صفحه 171 از 204 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و متاسفانه پرستاری دانشگاه تهران قبول شدم در حالیکه فقط به پزشکی علاقه دارم. معدل دیپلمم رشته ریاضی 19.89 و معدل پیشم رشته تجربی 19.31 هستش. زبان انگلیسی رو خوب بلدم ولی اقدام به گرفتن مدرک نکردم میخواستم ببینم از عزیزانی که چک درس میخونن کسی هست راهنمایی کنه و شرایط رو توضیح بده سالی حدودا 50-60 میلیون میتونم هزینه کنم. ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_98 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و متاسفانه پرستاری دانشگاه تهران قبول شدم در حالیکه فقط به پزشکی علاقه دارم. معدل دیپلمم رشته ریاضی 19.89 و معدل پیشم رشته تجربی 19.31 هستش. زبان انگلیسی رو خوب بلدم ولی اقدام به گرفتن مدرک نکردم میخواستم ببینم از عزیزانی که چک درس میخونن کسی هست راهنمایی کنه و شرایط رو توضیح بده سالی حدودا 50-60 میلیون میتونم هزینه کنم. ممنونم
    سلام.
    شرایط تحصیل بارها توی فروم توضبح داده شده چرا چند صفحه قبل رو مطالعه نمی کنید؟
    نکته ی مهمی که در صفحات قبل اشاراه نشده اینه که برای امسال دیگه فرصتی برای ثبت نام دوره ی کالج نیست مگراینکه فقط برای ازمون پایان سال شرکت کنید.

Junior Member

سلام به همه
    دوستانی ک تو چک هستن لطف میکنن اگه راهنمایی کنن
    من لیسانس زبان دارم و میخام جامعه یا مردم شناسی بخونم
    1.اولن امکانش هس چون غیرمرتبطن
    2.وضعیت بازارکار رشتهایه مثل این چطوره
    3.باتوجه به اوضاع سفارت ازلحاظ تعین وقت برا مصاحبهو ویزاو اینجورکارا از کی شروع کنم کاراشو
    خیلی لطف میکنین با وقتی که میزارین برا جوابا

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط KAKTOS نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستانی ک تو چک هستن لطف میکنن اگه راهنمایی کنن
    من لیسانس زبان دارم و میخام جامعه یا مردم شناسی بخونم
    1.اولن امکانش هس چون غیرمرتبطن
    2.وضعیت بازارکار رشتهایه مثل این چطوره
    3.باتوجه به اوضاع سفارت ازلحاظ تعین وقت برا مصاحبهو ویزاو اینجورکارا از کی شروع کنم کاراشو
    خیلی لطف میکنین با وقتی که میزارین برا جوابا
    سلام
    1. بله امکانش هست ولی بهتره با دانشگاه مکاتبه کنی
    2. بستگی به زرنگی خودتون داره که چطور برین توی همچین رشته هایی کارپیدا کنید.
    3. سفارت چک توی ایران جدیدا خیلی سخت گیر شده. برای پروسه ویزا با نوبت هایی که الان میدن حدود 3 4 ماه طول میکشه.

Junior Member

سلام، ببخشيد اگر كسى رشته ى پزشكى يا دندانپزشكى در چك خونده باشه بعد از اتمام تحصيل بايد براى ازاد شدن مدركش حتما براى دولت چك كار كنه يا حتما بايد پولى براى ازاد شدن مدركش بده؟ ممنون ميشم دوستان پاسخ بدين

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminat_ نمایش پست ها
    سلام، ببخشيد اگر كسى رشته ى پزشكى يا دندانپزشكى در چك خونده باشه بعد از اتمام تحصيل بايد براى ازاد شدن مدركش حتما براى دولت چك كار كنه يا حتما بايد پولى براى ازاد شدن مدركش بده؟ ممنون ميشم دوستان پاسخ بدين
    سلام . اینو دیگه نشنیده بودیم!!! شما وقتی دارین شهریه میدین دیگه نیازی نیست برای چک کار کنید یا پولی بابت ازاد شدن مدرک بپردازین.

Junior Member

سلام دوستان
    من رشتم عمرانه و میخوام برای دانشگاه CZECH TECHNICAL UNIVERSITY افدام کنم.بعد از مطالعه سایت و مدارک مورد نیاز حایی رو پیدا نکردم که ازم مدرک به چکی خواسته باشه.
    تنها چیز عجیبی که وجود داشت Nostrification بود که من هیچ ایده ای راجع بهش ندارم دوستانی که اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن.
    تنها توضیحی که واسه این مدرک پیدا کردم اینه
    VALIDATION OF FOREIGN UNIVERSITY EDUCATION AND QUALIFICATIONS (NOSTRIFICATION)
    که متوجه نمیشم.
    همچنین لطفا یک توضیح هم راجع به ترجمه مدارک بدید ممنون می شم چون در صفحات قبلی اصلا توضیح مشخصی راجع به رشته های فنی نیست
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ta17ane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم عمرانه و میخوام برای دانشگاه CZECH TECHNICAL UNIVERSITY افدام کنم.بعد از مطالعه سایت و مدارک مورد نیاز حایی رو پیدا نکردم که ازم مدرک به چکی خواسته باشه.
    تنها چیز عجیبی که وجود داشت Nostrification بود که من هیچ ایده ای راجع بهش ندارم دوستانی که اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن.
    تنها توضیحی که واسه این مدرک پیدا کردم اینه
    که متوجه نمیشم.
    همچنین لطفا یک توضیح هم راجع به ترجمه مدارک بدید ممنون می شم چون در صفحات قبلی اصلا توضیح مشخصی راجع به رشته های فنی نیست
    ممنون
    سلام.
    دوست عزیز اتفاقا خیلی واضح نوشته که چه چیز هایی نیاز هست.
    منظور از Nostrification واحدهایی هست که شما در مقطع لیسانس پاس کردین. دروافع میشه معاادل فارسیشو ریزنمرات دونست.
    در توضیحش هم که نوشته:
    بازهم داره به همین موردی که گفتم اشاره میکنه. لازم به ذکره که این مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه بشن. مهر دادگستری و امورخارجه هم یادتون نره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز اتفاقا خیلی واضح نوشته که چه چیز هایی نیاز هست.
    منظور از Nostrification واحدهایی هست که شما در مقطع لیسانس پاس کردین. دروافع میشه معاادل فارسیشو ریزنمرات دونست.
    در توضیحش هم که نوشته:
    بازهم داره به همین موردی که گفتم اشاره میکنه. لازم به ذکره که این مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه بشن. مهر دادگستری و امورخارجه هم یادتون نره.
    و مهر سفارت چک ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    و مهر سفارت چک ...
    سلام رضا جان. ترجمه عدم سوپیشینه و ترجمه شناسنامه و ترجمه نامه تمکن مالی هست که نیاز به مهر سفارت برای سوپرلگلایز داره. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه نیازی به تایید مدارک توسط سفارت نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)