صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام
    من نیاز به چاپ دو مقاله IEEE دارم.
    من دو تا مقاله دارم که البته یکیش قبلا توی یه کنفرانس داخلی چاپ شده ، حالا می خوام اینو برای یک کنفرانس خارجی هم بفرستم ، کنفرانسی که انتخاب کردم www.iccsnt.org که دلیل انتخابشم نزدیکی زمانشه (31 oct(می خواستم بدونم این کنفرانس چقدر اعتبار داره ، ارزش داره بفرستم یا نه؟!

مقاله دیگه من در مورد آموزش الکترونیک که برای کنفرانس آموزش الکترونیک شیراز آماده کرده بودم (5 آبان) تو این کنفرانس اومده بود که اگه مقالات انگلیسی باشه در نمایه IEEE هم چاپ خواهد شد. با این اوصاف صرف نظر از تفاوت هزینه این دو کنفرانس و با توجه به اینکه من نیاز به چاپ دو مقاله توی IEEE دارم آیا فرقی می کنه مقالم برای کنفرانس شیراز بفرستم یا iccsnt؟؟
    آیا اینکه گفته این مقاله در صورت پذیرفته شدن و لاتین بودن در نمایه IEEE چاپ می شه یعنی این مقاله معادل یه مقاله IEEE است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaaaaa نمایش پست ها
    سلام
    من نیاز به چاپ دو مقاله IEEE دارم.
    من دو تا مقاله دارم که البته یکیش قبلا توی یه کنفرانس داخلی چاپ شده ، حالا می خوام اینو برای یک کنفرانس خارجی هم بفرستم ، کنفرانسی که انتخاب کردم www.iccsnt.org که دلیل انتخابشم نزدیکی زمانشه (31 oct(می خواستم بدونم این کنفرانس چقدر اعتبار داره ، ارزش داره بفرستم یا نه؟!

مقاله دیگه من در مورد آموزش الکترونیک که برای کنفرانس آموزش الکترونیک شیراز آماده کرده بودم (5 آبان) تو این کنفرانس اومده بود که اگه مقالات انگلیسی باشه در نمایه IEEE هم چاپ خواهد شد. با این اوصاف صرف نظر از تفاوت هزینه این دو کنفرانس و با توجه به اینکه من نیاز به چاپ دو مقاله توی IEEE دارم آیا فرقی می کنه مقالم برای کنفرانس شیراز بفرستم یا iccsnt؟؟
    آیا اینکه گفته این مقاله در صورت پذیرفته شدن و لاتین بودن در نمایه IEEE چاپ می شه یعنی این مقاله معادل یه مقاله IEEE است؟
    سلام
    چند نکته مهم
    1. برخی کنفرانسها هستن که ادعا می کنن که مقالاتشون تو ieee ایندکس میشه، اما دروغ می گن رسما. این مساله چند بار سر من اومده. برای همین بهترین راه اینه که کنفرانسها رو از خود سایت ieee پیدا کنید. اگه مقالات قبلی این کنفرانس تو ieee باشه، فک نکنم مشکلی داشته باشه.
    2. اینکه 1 مقاله به دو جا بفرستین و فقط زبانش با هم فرق کنه اصلا اخلاقی نیست و اگه جائی واسه مصاحبه برین نه تنها امتیاز مثبت نیست بلکه امتیاز منفی هم خواهد داشت.
    3. اگه من جای شما بودم و از ieee بودن کنفرانس مطمئن بودم، حتما به شیراز می فرستادم. با توجه به هزینه بالای ریجستری و مسافرت.
    موفق باشید دوست عزیز

سلام
    دوستان میشه نظرتونو راجع به این کنفرانس که قراره تو امارات برگزار بشه بگین؟
    لینک کنفرانس:
    http://metaconferences.org/ocs/index.php/META13/META13

