صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 88

موضوع: سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام
    من یه سوال ابتدایی دارم در مورد اعتبار مقالات ، می خوام ببینم مقالاتی که در کنفرانس های نه خیلی فوق العاده چاپ و ارائه می شن و بعد توی ieee xplore ایندکس میشن چقدر معتبرن؟ و چه قدر می تونن رزومه رو بهتر کنن؟ مثلا من مقاله تو elsevier ندارم اما توی یه کنفرانس داخلی اینطوری مقاله دارم می خوام ببینم اصلا میشه به تاثیرش تو رزومه امیدوار بود؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh007 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال ابتدایی دارم در مورد اعتبار مقالات ، می خوام ببینم مقالاتی که در کنفرانس های نه خیلی فوق العاده چاپ و ارائه می شن و بعد توی ieee xplore ایندکس میشن چقدر معتبرن؟ و چه قدر می تونن رزومه رو بهتر کنن؟ مثلا من مقاله تو elsevier ندارم اما توی یه کنفرانس داخلی اینطوری مقاله دارم می خوام ببینم اصلا میشه به تاثیرش تو رزومه امیدوار بود؟

ممنون
    این ایندکس شدن مقالات کنفرانس خیلی قضیه ساده ای است، یعنی مقاله شما در اینترنت قابل جستجو است و همچنن در سایت اینترنتی ieee هم قابل جستجو است. جایی در مورد اینکه چطور معتبر بودن کنفرانس رو متوجه شید کامل توضیح دادم، کنفرانسی معتبره که توسط خود ieee و یا پایگاههای علمی معتبر برگزار بشه، همچنین کسانی که در یک کنفرانس ارائه میدهند و همچنین محل برگزاری کنفرانس از دیگر موارد هستند. تامین کننده های مالی کنفرانس هم اگر معتبر باشند مورد دیگه ایست که میتونه اعتبار یک کنفرانس رو تعیین کنه.

در کل مقاله از هر نوعی و در هر کنفرانسی برای دانشجوی لیسانس یا فوق میتونه نکته خیلی خوبی در رزومه باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام دوستان،
    من یک مقاله تو یک کنفرانس ارائه کردم که تو IEEE ایندکس شد. الانم تو IEEEXplore میتونم ببینمش.
    مسئله من اینه که پایین صفحه مشاهده مقاله نوشته با پانزده دلار می تونید این مقاله رو بخرید.
    از طرف دیگه مقاله من تا الان دو تا cite گرفته.
    احیاناً جناب IEEE نباید مبلغی رو بابت فروش مقاله به من بپردازه.
    به من حتی یک user و pass هم ندادن تا بتونم حداقل مقاله خودم رو تو سایتشون ببینم.
    لطفاً راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط user_name نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یک مقاله تو یک کنفرانس ارائه کردم که تو IEEE ایندکس شد. الانم تو IEEEXplore میتونم ببینمش.
    مسئله من اینه که پایین صفحه مشاهده مقاله نوشته با پانزده دلار می تونید این مقاله رو بخرید.
    از طرف دیگه مقاله من تا الان دو تا cite گرفته.
    احیاناً جناب IEEE نباید مبلغی رو بابت فروش مقاله به من بپردازه.
    به من حتی یک user و pass هم ندادن تا بتونم حداقل مقاله خودم رو تو سایتشون ببینم.
    لطفاً راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    به فروم اپلای ابرود خوش آمدید.
    بابت ایندکس شدن مقاله کنفرانسی تان و همچنین cite شدنش تبریک میگم بهتون.
    این پولی که نشریات ژورنالها بابت مقاله ها میگیرن ، هیچ ربطی به نویسنده اون نداره و هیچی از اون پول را به نویسنده مقاله نمیدن.
    حتی خود شما هم اگه بخاید اون را دانلود بکنید باید پول بدید !!!!! مگه اینکه از سایتهای واسطه برای دانلود رایگان استفاده بکنید.
    البته یک راه دیگه اش هم عضویت در IEEE است.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به فروم اپلای ابرود خوش آمدید.
    بابت ایندکس شدن مقاله کنفرانسی تان و همچنین cite شدنش تبریک میگم بهتون.
    این پولی که نشریات ژورنالها بابت مقاله ها میگیرن ، هیچ ربطی به نویسنده اون نداره و هیچی از اون پول را به نویسنده مقاله نمیدن.
    حتی خود شما هم اگه بخاید اون را دانلود بکنید باید پول بدید !!!!! مگه اینکه از سایتهای واسطه برای دانلود رایگان استفاده بکنید.
    البته یک راه دیگه اش هم عضویت در IEEE است.
    موفق باشید
    با تشکر از شما دوست عزیز،
    یک سوال دیگه برام پیش اومده،
    کلاً چه زمانی بابت استفاده از مقاله بهت پول میدن؟
    چند روز پیش فهمیدم مقاله ژورنالی استادم که فارسی بود و من براش انگلیسی کردم تو یک ژورنال پذیرفته شده،
    اسم منم توشه به عنوان سومین نفر یعنی استادم و استادش و من،
    حالا اگه کسی این رو بخره هم چیزی گیر ما نمیاد؟
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط user_name نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز،
    یک سوال دیگه برام پیش اومده،
    کلاً چه زمانی بابت استفاده از مقاله بهت پول میدن؟
    چند روز پیش فهمیدم مقاله ژورنالی استادم که فارسی بود و من براش انگلیسی کردم تو یک ژورنال پذیرفته شده،
    اسم منم توشه به عنوان سومین نفر یعنی استادم و استادش و من،
    حالا اگه کسی این رو بخره هم چیزی گیر ما نمیاد؟
    با سپاس
    برای مقاله به شما پول که نمیدهند هیچ، در بسیاری از موارد چند صد دلاری هم باید برای چاپ مقاله تان پول بدهید.
    وقتی که مقاله ای را برای چاپ در کنفرانس یا مجله ای میفرستید در مرحله نهایی باید یک فرم کپی رایت امضا کنید که بر اساس آن تمام حق و حقوق خودتان بعنوان مولف را به موسسه چاپ کننده مجله یا برگزارکننده کنفرانس واگذار میکنید. در نتیجه از هر نوع درآمد مجله چیزی به شما تعلق نمیگیرد.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proc

با سلام
    من یکی از مقاله هام در ieee ایندکس شده
    میخاستم بدونم که ایا اینگونه مقالات جزوه مقالات علمی پژوهشی ب حساب می ایند یا خیر؟
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proc

hi
    could you please give me help about ieee conference that is it good and worthy conference or fake?
    The 2015 IEEE International Conference on Networking, Architecture and Storage will be held during 06-07 August 2015 in Boston, MA, USA.
    http://www.nas-conference.org/NAS-2015/index.html

how can I register for ieee member ship, how much must be paid for membership

ICNSCS این کنفرانس معتبره ار این سایت پیدا کردم http://www.conferencealerts.com/topi...pic=Networking اینم لینکش http://icnscs.org/index.php

ieee نیست بنظرتون ارزش داره لطفا جواب بدید کمتر از چند ساعت فرصت دارم،

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    ICNSCS این کنفرانس معتبره ار این سایت پیدا کردم http://www.conferencealerts.com/topi...pic=Networking اینم لینکش http://icnscs.org/index.php

ieee نیست بنظرتون ارزش داره لطفا جواب بدید کمتر از چند ساعت فرصت دارم،
    کاملاً معمولی و چندان هم قابل مانور نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)