صفحه 198 از 204 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali23dempsey نمایش پست ها
    سلام. امروز از دانشگاه چارلز ایمیل دریافت کردم که بزای دوره لیسانس تربیت بدنی قبول شدم. نامه عدم سوپیشینه هم گرفتم . الان قدم بعد چی هست ؟ مدارک تحصیلی هم به انگلیسی ترجمه کردم. ایا لیستی هست که توضیح داده شده که چکار باید انجام بدم ؟
    صفحات قبل رو مطالعه کنید. بارها مدارک لازم توضیح داده شدند.

سلام
    کسی از دوستان میدونه آیا میشه بعد از فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاهای چک
    برای اقامت اقدام کرد ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadk77 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان میدونه آیا میشه بعد از فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاهای چک
    برای اقامت اقدام کرد ؟
    سلام. اگر منظورتون اقامت دائم هست، بعد از داشتن 10 سال ویزای دانشجویی میتونید برای اقامت دائم اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان ایمیل گرفتن وقت سفارت چیه؟
    ادرس وبسایت سفارت چک به فارسی کدوم هست؟ برای گرفتن وقت دانشجویی به چه فورمتی باید میل زد؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    دوستان ایمیل گرفتن وقت سفارت چیه؟
    ادرس وبسایت سفارت چک به فارسی کدوم هست؟ برای گرفتن وقت دانشجویی به چه فورمتی باید میل زد؟
    در مورد سوال اولتون گوگل کنید. در مورد سوال دومتون ، ایمیل بدین و درخواست نوبت کنید. سفارت براتون فرمت رو ارسال میکنه

سلام نظرتون در مورد پزشکی دانشگاه ماساریک برنو چیه ؟
    البته برای 2019 پذیرش دیگه نداره
    برای 2020 میخوام اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1345656 نمایش پست ها
    سلام نظرتون در مورد پزشکی دانشگاه ماساریک برنو چیه ؟
    البته برای 2019 پذیرش دیگه نداره
    برای 2020 میخوام اقدام کنم
    و اینکه با یکی از موسسات مجاز که برای چک و اوکراین هست میخوام اقدام کنم که 2000 یورو هزینه شه البته با وکیل به نظرتون میتونه مفید باشه این هزینه ؟

Member
    رشته و دانشگاه

و اینکه با یکی از موسسات مجاز که برای چک و اوکراین هست میخوام اقدام کنم که 2000 یورو هزینه شه البته با وکیل به نظرتون میتونه مفید باشه این هزینه ؟
    سلام. دانشگاه ماساریک برای پزشکی ، دوره ی پیش پزشکی یا پری مدیکال ارائه نمیده.
    2 راه دارید:
    1. منابع رو تهیه کنید و خودتون بخونید و در روز ازمون در برنو یا ازمون سنترهای کشورهای عربی شرکت کنید و فقط ازمون بدید.
    2.در دوره های پری مدیکال در دانشگاه چارلز در پراگ یا پری مدیکال های خصوصی شرکت کنید و برای ازمون اماده باشید و ازمون بدید.

اون هزینه هایی هم که فرمودید این مقدار درست نیست. وزارت علوم نرخ مصوب داره.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام. دانشگاه ماساریک برای پزشکی ، دوره ی پیش پزشکی یا پری مدیکال ارائه نمیده.
    2 راه دارید:
    1. منابع رو تهیه کنید و خودتون بخونید و در روز ازمون در برنو یا ازمون سنترهای کشورهای عربی شرکت کنید و فقط ازمون بدید.
    2.در دوره های پری مدیکال در دانشگاه چارلز در پراگ یا پری مدیکال های خصوصی شرکت کنید و برای ازمون اماده باشید و ازمون بدید.

اون هزینه هایی هم که فرمودید این مقدار درست نیست. وزارت علوم نرخ مصوب داره.
    موفق باشید
    ممنون خدا شکر با اون موسسه قرارداد نبستم کلا قراردادش یه طرفه بود ی چیزی حدود30 میلیون هم میشد
    از طرف سایت دانشگاه نمایندگی دبی رو پیدا کردم شرکت Gyanberry که برای دانشگاه ماساریک زده 410 دلار که این موارد شامل میشه

Includes Application to the universities, Entrance Exam Fee, complimentary Gyanberry Online Prep materials, Sample test papers, Application to foundation year.
    بزرگترین نگرانی من عدم ویزا دادن سفارت هست !! چ قدر احتمال داره رد بشه ویزا ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون خدا شکر با اون موسسه قرارداد نبستم کلا قراردادش یه طرفه بود ی چیزی حدود30 میلیون هم میشد
    از طرف سایت دانشگاه نمایندگی دبی رو پیدا کردم شرکت Gyanberry که برای دانشگاه ماساریک زده 410 دلار که این موارد شامل میشه

Includes Application to the universities, Entrance Exam Fee, complimentary Gyanberry Online Prep materials, Sample test papers, Application to foundation year.
    بزرگترین نگرانی من عدم ویزا دادن سفارت هست !! چ قدر احتمال داره رد بشه ویزا ؟؟
    این مواردی که نوشته شده شامل ویزا نمیشه. احتمال صدور ویزا برای چک احتمال زیادی نیست. برای دوره ی پریمدیکال 50 درصد و برای کورس پزشکی 70 درصد.
    موارد زیادی هم در ویزا دخیل هست از جمله سن و مصاحبه ای که به مدت 1 ساعت در سفارت از شما میگیرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)