صفحه 108 از 204 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

تو صفحه هاي قبل خوندم تو چك به زبان چكي سفارت قبول نميكنه؟ پس بايد چي كار كرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia999 نمایش پست ها
    عزیزم تو همون صفحات بگردی ؛ نوشته چه کنی. سفارت با پذیرش مدرسه زبان ممکنه ویزا نده. ولی مدرسه بنویسه که فعلانی بعد اتمام میخواد تحصیلات دانشگاهی رو شروع کننه ممکنه ویزا بدن. امتحانش اسونه و دانشگاه حالا حالاها رایگانه.

Junior Member

اها ممنون ، اين روشي كه گفتين كالج بگه ادامه ميده بهتره و زودتر ج ميده يا اين كه يه رشته ديگه بنويسم بعد اونجا برم كالج خودم ثبت نام كنم ؟ در حالت اول كالج اون كارو ميكنه ؟
    اگه از پذيرش شامل سه برگ باشه كه اولي كالج زبان چكي دومي خوابگاه سومي رشته از همون دانشگاه باشه باز سفارت قبول نمي كنه ؟ ممنون دوست عزيز از راهنماييتون

Senior Member

اها ممنون ، اين روشي كه گفتين كالج بگه ادامه ميده بهتره و زودتر ج ميده يا اين كه يه رشته ديگه بنويسم بعد اونجا برم كالج خودم ثبت نام كنم ؟ در حالت اول كالج اون كارو ميكنه ؟
    اگه از پذيرش شامل سه برگ باشه كه اولي كالج زبان چكي دومي خوابگاه سومي رشته از همون دانشگاه باشه باز سفارت قبول نمي كنه ؟ ممنون دوست عزيز از راهنماييتون
    یه رشته دیگه بنویسی راحتتره ویزا میدن. کالج زبان کلا بیشتر به سمت ویزا ندادنه. ممکنه هم بدن ولی درصدش بالا نیست. اگر مال رشته ای رو داری پیشنهاد میکنم کالج زبان رو نشون ندی به سفارت.

Junior Member

rezicek جان از همه راهنماييات ممنون ، اگه با يه رشته ديگه بيام ايران بايد كالج چكي ثبت نام كنم يا همون جا كه رسيدم ميشه كاراشو كرد ؟ به نظر شما چه رشته اي و در چه دانشگاهي رشته اي بنويسم كه هم ارزون باشه هم مدرك زبان نخواد ؟ اگه اطلاعي داري بم كمك كن ممنون ، خودم كارامو بكنم يا به يه موسسه اي وكيلي بگم بكنه ؟

Senior Member

rezicek جان از همه راهنماييات ممنون ، اگه با يه رشته ديگه بيام ايران بايد كالج چكي ثبت نام كنم يا همون جا كه رسيدم ميشه كاراشو كرد ؟ به نظر شما چه رشته اي و در چه دانشگاهي رشته اي بنويسم كه هم ارزون باشه هم مدرك زبان نخواد ؟ اگه اطلاعي داري بم كمك كن ممنون ، خودم كارامو بكنم يا به يه موسسه اي وكيلي بگم بكنه ؟
    مدرسه زبانو میشه کاراشو تو چک انجام داد. برای رشته دیگه. تنها راه حلت ثبت نام تو رشته هایی که در برخی دانشگاهها به انگلیسی ارایه میشه که تو فروم اومده. مث دانشگاه متروپولیتن. ولی معمولا شاید بخوان مدرک زبان بخوان. بالاخره اونا که نمیدونن تو جدی نگرفتی ولی برای خودشون جدیه طرف زبان رشته ای که میخواد درس بخونه بلد باشه. و ممکنه ازت مدرک زبان بخوان. یا دانشگاه کشاورزی پراگ که برخی رشته هاش به انگلیسی ارایه میشه که البته یه نمه هزینه داره. عوضش بعدش چکی میخونی و تحصیل رایگانه. اگر وقت داری و برای پولتم حساب کتاب داری خودت اقدام کن. همه اطلاعات تو سایت دانشگاهها هست. اگرم نه , بده موسسه ای نوش جون کنه.

Senior Member

اگر یه همچین چیزی که تو پیوست فرستادم رو بتونی از کالج زبان چکی (که بجز زبان چکی بهت دروسی که تو رو برای امتحان ورودی اماده میکنه) بگیری که بگه برای دانشگاه اماده ات میکنه و اینا احتمالا بتونی ویزا بگیری همونطور که یکی از بچه ها گرفت.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg photo.jpg (162.4 کیلوبایت, 48 views)

Junior Member

سلام دوستان بزرگوار یکی لطفا منو راهنمایی کنه دانشگاه فایلی برای من فرستاده که گفته برای ویزا باید هشتاد و چهار هزار کرونا تو حسابت باشه و تو سایت سفارت هم همین حدودا نوشته ، حالا این داستان ده هزار دلار چیه الان بر اساس کدوم من اقدام کنم با توجه به اینکه لیستی هم که دانشگاه داده شهریرو قبل رفتن باید بپردازم و خرجم اونجا هم بیشتر از همین هشتاد هزار در سال نیست کسایی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان بزرگوار یکی لطفا منو راهنمایی کنه دانشگاه فایلی برای من فرستاده که گفته برای ویزا باید هشتاد و چهار هزار کرونا تو حسابت باشه و تو سایت سفارت هم همین حدودا نوشته ، حالا این داستان ده هزار دلار چیه الان بر اساس کدوم من اقدام کنم با توجه به اینکه لیستی هم که دانشگاه داده شهریرو قبل رفتن باید بپردازم و خرجم اونجا هم بیشتر از همین هشتاد هزار در سال نیست کسایی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن
    همون چیزی که دانشگاه و تو سایته سفارته بهش عمل کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    همون چیزی که دانشگاه و تو سایته سفارته بهش عمل کن.
    ممنونم شما در بخش روادید پست گذاشتین و مبلغ چهار هزار یورو رو ذکر کردین و من هم با مراجعه به لینک وزارت داخله چک که توی سایت سفارت چک بود به همین رقم رسیدم و عرض کردم مبلغ اعلام شده دانشگاه هم همین حدوده اما پی دی افی که خود شما در صفحه ۱۰۰ گذاشتین و اشاره به ده هزار دلار داره و تجربه بعضیها که اینجا نوشتن راجع به ده هزار دلار منو گیج کرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)