صفحه 130 از 204 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام
    من دارم برای امتحان ورودی چارلز شماره ۲ رشته پزشکی درس میخونم
    ولی غیر از ۱۰ ۱۱ تا سوال تو سایتشون هیچ نمونه سوالی پیدا نکردم.
    اگه میدونین از کجا میتونم نمونه سوال های بیشتر مخصوصا امتحانات سال گذشته رو پیدا کنم لطفا یه لینکی یا کتابی چیزی معرفی کنین
    خیلی ازتون ممنون میشم. علاوه بر اون بنظرتون کتاب های دبیرستان رو بخونم کافیه؟ 😊

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

شما کتاب های دبیرستان اونا رو پیدا کردی که داری دنبال نمونه سوالاتش میگردی؟! اون 10 تا سوال که پیدا کردی بی زحمت لینکی چیزی بده

Junior Member

اگه من کتاب های دبیرستانشون رو پیدا میکردم همچین سوالی رو مطرح نمیکردم. منظورم کتاب دبیرستان ایرانه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cynic نمایش پست ها
    دوستان عزیز با تجربه به چند تا سوال دیگه در خصوص
    پر کردن فرم long-stay داشتم :

1- اشکال نداره اگه دستی
    پر بشه؟ چون تایب علائم نگارشی مثل هاچک مشکله! از اون جایی که چکی بایدپر بشه، تهران باید
    Teherán نوشته شه دیگه،نه؟

2- خونه ها برای مثلا آدرس باید
    پشت سر هم پر بشه؟ اینجوری که یه جوریه!
    3- Issued by (شماره 14) هم دوباره همون IRN هست؟
    4- شماره 17 رو No بزنیم یا خالی بزاریم؟ چون No انگار اجازه برگشت نداری!

5- شماره 25 رو چند روز بزنیم؟
    6- شماره 30 میگه روز خروج! هنوز نرفته چی میگه!؟
    7- برای 32 هوا
    پیما رو LETOUN بنویسبم؟
    8- 35 کدوما رو مارک کنیم؟
    9- بیمه هم که فعلا خالی میمونه

با مزه است که spouse رو Manzel میگن! از ما یاد گرفتن: منزل اینا

لطفا اگه نکته خاص دیگه ای هست بفرمایید
    پیشا
    پیش از کمکتون ممنون
    سلام
    1- نیاز نیست به چکی تایپ شه و تهران با اون سرکشی که گفتی نوشته شه. اگر میخوای توش تایپ کنی https://www.foxitsoftware.com/pdf-editor/ اینو که 30 روز رایگانه دانلود کن و فرم رو با حروف بزرگ تایپ کن
    2- نام خیابونا تو آدرس رو با ویرگول جدا میشه و یه خونه برای ویرگول درنظر بگیر
    3- بله همون IRN
    4- این شماره میگه اگر کشوری که هستی کشور خونه انت نیست. مثلا کشور ایران کشور خونه ته و مثلا از سفارت چک کشور ایکس دارای برای ویزا اقدام میکنی. اگر بری چک برای برگشت به اون کشور مشکلی نداری. اقامت اونجا رو داری. اگه داری شماره اقامت دایم و تاریخ اعتبارشو اعلام کن. اگر از کشور خونه ات داری اقدام میکنی که کلا خالیش بزار این قسمتو
    5- بزن 365 روز. خودشون یا یه ساله میدن ویا کمتر.
    6- هیچی ننویس
    7- بنویس مسافرت هوایی یا بنویس با هواپیما. شماره قبلشم بنویس فرودگاه واتسلاو هاول پراگ
    8- کش و آدر رو تیک بزن
    9- وقتی نداری بله خالی میمونه

