صفحه 164 از 204 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

دوستان هنوز وقت هست برای داروسازی چک (چارلز) اقدام کنم؟
    اگه هست روند کار برای داروسازی چطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rthenko نمایش پست ها
    دوستان هنوز وقت هست برای داروسازی چک (چارلز) اقدام کنم؟
    اگه هست روند کار برای داروسازی چطوره؟
    سلام دوست عزیز

بله به شرطی که سریع اقدام کنید من خودمم برای همین رشته در هر حال اقدامم ( اطلاعات بیشتر خواستی پیام بده )
    به صورت کامل دوستان روند کار رو توضیح دادن
    ولی خلاصه اش اینه
    گرفتن اصل مدارک پیش و دیپلم و ریز نمرات کل دوره ( به تایید مهر مدرسه آموزش و پرورش ناحیه و کل 3 تا مهر )
    ترجمه مدارک به انگلیسی و مهر سفارت و امور خارجه
    اپلیکیشن فرم
    جواب پذیرش
    سفارت
    البته این خلاصه اش بود
    این قصه سر دراز دارد ...

اینم لینک داروسازی هراتس کرالو
    http://www.faf.cuni.cz/Admission/Und...zech-Republic/

نقل قول نوشته اصلی توسط davoud66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بله به شرطی که سریع اقدام کنید من خودمم برای همین رشته در هر حال اقدامم ( اطلاعات بیشتر خواستی پیام بده )
    ولی خلاصه اش اینه
    گرفتن اصل مدارک پیش و دیپلم و ریز نمرات کل دوره ( به تایید مهر مدرسه آموزش و پرورش ناحیه و کل 3 تا مهر )
    اپلیکیشن فرم
    جواب پذیرش
    سفارت
    البته این خلاصه اش بود
    این قصه سر دراز دارد ...

با سلام. دوست عزیز پیام فرستادم ولی مثل ابنکه نمیاد برای شما

نقل قول نوشته اصلی توسط davoud66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ولی خلاصه اش اینه
    اپلیکیشن فرم
    جواب پذیرش
    سفارت
    البته این خلاصه اش بود
    این قصه سر دراز دارد ...

دوست عزیز من هم میخام اقدام کنم. تمام مدارک رو هم بجز اپلیکیشن فرم آماده دارم. باید با پست بفرستم به دانشگاه درسته؟
    راستی اگه من خانومم هم با خودم ببرم کلا با احتساب همه هزینه ها حدودا چقدری می شه خرج ما برای یک سال؟

Junior Member

سلام شهريه دارو ٣٢ميليون تومن ميشه ( ٧٦٠٠ يورو ) و هزينه زندگي با توجه به اينكه دو نفر هستين بستگي به اين داره كه مسكن كه ميگيرين قيمتش چقدره كه حداقل هرماه ٣٥٠-٤٠٠ يورو ميشه يك خونه كوچيك براي شما در كل براي شما با شهريه دانشگاه و زندگي متاهلي ( هزينه هاي خوراك ( بدون استفاده از رستوران ) و ترانسفر و مسكن و قبوض و كتاب و بيمه و بدون هزينه پوشاك و خرج هاي جانبي )با صرفه جويي حداقل ٧٠ - ٧٥ ميليون در نظر داشته باشين سالي، چون دانشجوياني كه در هرادتس خوابگاه ميمونن حداقل ٥٥- ٦٠ ميليون در سال خرجشون هست با شهريه دانشگاه حداقل.موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم میخام اقدام کنم. تمام مدارک رو هم بجز اپلیکیشن فرم آماده دارم. باید با پست بفرستم به دانشگاه درسته؟
    راستی اگه من خانومم هم با خودم ببرم کلا با احتساب همه هزینه ها حدودا چقدری می شه خرج ما برای یک سال؟
    یه نگاه به پست های قبل بنداز مراحل مشخصه
    لینک دانشگاه رو هم گذاشتم لطفا نگاه کن
    هزینه ها هم بستگی به نوع زندگی داره اون هم دوستان مفصل توضیح دادن

Junior Member

سلام دوستان، من از طریق یک استاد برای دانشگاه چارلز اپلی کردم انگار این دانشگاه امتحان ورودی (entrance exam) داره و استاده بهم گفت برای امتحان ورودی باید بیای کشور چک. از من خواست که قالب دعوت نامه ای پیدا کنم که باهاش بشه راحت تر ویزا گرفت، خواستم بپرسم کسی دعوت نامه داره متنش رو برام ارسال کنه و اینکه بهش بگم تو متن دعوت نامه چه چیزایی بنویسه؟ در ضمن امتحان ورودی اواخر جولای هست و بهم گفت ویزای توریستی بگیرم، چون شروع کلاس ها اول اکتبره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فقط از تاپیک هایی که این لیست برای زیست و شیمی و فیزیک و ریاضی معرفی کرده در امتحان سوال میاد ؟ و یا ممکنه از قسمت های دیگه هم بیاد ؟

Junior Member

سلام،
    دوستان کسی اطلاع داره که شرایط گرفتن ویزا برای همسر دانشجوی PhD از سفارت چک به چه صورت هست؟ من تو سایت سفارت نگاه کردم نوشته که شخص اصلی که مشغول به تحصیل هست باید حداقل 15 ماه ساکن چک باشه تا همسر بتونه واسه ویزای long term اقدام کنه (لااقل برداشت من این بود!) خواستم ببینم این صحت داره؟

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
    من و دوستم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور چک رو در نظر گرفتیم ولی متاسفانه اظلاعات زیادی نداریم بنابراین واقعا ممنون میشم اگه کسی از مطلعین من رو راهنمایی کنه
    با توجه به اینکه هر دو ما نمره 6 ایلتس اکادمیک رو داریم قصدمون تحصیل به زبان انگلیسی هست من مهندسی صنایع خوندم و دوستم شیمی و هر دو دانشگاه آزاد و میخواهیم رشته ای که هر دو بتونیم بخونیم رو انتخاب کنیم که بازار کار نسبتا خوبی تو چک داشته باشه
    بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید در مورد مراحل گرفتن پذیرش از دانشگاه نسبتا خوب و با هزینه تحصیل نسبتا پایین
    اگر به صورت یک دیاگرام معرفی کنید ممنون میشم چون اطلاعات خیلی پراکنده است
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)