فرق ساپورتر با اسپانسر چیه؟چون IEEE جزو ساپورتر هاش هست.حالا خوبه یا بد؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    IEEE CS CPS اعتبار داره؟ اصلا چه ارتباطی با IEEE داره؟ من می خوام به http://www.ciitcom.com/2013/reg.html مقاله بفرستم که گفته
    The CRPs submitted to IEEE Xplore Track will be published in the conference proceedings by the IEEE CS CPS and the presented papers will be available in the IEEE Xplore Digital Library. The CRPs submitted to SearchDL Track will be published in the AETS-CS Series will be published in SearchDL Digital Library.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

سلام دوستان. IEEE cs cps چه ارتباطی با IEEE داره و اینکه مقاله اونجا چاپ شه اعتبار داره؟
    http://www.ciitcom.com/2013/reg.html
    ممنونم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    چند تا سوال در مورد کنفرانس Computing in Cardiology داشتم :
    1. این کنفرانس هایی که proceeding هاشون بعدا در IEEE چاپ میشه چقدر اعتبار دارند !؟
    2. آیا اینها هم مجله علمی-پژوهشی محسوب میشن !؟
    3. آیا اینها هم impact factor دارند !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    خسته نباشید
    این کنفرانس های بین المللی که در کشورهای مختلف برگزار میشه و اعتبار زیادی هم داره ، و همچنین مقاله های ارائه شده بعدا مثلا در IEEE ایندکس میشن ، آیا اینها هم ISI به حساب میان !!!!!؟
    مثلا یک کنفرانس معتبر IEEE چقدر ارزش داره به نظرتان !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    این کنفرانس های بین المللی که در کشورهای مختلف برگزار میشه و اعتبار زیادی هم داره ، و همچنین مقاله های ارائه شده بعدا مثلا در IEEE ایندکس میشن ، آیا اینها هم ISI به حساب میان !!!!!؟
    خیلی ممنون
    درود دوست من
    راستش یه کم سوالتون من رو سر در گم کرد!
    اعتبار کنفرانس به توالی برگزاری، سایتها، دانشگاهها و موسسات حامی و ایندکس کننده و اعضای علمی برگزار کننده کنفرانس بستگی داره.
    در بین این کنفرانسها، طبیعتا کنفرانسهای IEEE دارای اعتبار ویژه ای هستند اما الزاما به این معنا نیست که فقط IEEE معتبره و یا غیرIEEE بی اعتباره.
    کنفرانسها ربطی به ISI ندارند. ISI استانداردی برای ارزیابی ژورنال است.
    امیداروام سوالتون رو درست متوجه شده و جواب مکفی داده باشم.
    دوستانی که علاقمند به یادگیری و همکاری برای مقالات آی اس آی هستن، لطفا پیام خصوصی بدن

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    كنفرانس كنفرانسه (حتي اگه خيلي معتبر باشه) ژورنال هم ژورنال. اعتبار ي كنفرانس خيلي معتبر از مجله با ايمپكت پايين كمتره
    البته كنفرانس هاي خيلي خفن مقالاتش در مجله هم چاپ ميشه كه در رشته خودم ديدم
    شما ميتوني كنفرانس ها را دسته بندي كني. ببينيد هر چي كنفرانس ايندكس هايي كه ميشه بيشتر و معروفتر باشه بهتر و معتبرتره. مثلا كنفرانسي از IEEE كه 60 ساله داره هر سال برگزار ميشه

سلام دوستان
    خسته نباشید
    خیلی ممنون
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام دوستان
    چند تا سوال در مورد کنفرانس Computing in Cardiology داشتم :
    1. این کنفرانس هایی که proceeding هاشون بعدا در IEEE چاپ میشه چقدر اعتبار دارند !؟
    2. آیا اینها هم مجله علمی-پژوهشی محسوب میشن !؟
    3. آیا اینها هم impact factor دارند !؟
    خیلی ممنون
    1- چاپ نميشه! ايندكس ميشه. مثلا در IEEE Explore
    2- نه
    3-نه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)