نکته: منژل میخونن نه منزل ، که به همسر یعنی شوهر گفته میشه . منژلکا به معنای همسر زن هست.
    سوالی داری بپرس
    خوش باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lancome نمایش پست ها
    سلام
    من دارم برای امتحان ورودی چارلز شماره ۲ رشته پزشکی درس میخونم
    ولی غیر از ۱۰ ۱۱ تا سوال تو سایتشون هیچ نمونه سوالی پیدا نکردم.
    اگه میدونین از کجا میتونم نمونه سوال های بیشتر مخصوصا امتحانات سال گذشته رو پیدا کنم لطفا یه لینکی یا کتابی چیزی معرفی کنین
    خیلی ازتون ممنون میشم. علاوه بر اون بنظرتون کتاب های دبیرستان رو بخونم کافیه؟ ������
    اگر به زبون انگلیسی میخوای امتحان بدی. ابدا نگران نباش کتب فیزیک، شمی و زیست شناسی دبیرستان و پیش دانشگاهی رو بخونی نه اینکه کم نیست تازه خیلی هم زیاده. علاوه برا اینکه پزشکی چارلز قبول میشی. پزشکی دانشگاه تهرانم قبول میشی ولی بهتره. کتب انگلیسی اینا رو تهیه کنی و بخونی که با لغاتشون اشنا شی. اگرم به چکی میخوای امتحان بدی بهتره کتب دبیرستان چکی و سوالات ورودی چکی رو بخونی که من دارمشون. خواستی بگو.
    اینجا یه سری کتابی معرفی کرده و لکچرهای دوره اموزشی شونو گذاشتن. که امتحانش مث امتحان شماره دو ه. http://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-87.html
    ولی اگر بازم مایل باشی میتونی کتب انگلیسی Alevel انگلستان رو تهیه کنی و مطالعه کنی بیشتر منظورم یادگیری واژه های این دروس به انگلیسیه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    اگر به زبون انگلیسی میخوای امتحان بدی. ابدا نگران نباش کتب فیزیک، شمی و زیست شناسی دبیرستان و پیش دانشگاهی رو بخونی نه اینکه کم نیست تازه خیلی هم زیاده. علاوه برا اینکه پزشکی چارلز قبول میشی. پزشکی دانشگاه تهرانم قبول میشی ولی بهتره. کتب انگلیسی اینا رو تهیه کنی و بخونی که با لغاتشون اشنا شی. اگرم به چکی میخوای امتحان بدی بهتره کتب دبیرستان چکی و سوالات ورودی چکی رو بخونی که من دارمشون. خواستی بگو.
    اینجا یه سری کتابی معرفی کرده و لکچرهای دوره اموزشی شونو گذاشتن. که امتحانش مث امتحان شماره دو ه. http://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-87.html
    ولی اگر بازم مایل باشی میتونی کتب انگلیسی Alevel انگلستان رو تهیه کنی و مطالعه کنی بیشتر منظورم یادگیری واژه های این دروس به انگلیسیه
    چند تا از فصل هاشو نگاه کردم. وجدانا اگه کسی بخونه راحت قبوله. مثل ایران سوالای مفهومی و ترکیبی نداره.
    کافیه مطالب زیست دبیرستان رو با روش تدریس علی کرامت کسی یه بار یاد بگیره این آزمون که هیچ تا ترم ۴ پزشکی بیمه میشه.نمیدونم چه طورن اینا! روش تدریسشون مثل علوم دبستان و راهنمایی هست نه به سبک دبیرستان های ما.یه مطلبی رو که یاد میدن عینش رو میخوان دیگه نمیان مثل کنکور سه سال اخیر بپیچوننش و نیاز به بررسی و استنتاج سوال نداره.یعنی کسی زیست کنکور ایران رو ۴۰ به بالا بزنه این آزمون تو درس زیست جز نفرای اول میشه.خود من پارسال درصدهای کنکورم اینا بودن:
    ادبیات:۵۷
    عربی:۴۴
    دینی:۶۲
    زبان:۷۴/۷
    ریاضی:۲۷
    زیست:۵۸
    فیزیک:۳۰
    شیمی:۴۴
    رتبه ام تو کشور از بین ۵۴۰ هزار نفر شد ۸۹۴۵ و تومنطقه دو شدم ۴۸۱۲
