صفحه 150 از 204 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroushi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اکثر پست ها رو خوندم، ولی هنوز جواب دقیق برای یک سوال مهم رو نگرفتم.
    من میخوام برم یک سال کالج زبان چکی و بعدش آزمون بدم برای دندانپزشکی (چارلز). مشکل اینه که نمی دونم از آن آزمون باید چه نمره ای بگیریم؟ مثلا چند درصدِ سوالات رو باید بزنیم؟
    کسی هست که یکی دو سال اخیر آزمون داده باشه؟ چقدر رقابت نزدیکه؟
    اینو میدونم که حدود 10 تا 15 درصد شرکت کنند ها قبول میشن، ولی واقعا چه نمره ای میخواد؟ شدنیه؟؟؟
    اﺣﺘﻤﺎﻻ اﻭﻥ ﭘﺴﺘﻲ ﻛﻪ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﮔﻔﺘﻢ ﭼﻨﺪ ﺩﺭﺻﺪﻱ ﺑﺎﻳﺪ ﺯﺩ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻗﺒﻮﻟﻲ ﻣﻂﻤﻴﻦ ﺑﻮﺩ اﺯ ﭼﺸﺎﺕ ﺩﻭﺭ ﻣﻮﻧﺪ. اﮔﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﻳاﺩﻡ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺮاﻱ ﺩاﻧﺸﻛﺪﻩ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺩﻭ ﺗﻮﺿﻴﺤﺎﺕ ﻛﺎﻣﻞ ﺭﻭ ﻧﻮﺷﺘﻢ و ﺑﺮاﻱ ﺣﺪاﻗﻞ اﺯﻣﻮﻥ ﺩﺳﺖ ﻛﻢ 70 ﺩﺭﺻﺪ ﺳﻮاﻻﺗﻮ ﺩﺭﺳﺖ ﭘﺎﺳﺦ ﺩاﺩ. ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ ﻛﻞ ﺩﺭﺻﺪﻫﺎ 70 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ. اﮔﻪ ﺷﺪﻧﻲ ﻧﺒﻮﺩ ﻛﻪ ﻛﺴﻲ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻤﻴﺸﺪ. ﺭﻗﺎﺑﺖ ﻫﻤﻮﻧﻴﻪ ﮔﻔﺘﻢ 10 ﺗﺎ 15 ﺩﺭﺻﺪ ﺷﺎﻧﺲ ﻗﺒﻮﻟﻲه. ﺑﺨﻮﻥ ﺑﺮاﻱ 100 ﺩﺭﺻﺪ ﺗﺎ اﻳﻨﻘﺪﺭ اﺳﺘﺮﺱ ﺩﺭﺻﺪ ﻗﺒﻮﻟﻲ ﻧﺪاﺷﺗه ﺑﺎﺷﻲ.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    1- اﺯ ﺭﻳﺎﺿﻲ ﺳﻮاﻟﻲ ﺑﺮاﻱ ﺭﺷﺘﻬﻬﺎﻱ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺩﻧﺪﻭﻥ و ﺩاﺭﻭ ﻧﻤﻤﻴﺎﺩ. ﺑﺮاﻳﻲ ﻫﻤﻴﻦ اﺷﺎﺭﻩ ﻧﺸﺪﻩ.
    2- ﺳﺎﻳﺖ ﺩﻭﻡ ﺳﺎﻳﺖ ﻫﺮاﺗﺲ ﻛﺮاﻟﻮﻭﻩ س و ﺑﺎﺯﻡ اﺯﻣﻮﻥ ﺭﻳﺎﺿﻲ ﻧﺪاﺭﻩ.
    اخه توی توضیحاتش نوشته دروس شیمی، زیست، فیزیک یااااا ریاضی
    منیع چه دروسیه واسه رشته های پزشکی و دندون و دارو بالاخره؟ ممنون میشم راهنمایی کنی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    اخه توی توضیحاتش نوشته دروس شیمی، زیست، فیزیک یااااا ریاضی
    منیع چه دروسیه واسه رشته های پزشکی و دندون و دارو بالاخره؟ ممنون میشم راهنمایی کنی
    اﮔﺮ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﭼﻛﻲ ﻣﻴﺨﻮاﻱ ﺑﺨﻮﻧﻲ و اﺯﻣﻮﻥ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﭼﻜﻲ ﺑﺪﻱ. ﻣﻨﺎﺑﻊ اﺯﻣﻮﻥ ﻫﻢ ﺑه ﺯﺑﻭن ﭼﻜﻴﻪ. ﻛﻪ ﺩﻭﺭﻭﺱ ﺩﺑﻴﺮﺳﺘﺎﻧﺸﻮﻧﻪ. ﻛﺘﺐ ﺩﺑﻴﺮﺳﺘﺎﻧﻲ. اﺯﻣﻮﻥ ﺑﺮاﻱ ﭘﺰﺷﻜﻲ و ﺩﻧﺪﻭﻥ و ﺩاﺭﻭ ﻳﻜﻴﻪ. ﻣﺚ ﻛﻨﻛﻮﺭ اﻳﺮاﻥ. ﻳﻪ اﺯﻣﻮﻧﻪ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎ. و ﺭﻗﺎﺑت ﺑﻴﻦ ﻛﺴﺎﻧﻳﻪ ﻛﻪ ﺗﻮ اﻭﻥ ﺭﺷﺘﻪ اﭘﻼﻱ ﻛﺮﺩﻥ. ﺩﺭﺱ ﺭﻳﺎﺿﻲ ﺑﺮاﻱ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ اﺱ ﻣﺚ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻛﻨﻛﻮر ﺗﺠﺮﺑﻲ اﻳﺮاﻥ ﺩﺭﺱ ﺯﻣﻴﻦ ﺷﻨﺎﺳي ﺑﺮاﻱ ﺭﺷﺘﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺩاﺭاﻱ ﻭﺯﻧﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻭﻟي ﺑﺮاﻱ ﺭﺷﺘﻪ ﺯﻣﻴﻦ ﺷﻨﺎﺳﻲ ﺗﻮ ﮔﺮﻭﻩ ﺗﺠﺮﺑي ﺩاﺭاﻱ ﻭﺯﻧﻪ و ﺑﺮﻋﻜﺲ ﺯﻳﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﻲ ﻳﺎ ﻭﺯﻧﻲ ﻧﺪاﺭﻩ ﻳﺎ ﻛﻢ اﻫﻤﻴﺘﻪ.

