صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام. منم همین سوال رو داشتم.
    یعنی کنفرانس هایی که IEEE Beijing Section غیر معتبره؟
    مگه فقط مهم نیست که تو IEEE ایندکس میشه.
    من فکر میکردم هر کنفرانسی که IEEE باشه تو رزومه تاثیر مثبتی داره ولی اینطور که شما میگید IEEE Beijing Section اعتباری نداره.
    برداشت من درسته یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام. منم همین سوال رو داشتم.
    یعنی کنفرانس هایی که IEEE Beijing Section غیر معتبره؟
    مگه فقط مهم نیست که تو IEEE ایندکس میشه.
    من فکر میکردم هر کنفرانسی که IEEE باشه تو رزومه تاثیر مثبتی داره ولی اینطور که شما میگید IEEE Beijing Section اعتباری نداره.
    برداشت من درسته یا نه؟
    کنفرانسهای IEEE رده های مختلفی دارند. اینطور هم نیست که یک section بی اعتبار باشه ولی معمولا کنفرانسهائی که توسط section ها برگزار میشه محلی حساب میشه و ارزش کمتری نسبت به کنفرانسهای اصلی داره. بهرحال هیچکدومشون بی ارزش نیست. داشتن یک مقاله IEEE بهتر از نداشتنشه.

خب همین که تو IEEE هست کافی نیست؟
    برای یه دانشجوی کارشناسی که میخواد برای ارشد پذیرش بگیره یه وزنه خوب تو رزومش به حساب میاد یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    خب همین که تو IEEE هست کافی نیست؟
    برای یه دانشجوی کارشناسی که میخواد برای ارشد پذیرش بگیره یه وزنه خوب تو رزومش به حساب میاد یا نه؟
    کافی یعنی چی؟ مقاله که مینیمم نداره. البته صددرصد هر مقاله IEEE یک وزنه خوب توی رزومه شماست. هر چه معتبرتر بهتر.

سلام دوستان. در یک کنفرانس این چنین چیزی نوشته شده:

All accepted papers must be written in English and will be published in the conference proceeding by IEEE, which will be included in the IEEE Xplore, and indexed by EI Compendex and ISI(ISTP)Proceeding(The 2011 IEEE ICEMMS proceeding will been indexed by EI Compendex about 3 months after the conference).

IEEE که صد درصد هست. ولی نمیدونم ISI هم محسوب میشه یا نه؟ ISI(ISTP)proceeding یعنی چی؟

Junior Member

با سلام
    من به تازگی به این مباحث وارد شدم و اطلاعات زیادی ندارم
    کسی می تونه به من بگه از ایت 2 لینک که هر دو گویا کنفرانس IEEE هستند کدوم معتبر تره یا اینکه اصلا هیچکدوم معتبر نیست
    http://www.icecemeeting.org/2011/Cal...%20Papers.html که در چین هست
    و یا
    hhttp://www.ieee-aemc.org/callforpaper2011.html که در هند است
    لطف می کنید اگه راهنماییم کنین.
    ممنونم
    ویرایش توسط sara518 : July 16th, 2011 در ساعت 08:35 PM دلیل: کامل کردن لینک ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

سلام
    آیا کنفرانس هایی که مقاله هاش در IEEEexplor ایندکس می شه ارزش مناسبی دارن یا نه؟
    مقاله من در camp12 پذیرفته شده که هزینش زیاده و نمی دونم ارزش ثبت نام رو داره یا نه؟ ضمنا من درسم تمام شده آیا می تونم به صورت دانشجویی ثبت نام کنم؟
    قبلا از جواباتون متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz64 نمایش پست ها
    سلام
    آیا کنفرانس هایی که مقاله هاش در IEEEexplor ایندکس می شه ارزش مناسبی دارن یا نه؟
    مقاله من در camp12 پذیرفته شده که هزینش زیاده و نمی دونم ارزش ثبت نام رو داره یا نه؟ ضمنا من درسم تمام شده آیا می تونم به صورت دانشجویی ثبت نام کنم؟
    قبلا از جواباتون متشکرم

اینکه مقالات یک کفرانس در IEEE ایندکس میشه دلیل بر معتبر بودن کنفرانس نیست. باید ببینی جایگاه کنفراس تو رشتتون چطوری هست.
    ثبت نام دانشجویی شدنش که میشه ! فکر نکنم چک بکنن ولی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shannon نمایش پست ها
    اینکه مقالات یک کفرانس در IEEE ایندکس میشه دلیل بر معتبر بودن کنفرانس نیست. باید ببینی جایگاه کنفراس تو رشتتون چطوری هست.
    ثبت نام دانشجویی شدنش که میشه ! فکر نکنم چک بکنن ولی...
    چطوری میشه جایگاه این کنفرانس رو در رشته کامپیوتر بررسی کرد؟
    منظورتون از ولی چیه؟
    ویرایش توسط studentz : January 14th, 2012 در ساعت 12:22 AM دلیل: اضافه نمودن نقل قول

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz64 نمایش پست ها
    چطوری میشه جایگاه این کنفرانس رو در رشته کامپیوتر بررسی کرد؟
    منظورتون از ولی چیه؟
    معمولا تو هر رشته ای یه سری کنفرانسها هستند که معتبرند و همه میشناسن. رشته من کامپیوتر نیست ولی لیست کنفرانسهای مورد حمایت IEEE را تو سایتش میتونین پیدا کنین که میشه گفت کنفرانسهای معتبرند (برای رشته کامپیوتر می تونین اینجا رو چک کنین http://www.computer.org/portal/web/conferences/calendar)
    همچنین میتونین چک کنین چندمین دوره کنفرانس هست و قبلا کجاها برگزار شده. قطعا هر چه کنفراس قدیمی تر باشه و قبلا جاهای خوبی برگزار شده باشه معتبرتر هست.
    منظورم از ولی هم اینه که می تونین دانشجویی ثبت نام کنین ولی اینجوری واقعیتو نگفتین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)