    و هیچ جا نه حتی آزاد و نه بین الملل و نه پردیس قبول نشدم امسال هم کنکور دادم و چند روز دیگه هم خدمت باید برم و اگه قبول شدم که هیچ ولی در غیر این صورت دیگه حوصله کنکور اینجا رو ندارم و راهی یه جایی میشم که ورودی داروسازیش اینقدر دنگ و فنگ نداشته باشه.
    معدل دیپلم ۱۸/۳۷ و پیش ۱۷/۹۳ دبیرستان سمپاد.
    ویرایش توسط kavehast96 : July 31st, 2016 در ساعت 05:31 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    چند تا از فصل هاشو نگاه کردم. وجدانا اگه کسی بخونه راحت قبوله. مثل ایران سوالای مفهومی و ترکیبی نداره.
    کافیه مطالب زیست دبیرستان رو با روش تدریس علی کرامت کسی یه بار یاد بگیره این آزمون که هیچ تا ترم ۴ پزشکی بیمه میشه.نمیدونم چه طورن اینا! روش تدریسشون مثل علوم دبستان و راهنمایی هست نه به سبک دبیرستان های ما.یه مطلبی رو که یاد میدن عینش رو میخوان دیگه نمیان مثل کنکور سه سال اخیر بپیچوننش و نیاز به بررسی و استنتاج سوال نداره.یعنی کسی زیست کنکور ایران رو ۴۰ به بالا بزنه این آزمون تو درس زیست جز نفرای اول میشه.خود من پارسال درصدهای کنکورم اینا بودن:
    ادبیات:۵۷
    عربی:۴۴
    دینی:۶۲
    زبان:۷۴/۷
    ریاضی:۲۷
    زیست:۵۸
    فیزیک:۳۰
    شیمی:۴۴
    رتبه ام تو کشور از بین ۵۴۰ هزار نفر شد ۸۹۴۵ و تومنطقه دو شدم ۴۸۱۲
    و هیچ جا نه حتی آزاد و نه بین الملل و نه پردیس قبول نشدم امسال هم کنکور دادم و چند روز دیگه هم خدمت باید برم و اگه قبول شدم که هیچ ولی در غیر این صورت دیگه حوصله کنکور اینجا رو ندارم و راهی یه جایی میشم که ورودی داروسازیش اینقدر دنگ و فنگ نداشته باشه.
    معدل دیپلم ۱۸/۳۷ و پیش ۱۷/۹۳ دبیرستان سمپاد.
    سلام دوست عزیز. منم مشکل شما رو دارم. ولی یه سوال شما که الان سربازی داری چحوری میخوای بری اونور چون نظام وظیفه واسه رشته های پزشکی معافیت تحصیلی نمیده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. منم مشکل شما رو دارم. ولی یه سوال شما که الان سربازی داری چحوری میخوای بری اونور چون نظام وظیفه واسه رشته های پزشکی معافیت تحصیلی نمیده
    من سربازیم ۲۰ ماهه...اتفاقا مدارک هم فرستادم افتادم دریایی ارتش سیرجان!
    میخوام اگه رتبم زیر ۴۵۰۰ شد برم یه ماه تعویق بندازمش ۱۹ شهریور برای انتخاب رشته بعدش برم ببینم نتیجه نهایی چی میشه! اگه روزانه یا آزاد یا پردیس قبول شدم که معافیت تحصیلی میدن وگرنه میزارم دو سال بعد وقتی سربازیم تموم شد میرم.

<p>
    سلام دوستان. وقت بخیر. من برای محل کارم نیاز به تهیه گواهی پزشکی یا سلامت دارم. متاسفانه هر دکتری بردم برام آزمایشات رو گقتند مینوسند اما فرم رو پر و امضا و مهر نمیزنن. دوستانی که قبلا گواهی مشابه گرفتند ممنون میشم کمکی کنند یا پزشک که بتونم مراجعه کنم را معرفی کنند. فرم من نیازی به ترجمه رسمی برای مهر پزشک نداره چون خود فرم انگلیسی هست.</p>
    ویرایش توسط mahnaztehrani : August 3rd, 2016 در ساعت 04:34 PM

Junior Member

فرمش چقدر سخته یه آدم مهربون نیست کمکم کنه ؟! این fee رو الان که مصاحبه دارم باید ببرم یا وقتی ویزا صادر شد؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)