صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 88 , از مجموع 88

موضوع: سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proc

سلام میخاستم بدونم این کنفرانس چقدر اعتبار داره؟
    Symposium on Industrial Electronics & Applications

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proc

سلام تو یه کنفرانس اینو نوشته

تمام مقالاتی که پذیرفته شوند با لوگوی IEEE نمایه خواهند شد.

این یعنی همون index شدن توی IEEE؟

Junior Member

سلام. دوست عزیز اگر منظورتون مقایسه میزان تاثیر مقاله کنفرانس و ژورنال برای اپلای هست بنظر من کاملا نسبیه. پارسال یکی از دوستان با دوتا مقاله کنفرانس UBC اپلای کرد... خود من هم فعلا یه مقاله کنفرانس دارم و کاملا امیدوارم به ادامه مسیر...

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

http://emn3cg.org/2016/

سلام ممکنه اعتبار این کنفرانس رو بررسی کنید؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

سلام دوستان
    میگم شما هم حتما توی کنفرانس های IEEE دیدید که مقالات بی کیفیت هندی یا چینی زیادی وجود دارند که اصلا ظاهر مناسبی هم ندارن ولی در IEEE چاپ شدن. یعنی من مقالاتی از این هندی ها توی IEEE دیدم که طرف عکس شبیه سازی رو اسکرین شات کرده گذاشته دیگه حتی کراپش هم نکرده بطوریکه آیکن های ویندوزش هم پیداست. قضیه چیه اینا چطوری چاپ میشن؟ و اصن اعتباری دارن؟
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اعتبار کنفرانس هایی که درIEEE ایندکس می شوند-IEEE Conference Proceedings

سلام دوستان
    نظرتون در مورد این کنفرانس چیه؟
    آیا معتبره؟
    در ieee ایندکس میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد این کنفرانس چیه؟
    آیا معتبره؟
    در ieee ایندکس میشه؟
    در CFP اش نوشته که ایندکس میشه. اعتبارش طبعا محلی و محدود است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میگم شما هم حتما توی کنفرانس های IEEE دیدید که مقالات بی کیفیت هندی یا چینی زیادی وجود دارند که اصلا ظاهر مناسبی هم ندارن ولی در IEEE چاپ شدن. یعنی من مقالاتی از این هندی ها توی IEEE دیدم که طرف عکس شبیه سازی رو اسکرین شات کرده گذاشته دیگه حتی کراپش هم نکرده بطوریکه آیکن های ویندوزش هم پیداست. قضیه چیه اینا چطوری چاپ میشن؟ و اصن اعتباری دارن؟
    همه کنفرانسهایی که پشتیبانی IEEE را دارند یا در Xplore چاپ میشوندکنفرانس های خود IEEE نیستند. کنفرانسهای محلی زیادی با پشتیبانی IEEE برگزار می شوند که اعتبار محدودی دارند. طبعا هرچه کنفرانس شناخته شده تر باشه معتبرتر و کیفیت مقالاتش بالاتر و بهمان نسبت درصد پذیرش مقاله اش پایین تر است.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)