صفحه 176 از 204 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام
    ببخشید مدارک مورد نیاز برای دانشگاه نوشته Copy of document of secondary school completion – including grades or diploma. . که ترجمش میشه کپی سند تکمیل دبیرستان - از جمله نمرات یا دیپلم. خب این یعنی مدرک دیپلم وریزنمرات؟ پس پیش نیاز نداره؟ اصلا پیش دانگاهی به انگلیسی چی میشه؟ pre university؟

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin123 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید مدارک مورد نیاز برای دانشگاه نوشته Copy of document of secondary school completion – including grades or diploma. . که ترجمش میشه کپی سند تکمیل دبیرستان - از جمله نمرات یا دیپلم. خب این یعنی مدرک دیپلم وریزنمرات؟ پس پیش نیاز نداره؟ اصلا پیش دانگاهی به انگلیسی چی میشه؟ pre university؟
    سلام.منظور از اون جمله ی انگلیسی ترجمه سه سال دبیرستان و پیش دانشگاهی شما می باشد.

Junior Member

سلام خسته نباشين
    من 24 سالمه و ديپلم فني دارم و كارشناسي مهندسي متالورژي ، قصد دارم واسه دندونپزشكي چك اقدام كنم ولي بايد حتما ديپلم و پيش دانشگاهي تجربي داشته باشم
    كسي راه حلّي سراغ داره كه من بتونم هرچه زودتر اين مدارك رو بگيرم و براي سال ديگه اقدام كنم ؟
    پيشاپيش ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid2103 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشين
    من 24 سالمه و ديپلم فني دارم و كارشناسي مهندسي متالورژي ، قصد دارم واسه دندونپزشكي چك اقدام كنم ولي بايد حتما ديپلم و پيش دانشگاهي تجربي داشته باشم
    كسي راه حلّي سراغ داره كه من بتونم هرچه زودتر اين مدارك رو بگيرم و براي سال ديگه اقدام كنم ؟
    پيشاپيش ممنونم
    برای گرفتن دیپلم تجربی باید برین اموزش پرورش و درخواست بدین. اگر دیپلم قبلیتون با دیپلمی که میخواین بگیرین دروس مرتبط داشته باشن، طبق شرایط خاصی که در اینجا نمی گنجه براتون معادلسازی انجام میدن.البته میتونین معادل سازی نکنید و همه ی دروس رو دوباره با نمره ی بالا بگذرونید.در امتحان خرداد ماه شرکت کنید و دیپلم تجربی رو میتونید بگیرین.
    اگر خرداد ماه قبول شین میتوین پذیرش بگیرید و به زمان اخذ پذیرش می رسین.
    درضمن شما واسه ی کالج باید اقدام کنید نه برای دندانپزشکی.بعد از امتحان ورودی متناسب با امتیازتون تعیین میشه که چه رشته ای می تونید بخونید.
    موفق باشید.

Junior Member

خيلي ممنون مهرزاد جان لطف كردي
    ولي تا اونجايي كه پرسيدم تا ارديبهشت ماه واسه كالج وقت هست
    مهرزاد جان آيا سفارت محدوديت سني داره واسه پذيرش ؟ ( با توجه به اين كه من 24 سالمه شانسي هست ؟ )
    كلاً ملاكشون و تعداد كسايي كه قبول مي كنن هر سال چطوريه ؟
    پيشاپيش ممنونم ازت

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid2103 نمایش پست ها
    خيلي ممنون مهرزاد جان لطف كردي
    ولي تا اونجايي كه پرسيدم تا ارديبهشت ماه واسه كالج وقت هست
    مهرزاد جان آيا سفارت محدوديت سني داره واسه پذيرش ؟ ( با توجه به اين كه من 24 سالمه شانسي هست ؟ )
    كلاً ملاكشون و تعداد كسايي كه قبول مي كنن هر سال چطوريه ؟
    پيشاپيش ممنونم ازت
    سلام. تا شهریور وقت دارین برای اقدام کالج. من ادم دیدم بهش گفتن تا اسفند وفت داری!!! اصلا تا اردیبهشت سایت دانشگاه برای ارسال مدارک باز نیست و ثبت نامی شروع نمیشه تا اون موقع. این حرفها رو معمولا موسسات سودجو میزنن واسه اینکه زودتر پول بگیرن.
    سفارت محدودیت سنی داره ولی جایی اعلام نکرده. تقریبا 23 اینا اخرشه. سن شما خوبه . ببیشتر مسائل مالی مد نظرشونه.
    برای دندانپزشکی در دانشکده ای که مورد تایید ایران باشه سالیانه 500 نفر اعم از کالج و غیر کالج ثبت نام میکنن و 20 نفر رو میگیرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام. تا شهریور وقت دارین برای اقدام کالج. من ادم دیدم بهش گفتن تا اسفند وفت داری!!! اصلا تا اردیبهشت سایت دانشگاه برای ارسال مدارک باز نیست و ثبت نامی شروع نمیشه تا اون موقع. این حرفها رو معمولا موسسات سودجو میزنن واسه اینکه زودتر پول بگیرن.
    سفارت محدودیت سنی داره ولی جایی اعلام نکرده. تقریبا 23 اینا اخرشه. سن شما خوبه . ببیشتر مسائل مالی مد نظرشونه.
    برای دندانپزشکی در دانشکده ای که مورد تایید ایران باشه سالیانه 500 نفر اعم از کالج و غیر کالج ثبت نام میکنن و 20 نفر رو میگیرن
    ببخشيد مطمئنيد؟ اخه براي پري مديكال تو سايتش نوشته تا ١٥ مي كه ميشه ٢٥ ارديبهشت

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin123 نمایش پست ها
    ببخشيد مطمئنيد؟ اخه براي پري مديكال تو سايتش نوشته تا ١٥ مي كه ميشه ٢٥ ارديبهشت
    این برای کسانی هست که میخوان کالج رو ازمهر ما برن. دقت کنید دوتا دوره کالج وجود داره. یکی از مهر شروع میشه و یکی از دی ماه. هزینه ی اونی که از مهر شروع میشه تقریبا دوبرابر کورس دی هست. برای کورس دی حالاحالاها وقت هست.اصلا کالج ارزشی نداره که بخواین از مهر اقدام کنید.

سلام و وقت بخیر

آیا ۴ الی 5 سال دانشجوی دکتری بودن ، برای اقامت میشه اقدام کرد مثل کشورهای اسکاندیناوی؟
    ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط annagirigovna نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

آیا ۴ الی 5 سال دانشجوی دکتری بودن ، برای اقامت میشه اقدام کرد مثل کشورهای اسکاندیناوی؟
    ممنون از پاسختون
    سلام. برای گرفتن اقامت می بایست ویزای کاری داشته باشین به مدت ۵سال نه ویزای دانشجویی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)