سلام و خسته نباشید
    من میخواستم امتحان ورودی های چک واسه دندون بدم
    دوستان کتاب یا جزوه ای چیزی میشناسید معرفی کنید؟ممنون میشم
    خود سایت خییییلی کلی گفته موضوع هارو

Junior Member

سلام. دوستانی که کل پروسه رو انجام دادن یک سوال داشتم، امکانش هست که با یک پاسپورت که تاریخش تا شهریور 96 هست الان پذیرش گرفت، بعد تیر ماه پاس رو عوض کرد وتمدید کردش (چون فکر کنم پاس باید یک سال و نیم اعتبار داشته باشه برای ویزا) و با یک پاس دیگه برای ویزا اقدام کرد؟(من سرباز هستم و تیر ترخیص میشم) و از تیر که ترخیص میشم میرسم که ویزا بگیرم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijiveh نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که کل پروسه رو انجام دادن یک سوال داشتم، امکانش هست که با یک پاسپورت که تاریخش تا شهریور 96 هست الان پذیرش گرفت، بعد تیر ماه پاس رو عوض کرد وتمدید کردش (چون فکر کنم پاس باید یک سال و نیم اعتبار داشته باشه برای ویزا) و با یک پاس دیگه برای ویزا اقدام کرد؟(من سرباز هستم و تیر ترخیص میشم) و از تیر که ترخیص میشم میرسم که ویزا بگیرم؟
    ﭘﺬﻳﺮش ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﭘﺎﺳﭙﻮﺭﺕ ﻧﺪاﺭﻩ. ﻫﺮﻭﻗﺖ ﭘﺬﻳﺮﺵ و ﻫﻤﻪ ﻣﺪاﺭﻙ ﺩﻳﮔﻪ ﺑﺮاﻱ ﻛﺴﺐ ﻭﻳﺰا ﺭﻭ اﻣﺎﺩه و ﺗﺤﻮﻳﻞ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻣﻴﺪﻱ اﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ اﺯﺕ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻛﻪ ﭘﺎﺳﭙﻮﺭﺕ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ ﻛﻪ اﺯ اﻋﺘﺒﺎﺭﺵ ﺩﺳﺖ ﻛﻢ ﻳﻪ ﺳﺎﻝ ﻣﻮﻧﺪه ﺑﺎﺷﻪ

Junior Member

دوستان 2 تا سوال
    1- الان اوضاع گرفتن ویزا برای کالج زبان چکی چجوریه؟ به ویژه برای افراد بالای 30 سال میدن به نظرتون؟
    2- فرض کنید بعد از کالج فردی نتونه قبول بشه (دندانپزشکی)، چیکار میتونه بکنه؟ بعد از آن همه خرج باید برگرده یا گزینه دیگه ای هم داره؟!

