صفحه 156 از 204 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام
    معدل پیش و دیپلم 18 از سمپاد.
    زبان انگلیسی خوب ولی مدرک ندارم.
    سن 20،داروسازی چک به انگلیسی حدودا چقدر سالانه خرج بر میداره؟
    یه جا خوندم آزمون ورودی و کالج نداره.راسته؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    سلام
    معدل پیش و دیپلم 18 از سمپاد.
    زبان انگلیسی خوب ولی مدرک ندارم.
    سن 20،داروسازی چک به انگلیسی حدودا چقدر سالانه خرج بر میداره؟
    یه جا خوندم آزمون ورودی و کالج نداره.راسته؟
    ممنون
    تو چک همین دوتا دانشکده داروسازیه
    http://www.faf.cuni.cz/Admission/Und...zech-Republic/
    http://faf.vfu.cz/for-applicants/index.html

بخونشون. اگر سوالی داشتی از خودشون بپرس.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    تو چک همین دوتا دانشکده داروسازیه
    http://www.faf.cuni.cz/Admission/Und...zech-Republic/
    http://faf.vfu.cz/for-applicants/index.html

بخونشون. اگر سوالی داشتی از خودشون بپرس.
    ممنون
    اطلاعاتشون جامع و مفید بود.
    فقط هر کرون چک چند تومن هست؟

Banned

اولیه نوشته 180000 کرون در سال که البته مدرک زبانم میخواد.
    دومی 6400 یورو در سال بدون نیاز به مدرک زبان.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    ممنون
    اطلاعاتشون جامع و مفید بود.
    فقط هر کرون چک چند تومن هست؟
    تو که سمپادی هستی انتظار میره بتونی تو گوگل جواب سوالتو در آری. در ضمن بهتره کرون با یورو رو در بیاری بعد ببیتی یورو تو ایران چنده. ولی فعلا ظاهرا یک کرون حول و حوشه 126 تومنه.

سلام به همگی.
    اقا درسته که چک برای ویزا دادن به ایرانیا زیاد گیر می ده و حتی با داشتن برگه پذیرش هم احتمالش کمه بهت ویزا بدن؟
    با یکی از این کسایی که دانشجو اعزام می کنن صحبت کردم می گفت به ایرانیا کم ویزای تحصیلی می دن و به مجرد بودن و این چیزا گیر می دن. می گفتش که خودش چند تا وکیل داره که می تانن کمک کنن همه چی رو ردیف کنن. شاید هم خواسته برای خودش تبلیغ کنه.
    حالا واقعا شرایط ویزا دادن چک اینقد سخته؟ من اگه پذیرشم بگیرم برای رشته پزشکی باز هم احتمال ویزا گرفتنم پایینه؟
    لطفا راهنماییم کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    اقا درسته که چک برای ویزا دادن به ایرانیا زیاد گیر می ده و حتی با داشتن برگه پذیرش هم احتمالش کمه بهت ویزا بدن؟
    با یکی از این کسایی که دانشجو اعزام می کنن صحبت کردم می گفت به ایرانیا کم ویزای تحصیلی می دن و به مجرد بودن و این چیزا گیر می دن. می گفتش که خودش چند تا وکیل داره که می تانن کمک کنن همه چی رو ردیف کنن. شاید هم خواسته برای خودش تبلیغ کنه.
    حالا واقعا شرایط ویزا دادن چک اینقد سخته؟ من اگه پذیرشم بگیرم برای رشته پزشکی باز هم احتمال ویزا گرفتنم پایینه؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    جدی نگیرش. ادم زنده وکیل وصی نمیخواد. خیلی ها بودن بدون این دوز و دگنک اومدن. خیالت راحت نه به مجرد بودن گیر میدن نه به متاهل بودن نه این مزخرفات. یارو یه وکیل هم نداره. چند تا داره. ایشالله هرچی باشه ازین وکالت دگنکی ها. لابد یکی مجرد بودنش لاپوشانی میکنه یکی چیزا دیگه شو. نه عزیزم این حرفا کدومه. پذیرش داشته باشی و مدارکی که میخوان کامل باشه. دلیلی جدی بر ندادن ویزا وجود نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    جدی نگیرش. ادم زنده وکیل وصی نمیخواد. خیلی ها بودن بدون این دوز و دگنک اومدن. خیالت راحت نه به مجرد بودن گیر میدن نه به متاهل بودن نه این مزخرفات. یارو یه وکیل هم نداره. چند تا داره. ایشالله هرچی باشه ازین وکالت دگنکی ها. لابد یکی مجرد بودنش لاپوشانی میکنه یکی چیزا دیگه شو. نه عزیزم این حرفا کدومه. پذیرش داشته باشی و مدارکی که میخوان کامل باشه. دلیلی جدی بر ندادن ویزا وجود نداره.
    خیلی ممنون بابت راهنمایی.من همه مدارک رو کامل دارم، احتمال پذیرشم هم بالاست (با توجه به میزان آمادگیم برای آزمون منظورمه)، فقط چیزی که ذهنم ر درگیر کرده این گواهی تمکن مالی و گردش حساب و این چیزای مربوط به ویزاس. حتما باید تا 6 ماه قبل گردش حساب داشته باشی؟ اگه کمتر باشه چی؟ اصلا این گردش حساب باید چطور باشه؟ جدا از گردش حساب باید چقد پول تو حساب باشه برای ویزای چک؟ این یارو که باش صحبت کردم می گفت چک به فرد حقیقی خیلی سخت ویزا می دن. اعصاب نذاشته برام فکرم رو درگیر کرده.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    لطفا راهنماییم کنید.
    سلام. خیلی هم سخت ویزا میدن اونم واسه کالج اگه باشن. دو تا از دوستام دوبار مصاحبه دادن اخرم ریجکت شدن. خصوصی بعت پیام دادم صندوقت پره.نمیشه هبت پیام خصوصی داد.سوال داری خصوصی شمارشونو بهت بدم از خودشون بپرس چرا رد شدن. الانم این هفته یکی دیگه از دوستام رو دعوت به مصاحبه مجدد کردن معلوم نیست چه خبره باز...
    هرچند ظاهرا دلیلشو نگفتن فقط ایمیل زدن گفتن ریجکت شدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ekonometrie - VŠE Prague

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام. خیلی هم سخت ویزا میدن اونم واسه کالج اگه باشن. دو تا از دوستام دوبار مصاحبه دادن اخرم ریجکت شدن. خصوصی بعت پیام دادم صندوقت پره.نمیشه هبت پیام خصوصی داد.سوال داری خصوصی شمارشونو بهت بدم از خودشون بپرس چرا رد شدن. الانم این هفته یکی دیگه از دوستام رو دعوت به مصاحبه مجدد کردن معلوم نیست چه خبره باز...
    هرچند ظاهرا دلیلشو نگفتن فقط ایمیل زدن گفتن ریجکت شدین.

دوستان ،
    جمهوری چک در مجموع به هیچ کشوری برای دوره های زبان و آماده سازی ویزا نمیده، اینو خودشون قید کردن بین مواردی که ویزا میدن/نمیدن. اگرم کسی از کالج ویزا گرفته تا الان شانسی بوده و موردی. تنها تو حالتی ویزا میدن که از دوره ی دانشگاهی پذیرش داشته باشین مثل لیسانس یا مستریا هرچی، و اگرم کالج هست، باید حتما قید بشه که بعد کالج قراره چیکار کنین که ندیدم هیچ کالجی اینو قید کنه تو پذیرشش.
    جو رعب و وحشت ایجاد نکنید !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)