صفحه 125 از 204 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

من هنوز مدارکم برای ویزا کاملا آماده نشده ، نمیدونم که چه مدت بعد از اینکه وقت گرفتم بهم وقت میدن؟ آخه میخوام زمانبندی کنم که آیا تا موقعی که بهم وقت بدن مدارکم تکمیل هست یا خیر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazmalali نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای تائید مدارک تحصیلی (دانشنامه و ریز نمرات)از دانشگاه فرجه گرفتم که در طول اقامتم این کارو انجام بدم. برای درخواست ویزا که احتیاجی نیست من مدارک تحصیلی ام را به سفارت ارائه بدم؟
    و یک سوال اینکه من توی ادمیشنم اشاره شده بیمه تعلق نمی گیره ولی استادم قراره ماهانه شخصا خودش یک هزینه ای برای بیمه پرداخت کنه. برای این مورد که گفتید به مدت زمان ویزایی که دارید باید بیمه تهیه کرد یعنی برای ویزای بلند مدت مقطع دکترا من باید به مدت 4 سال بیمه تهیه کنم؟ حداقلی نداره؟ یا اینکه باید از استادم نامه ای بگیرم؟

ممنونم.
    سلام.
    نه برای ویزا مدارک تحصیلی نیاز نیست. مدارک تحصیلی جز مدارک برای صدور ویزا نیست. اگر بیمه ات کوتاه باشه ویزاتم به اندازه مدت بیمه ات میدن. که دوباره میتونی تمدید کنی. بهتره اگر 4 سال رو یهویی بگیری که بعد خب استادت ماهانه بهت هزینه بیمه رو میده. حداقل چی؟ اگر استادت نامه بده که بیمه تو در طی تحصیل میده ممکنه قبول کنن. ولی معمولا میخوان که بیمه خریده شده باشهو نشونشون بدی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asoo_1982 نمایش پست ها
    سلام ببخشید شما چه جوری فرجه گرفتید؟؟؟؟ منم دقیقا الان همین مشکلو دارم استادم میگه باید دانشنامه بدی که وزارت علوم چک اونو تایید کنه که این خودش یه ماه طول میکشه!!! تورو خدا شما چیکار کردین منو راهنمایی کنید. ممنوم
    سلام؛ با استادت حرف بزن که مشکلت اینه اگر امسال نرسیدی. البته معمولا دانشجوی دوره ی دکترا اگر پذیرش داشته باشه با استادش هماهنگ کنه میتونی درسشو شروع کنه. استاده مث خداس هر چی اون تصمیم بگیره. ولی میشه جا تو یه سال نگه داره. نگران نباش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ya300 نمایش پست ها
    من هنوز مدارکم برای ویزا کاملا آماده نشده ، نمیدونم که چه مدت بعد از اینکه وقت گرفتم بهم وقت میدن؟ آخه میخوام زمانبندی کنم که آیا تا موقعی که بهم وقت بدن مدارکم تکمیل هست یا خیر
    اینکه مدارکت تکمیل هست و کی میرسی تکمیل شه رو باید خودت بدونی مثلا چه مدرکی هنوز اماده نکردی و غیره. تا جاییکه میدونم. از سفارت وقت بگیری دیگه باید مدارکت اماده باشه. امروز زنگ بزنی. میگن مثلا 2 هفته دیگه بیا. یا یه ماهه دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    سلام.
    نه برای ویزا مدارک تحصیلی نیاز نیست. مدارک تحصیلی جز مدارک برای صدور ویزا نیست. اگر بیمه ات کوتاه باشه ویزاتم به اندازه مدت بیمه ات میدن. که دوباره میتونی تمدید کنی. بهتره اگر 4 سال رو یهویی بگیری که بعد خب استادت ماهانه بهت هزینه بیمه رو میده. حداقل چی؟ اگر استادت نامه بده که بیمه تو در طی تحصیل میده ممکنه قبول کنن. ولی معمولا میخوان که بیمه خریده شده باشهو نشونشون بدی.
    سلام. منظورم حداقل مدت بیمه بود که جوابمو گرفتم. امروز خودم از سفارت پرسیدم گفتند که باید حتما بیمه رو داشته باشم حالا یا خودم خریده باشم یا استادم.

در هر صورت ممنون از پاسخ تون.

Junior Member Cynic آواتار ها

آقا رضا امیدوارم پیام های من رو گرفته باشین.
    ----------------------------------------------------
    دوستان کسی میدونه مدرک فوق لیسانس داروسازی از خارج از کشور (5 ساله) چگونه در ایران معادل سازی میشه؟ بعدش میشه کار کرد؟ از کجا باید پرسید؟

Junior Member

فکر کنم باید 1 سال اضافه بخونیم بشه دکترا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد میکروبیولوژی . آزاد واحد تنکابن

سلام من ارشد میکروب دارم از ازاد تنکابن
    یسری اطلاعات کلی راجب این کشور و ادامه تحصیلش میشه بهم بگید ممنون . مثل نمره زبان و هزینه زندگی دانشجویی . اینکه برای دکترا کمک هزینه تحصیلی میدن یا نه . اگر ندن با هزینه شخصی سالی حدودا چقد میشه ؟ با این لینکی که دادین برای رشته های تحصیلی چک سرچ کردم دکترای رشتم رو دانشگاه پراگ داره.
    مممنونم

Junior Member Cynic آواتار ها

دوستان صرافی سراغ دارید که بتونه به حساب یه دانشگاه تو جمهوری چک کرونا (CZK) حواله بزنه؟

Junior Member

سلام به همگیمن امروز از دانشگاه بوهمیای جنوبی چک پذیرش گرفتم اما شوک شدم چون اسکولارشیپ پایه م 6500 تا بود به اضافه هر 4 ماه 1350 کرون اکومندیشن. در صورتی یکی از دوستام داره تو همن دانشگاه دوبرابرشو میگیره. حالا ایمیل زدم ب استادم و...
    سوالم تکرایه اما من هزینه زندگی تو 2013 رو خوندم. الان چطوره؟ میشه با اسکولارم و خوابگاه 2500 کرونی ک خوابگاه خوبیه سر کنم تا بعدتر؟ مجبور شدم سوالمو اینجا بپرسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)