Junior Member

با سلام تو چک امکان بورس هست؟ بورس دارن دانشگاهاش؟ چقدر هست و شرایطش چطوری هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kouroushi نمایش پست ها
    دوستان 2 تا سوال
    1- الان اوضاع گرفتن ویزا برای کالج زبان چکی چجوریه؟ به ویژه برای افراد بالای 30 سال میدن به نظرتون؟
    2- فرض کنید بعد از کالج فردی نتونه قبول بشه (دندانپزشکی)، چیکار میتونه بکنه؟ بعد از آن همه خرج باید برگرده یا گزینه دیگه ای هم داره؟!
    1- ﺗﻮ اﻳﻦ ﻟﻴﻨﻚ ﻫﻤﻪ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻣﻔﻳﺪ ﻫﺴﺖ ﺭاﺟﻊ ﺑﻪ ﻭﻳﺰا و اﻳﻨﺎ http://www.mvcr.cz/mvcren/article/in...hudW09Nw%3D%3D
    و این لینگ http://www.mvcr.cz/mvcren/article/a-...hudW09Mg%3d%3d

2- ﺑﺮاﻱ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺭﺷﺘﻪ و ﺩاﻧﺸﻜﺪﻫﻪ اﻗﺪاﻡ ﻛﻦ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻳﻜﻲ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ. ﻛﻪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻭﻳﺰاﺕ ﺗﻤﺪﻳﺪ ﺷﻪ. ﺑﻌﺪ ﺳاﻝ ﺑﻌﺪ ﺷﺎﻧﺴﺘﻮ ﺑﺮاﻱ ﺩﻧﺪﻭﻥ اﺯﻣﺎﻳﺶ ﻛﻦ. اﮔﺮ ﻛﻼ ﺳﺎﻝ اﻭﻝ ﻫﻴﭽﻲ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﺸﺪﻱ. ﻳﻪ ﺷﺮﺑﺖ ﻟﻴﻤﻮ ﺑﻬﺖ ﻣﻴﺪﻥ ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ ﺗﺳﻜﻴﻦ ﻗﻠﺐ و ﻋﺮﻭﻗﺖ ﻣﻔﻴﺪﻩ. ﺑﺎ ﺁﺭاﻣﺶ ﻫﺪاﻳﺘﺖ ﻛﻨﻦ ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻝ. ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﺟﺎﻧﻢ. ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺕ اﻳﻨﻪ
    ویرایش توسط rezicek : November 7th, 2016 در ساعت 10:22 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshameh نمایش پست ها
    با سلام تو چک امکان بورس هست؟ بورس دارن دانشگاهاش؟ چقدر هست و شرایطش چطوری هست؟
    ﺑﻠﻪ اﻣﻜﺎﻧﺶ ﻫﺴﺖ. ﺑﺮاﻱ ﺩﻛﺘﺮا. ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺩﻛﺘﺮا ﻣﻴﺨﻮﻧﻦ ﻳﻪ ﺑﻮﺭﺱ ﺣﺪﻭﺩ 400 ﻳﻮﺭﻭﻳﻲ ﻣﺎﻫﺎﻧﻪ اﺯ ﻃﺮﻑ ﻭﺯاﺭﺕ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﻣﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﺛﺎﺑﺘﻪ ﺑﺮاﻱ ﺑﻮﺭﺱ ﺑﻴﺸﺘر ﺩﺳﺖ اﺳﺗﺎﺩ ﺭاﻫﻨﻤﺎﺗﺘﻪ ﻛﻪ ﺑﺴﺘه ﺑﻪ ﭘﺮﻭﮊﻩ و ﻛﺮﻣﺶ اﺯ ﻃﺮﻑ ﺩﭘﺎﺭﺗﻤﺎﻥ ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﻬﺖ ﺑﺪﻩ. ﺑﺴﺘﮕي ﺩاﺭﻩ ﺑﻪ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﻫﺎ , ﻛﺮﻡ اﺳﺘﺎﺩ و ﺗﻼﺵ ﺧﻮﺩﺕ. ﻣﻤﻤﻜﻨﻪ ﻣﺎﻫﻲ ﺗﺎ 1000 ﻳﻮﻭﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﺪﺕ ﺑﺪﻥ.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)