صفحه 204 از 204 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,038 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام .امکان داره برای گرفتن ویزا و مدارکی که باید اماده بشه اپدیت ترین روش را کسی توضیح بده ؟ چرا فروم چک خلوت هست ایا واقعا چک کشور مناسبی برای تحصیل و پیدا کردن کار هست ؟ممنون میشم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

تا تعریفتون از مناسب چی باشه،اینطور چیزا تا حد زیادی شخصیه
    ممکنه برای یکی مناسب باشه برای یکی نه
    حتی آمریکا هم ممکنه برای خیلی ها مناسب نباشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHERI1398 نمایش پست ها
    سلام .امکان داره برای گرفتن ویزا و مدارکی که باید اماده بشه اپدیت ترین روش را کسی توضیح بده ؟ چرا فروم چک خلوت هست ایا واقعا چک کشور مناسبی برای تحصیل و پیدا کردن کار هست ؟ممنون میشم
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

اینا ببین، دو ساعت نشسته برات نوشته. هوی جو می پری تو می گی چرا سوت و کوره

نقل قول نوشته اصلی توسط tik7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به دلیل نبود یک منبع مناسب برای کشور جمهوری چک من تمام تجربه های گرفتن ویزام رو توی این مقاله نوشتم امیدوارم که مفید باشه:

https://vrgl.ir/YFL0N

تو این پست سعی کردم تا جایی که اطلاع دارم راجع به آماده کردن مدارک، ترجمه به زبان چکی، ارسال به چک و... با جزییات توضیح بدم.
    امیدوارم که مفید باشه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

سلام دوستان . میشه خواهش کنم اگر کسی نظری داره در مورد مقایسه کشور ایتالیا و چک برای راحتی کار پیداکردن بعد از اتمام تحصیلات به من کمک کنه من واقعا گیج هستم . به من گفته شده که در ایتالیا کار نیست . باید سریع تصمیم گیری کنم .ایا واقعا در چک میشود کار راحت پیدا کرد در زمینه محیط زیست ؟با زبان انگلیسی ؟
    ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

ایتالیا وضع کارش اصلا خوب نیست. چک نرخ بیکارییش تقریبا صقر هست و شرکت های بین المللی زیادی در چک هستند که میتونید کار کنید. خود ایتالیایی ها میان اینجا برای کار!

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان . میشه خواهش کنم اگر کسی نظری داره در مورد مقایسه کشور ایتالیا و چک برای راحتی کار پیداکردن بعد از اتمام تحصیلات به من کمک کنه من واقعا گیج هستم . به من گفته شده که در ایتالیا کار نیست . باید سریع تصمیم گیری کنم .ایا واقعا در چک میشود کار راحت پیدا کرد در زمینه محیط زیست ؟با زبان انگلیسی ؟
    ممنون میشم
    ایتالیا وضع کارش اصلا خوب نیست. چک نرخ بیکارییش تقریبا صقر هست و شرکت های بین المللی زیادی در چک هستند که میتونید کار کنید. خود ایتالیایی ها میان اینجا برای کار!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    نه دوست عزیز اصلا چنین چیزی نیست. ایتالیا سومین کشور صنعتی اروپا با تولید ناخالص داخلی تقریبا 10 برابر چک. بزرگترین کارخانجات اتوموبیل سازی اروپا در ایتالیا هستن و همینطور توریستی ترین کشور دنیا هست. اصلا نمیشه با یه کشور شرق اروپا که در هیچ زمینه ای به گرد پای ایتالیا هم نمیرسه قیاسش کرد. من تو یه کشور دیگه شرف اروپا هم علاوه بر ایتالیا زندگی کردم و میدونم که زندگی تو ایتالیا به مراتب با کیفیت تر و درامدها و همینطور شانس پیدا کردن کار خیلی بهتر هست.

Junior Member

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان کشور چک الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)