یا ما هم میتونیم شرکت کنیم؟؟ بعدش هم اینکه اگه مقالم accept بشه و پوله رجیسترش رو هم بدم اما واسه ارایه نرم اونوقت تو سایت IEEE.Xplore وارد نمیشه؟؟

پیش فرض ایا این دلیل میتونه نشان دهنده پایین بودن سطح کنفرانس باشه؟

کنفرانسی که در یک کشور برگزار میشه و علیرقم بین المللی بودن اگه بیشتر شرکت کننده هاش از خود اون کشور باشه ایا نشون دهنده سطح پایین کنفرانسه؟
    چون من کنفرانسی رو دیدم که جز کنفرانس های IEEE بوده و مقالات پذیرفته شده در اون رو در IEEE.Xplore هم ایندکس میکنه و در سال 2010 قراره که بیستمین دورش برگذار بشه اما ارشیو مقالاتش رو که در سال های 2009 و 2008 در IEEE دیدم تقریبا میشه گفت که تمامی مقالات مربوط به افرادی از دانشگاه های خود اون کشور بوده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایا این دلیل میتونه نشان دهنده پایین بودن سطح کنفرانس باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    کنفرانسی که در یک کشور برگزار میشه و علیرقم بین المللی بودن اگه بیشتر شرکت کننده هاش از خود اون کشور باشه ایا نشون دهنده سطح پایین کنفرانسه؟
    چون من کنفرانسی رو دیدم که جز کنفرانس های IEEE بوده و مقالات پذیرفته شده در اون رو در IEEE.Xplore هم ایندکس میکنه و در سال 2010 قراره که بیستمین دورش برگذار بشه اما ارشیو مقالاتش رو که در سال های 2009 و 2008 در IEEE دیدم تقریبا میشه گفت که تمامی مقالات مربوط به افرادی از دانشگاه های خود اون کشور بوده!
    لزوما اینجور نیست که کیفیتش پایین باشه. ولی کنفرانس هایی که توی کشورهای غیر آمریکا و کانادا و اروپا برگزار بشه اکثر شرکت کنندگانش از کشور خودشونه. همین کنفرانس بین المللی انجمن کامپیوتر هم که تهران برگزار شد پارسال، مقالاتش توی IEEE Xplore ایندکس شده ولی خوب تقریبا اکثر مقالات از ایرانه و کیفیتش هم تقریبا خوبه.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    آیا کسی از اعتبار کنفرانس زیر خبر داره؟
    The 2nd International Conference on Computer Engineering and Technology (ICCET 2010) Organized by the International Association of Computer Science and Information Technology (IACSIT) April 16-18, 2010, Chengdu, Sichuan, China
    سوال دومم اینه که برای ادامه تحصیل بدون کنکور در مقطع ارشد توی ایران از نظر مقاله و معدل چه شرایطی باید داشته باشی ؟آزاد یا سراسری فرقی نمی کنه
    در ضمن، من فارغ التحصیل رشته ی فناوری اطلاعات هستم
    o اگر تنها ترين تنها ها شوي باز هم خدا هست او جانشين تمام نداشتن هاست

سلام
    آیا کسی از اعتبار کنفرانس زیر خبر داره؟

در اعتبارش شک نکنید .... The 2nd International Conference on Computer Engineering and Technology (ICCET 2010) Organized by the International Association of Computer Science and Information Technology (IACSIT) April 16-18, 2010, Chengdu, Sichuan, China
    T
    he ICCET 2010 conference proceeding will proudly published by IEEE, and All accepted papers in the ICCET 2010 will also be included in IEEE Xplore, and indexed by EI Compendex, INSPEC, Thomson ISI (ISTP).

اگه مقاله تون خوب باشه میتونید توی مجلات خود IEEE هم چاپش کنید البته خیلی باید روش کار کنید واسه
    مجلات خود IEEE ... مجلات خود IEEE شوخی نیست ولی این کنفرانس میتونه شروع خوبی باشه ...

در مورد سوال دومم: اگه خواستین بهم پیغام خصوصی بدین ...

موفق باشید ....

ویرایش توسط sanazf : January 19th, 2010 در ساعت 01:55 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

پیش فرض پاسخ : IEEE Conference Proceedings

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2413 نمایش پست ها
    اول از همه دقت کنيد sponser IEEE باشه نه Co Sponsor.
    دومين نکته يک کنفرانس خوب اينه که مقالات پذيرفته شده توی IEEE Explorer بياد.
    کنفراس های معتبر معمولا در آمريکا و اروپا برگزار میشن.
    Co Sponsor?
    یعنی چی؟؟؟؟
    اگه کنفرانسی از این نماد استفاده کنه! معتبر نیست؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IEEE Conference Proceedings

co sponser یعنی یک شرکت این کنفرانس رو پشتیبانی می کنه که فکر نمی کنم ارزش چندانی داشته باشه.کنفرانس هایی که از طرف دانشگاه پشتیبانی میشن معمولاً اعتبار بیشتری دارند.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

سلام دوست مطلع!
    مقاله من در ICCSIT2010 چین پذیرفته شده که سومین سالشه! از فرم هایی که فرستاده مشخصه زیرمجموعه IEEE است! من مقاله رو به کنفرانسی در آمریکا که 22 دوره اش است هم فرستادم!SEKE2010))
    می خواستم ببنم منتظر جواب آمریکا بمونم یا همین رو ثبت کنم کدوم اعتبار بیشتری داره!؟؟؟

Junior Member

سلام.
    اعتبار کنفرانس ها یی که مقاله های پذیرفته شده را در ISI و IEEE چاپ می کنن در حد اعتبار ژورنال های ISI هست؟
    من مقاله ایی به کنفرانس ICMET در سنگاپور فرستادم و پذیرفته شده و طبق گفته خودش:
    If the above requirements are met by the set deadlines, the paper will be included in the ICMET 2010 conference proceeding, and will be listed in IEEE Xplore and indexed by both EI (Compendex) and ISI Proceeding (ISTP).
    می خواستم بدونم اعتبار مقاله های پذیرفته شده در این کنفرانس در حد ژورنا ل های ISI هست؟
    از کمکتون ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)