صفحه 167 از 204 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

دوستانی که بارها پزسیدن سوالا آزمون ورودی پزشکی به انگلیسی چیان و برخی از دوستان ترام کچلم کرده بودن. بالاخره یه نازنینی لطف کرد و همه سوالها و دوتا نمونه سوال رو بهم داد. که همه رو تو یه فایل قرار دادم. امیدوارم دیگه برین بخونین. سوالها ظاهرا مربوط به دانشکده شماره یک چارلز ولی باور دارم همه دانشکده ها دیگه هم سوالاتشون مشابهه. منابع ازمون هم تو بخش کالج اماده سازی پزشکی دانشکده شماره سه و یک موجوده اگر یکی خیلی پیگیره. ولی همین 2000 سوال رو رو بخونین کار کینین . قبولین. این خط __________ اینم نشون "!@#$%^&*)(_+"
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام.من 29 سالمه لیسانس کامپیوتر معدل 14.5
    سه سال سابقه کار مرتبط با رشته
    مسلط به برنامه نویسی
    شبکه سیسکو (در حد پنجاه درصد)
    مدرک زبان ایلتس تا اخر سال اکی میشه احتمالا 6.5
    میتوانم برای ارشد در جمهوری چک اقدام کنم
    وضیعت کار در چک چطور هست

سلام rezicek عزیز ممنون از اطلاعات خوبی که میدین با توجه به درج آگهی های سه ماهه در چک و بعدش در اتحادیه اروپا جهت یک پوزیشن شغلی میخواستم ببینم شانس کار پیدا کردن تو چک برای کسی که از ایران اپلای میکنه چقدر هست؟

یه سوال از دوستان شما هم با بد وقت دادن سفارت چک مواجه شدین؟ الان میگه سه ماه دیگه وقت میده آخه چراااا؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط papaadamiz نمایش پست ها
    یه سوال از دوستان شما هم با بد وقت دادن سفارت چک مواجه شدین؟ الان میگه سه ماه دیگه وقت میده آخه چراااا؟
    لابد سرشون شلوغه مث عباس قادری. ولی راجع به کار خب سخته ولی نشد نداره. نمیدونم. یکی ممکنه یه ماهه با گشتن و پی گیری بالاخره پیدا کنه و یکی ممکنه چندین ماه و یکی هم کلی زور بزنه بعد مدت زیاد هم نتونه. ولی مشاغل آی تی کامپیوتری برنامه نویسی زودتر کار پیدا میکنن. و همچنین فکنم رزومه قوی و تجربه کاری چند ساله اوضاع رو مسلما بهتر میکنه

Junior Member

سلام دوستان
    برای ویزای دانشجویی باید مدارک به زبتن چکی باشه. در ایران هم کسی این کار انجام نمیده. آیا میدونین چطور میشه این موضوع حل کرد؟ اینطور که از مطالعه صفحات مختلف فهمیدم باید مدارک بفرستم به چک. ممنون میشم اگه کسی من راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام خسته نباشين!
    من الان دانشحوي داروسازيم بعد ايميل كه به دانشگاه دادم قبول كردن كه از بهمن مستقيم داروسازي در چك ادامه بدم!ولي دودلم كه ايا برم اول كالج و بعدش دندون.بخونم يا همون دارو رو ادامه بدم...كسي هست راجب وضعيت بتونه كمك كنه؟اگه دارو از دست بدم مشكل نميخورم؟و اينكه واحدارو تطبيق ميدن معمولا يا نه؟چون من الان قبرسم ٤ ترم خوندم. خيلي مهمه واسم خود دانشگاه هم كمك خاصي نكرد كسي هست چنين وضعيتي داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط komla نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ویزای دانشجویی باید مدارک به زبتن چکی باشه. در ایران هم کسی این کار انجام نمیده. آیا میدونین چطور میشه این موضوع حل کرد؟ اینطور که از مطالعه صفحات مختلف فهمیدم باید مدارک بفرستم به چک. ممنون میشم اگه کسی من راهنمایی کنه.
    بله باید بفرستین چک. برای اطلاعات بیشتر خصوصی پیام بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط tiffany3 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشين!
    من الان دانشحوي داروسازيم بعد ايميل كه به دانشگاه دادم قبول كردن كه از بهمن مستقيم داروسازي در چك ادامه بدم!ولي دودلم كه ايا برم اول كالج و بعدش دندون.بخونم يا همون دارو رو ادامه بدم...كسي هست راجب وضعيت بتونه كمك كنه؟اگه دارو از دست بدم مشكل نميخورم؟و اينكه واحدارو تطبيق ميدن معمولا يا نه؟چون من الان قبرسم ٤ ترم خوندم. خيلي مهمه واسم خود دانشگاه هم كمك خاصي نكرد كسي هست چنين وضعيتي داشته باشه؟
    سلام. صد درصد داروسازی خودتون رو ادامه بدین. قبولی در رشته ی دندانپزشکی فقط در First Faculty مقدوره. ظرفیت این دانشگاه واسه این رشته فقط 20 نفره و احتمال قبولی شما پایین

Junior Member

سلام دوستان
    برای ویزای نامزدی کسی اطلاع دارد؟
    نامزدم در چک است و من میخوام اقدام کنم که برم اونجا و اونجا عقد و انجام بدیم
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)