صفحه 177 از 204 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط watsoon72 نمایش پست ها
    سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7
    سلام. پاسخ مشابه به سوال شما رو در پست 1751 همین تاپیک دادم.
    هیچکس نمیتونه صریحا بگه شما میتونید فول فاند بگیرین یا خیر. حتی فاند گرفتن رو هم کسی نمیتونه پیش بینی کنه. بهترین روش برای اخذ فاند مکاتبه با اساتید و پیدا کردن استادعلاقه مند به گرایش ارشد و مضوع پایان نامه شما و یا رفتن به دوره مطالاعاتیه.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    ببخشيد كسي ميدونه دانشگاه چارلز چند تا مركز براي كورس پري مديكال داره؟ و اسامي شو بگه لطفا؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin123 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد كسي ميدونه دانشگاه چارلز چند تا مركز براي كورس پري مديكال داره؟ و اسامي شو بگه لطفا؟
    سلام
    کورس پری مدیکال رو علاوه بر اینکه خود دانشگاه چارلز برگزار میکنه و در پذیرشش سهمیه هم داره واسه کسانی که توی کالج خودش درس خوندن،موسسات و کالج های خصوصی هم دوره ی پری مدیکال رو برگزار میکنند. اینکه چندتا مرکز هست رو کسی ننیدونه چون تو شهر های مختلف وجود داره. ولی توی پراگ فکرکنم دست کم ۸ تایی باشه. دقت کنید هزینه هاشونم متغیره.

Junior Member

سلام ببخشيد من الان چندتا سوال برام پيش اومده . يكي اينكه اگه من بخوام مهندسي بخونم چه ليسانسي بگيرم براي چك خوبه؟ مثلا IT چطوره؟ و اينكه چارلز داره يا نه؟ دو اينكه هزينش به زبان انگليسي چقدر ميشه؟ سه اينكه ايا اينم قبلش يه سال بايد كالج بريم؟ يعني براي ليسانس يا فوق ليسانسم كالج دارن؟ چهار ميشه يكي برام كامل توضيح بده نوستريفيكيشن چيه؟ پيشاپيش ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin123 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من الان چندتا سوال برام پيش اومده . يكي اينكه اگه من بخوام مهندسي بخونم چه ليسانسي بگيرم براي چك خوبه؟ مثلا IT چطوره؟ و اينكه چارلز داره يا نه؟ دو اينكه هزينش به زبان انگليسي چقدر ميشه؟ سه اينكه ايا اينم قبلش يه سال بايد كالج بريم؟ يعني براي ليسانس يا فوق ليسانسم كالج دارن؟ چهار ميشه يكي برام كامل توضيح بده نوستريفيكيشن چيه؟ پيشاپيش ممنونم
    - سلام. اینکه چه لیسانسی بگیرید در ایران معیارهای زیادی داره و به نظرم شما نمیتونید تنها به اینکه کدوم لیسانس برای چک میتونه مفید باشه اتکا کنید. ممکنه همین فردا سفارت چک اعلام کنه به ایرانیا ویزا نمیده! هراحتمالی رو باید در نظر بگیرید.
    چارلز رشته های مرتبط به علوم کامپیوتر رو داره حالا شاید به طور انحصاری مهندسی IT نداشته باشه کما اینکه توی ایران هم رشته های مهندسی فناوری اطلاعات،فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر شاخه نرم افزار، علوم کامپیوتر، تقریبا از نظر واحد های درسی مشابه هم هستند.
    - هزینه اش هم متغیره متناسب با رشته و شعبات دانشگاه چارلز. بهتره توی سایت چک کنید.
    - کالج نداره. فوق لیسانس هم کالج نداره.
    - نوستریفکیشن گواهی ساعات دروسی هست که توی 12 سال تحصیل توی ایران گذرونید که واسه چارلز نیاز نیست. ولی بعضی از دانشکده های دیگه ممکنه نیاز داشته باشن.
    موفق باشید.

Junior Member

آیا امکان اجاره آپارتمان از ایران هست؟ یکی از مدارکی که سفارت میخواد آدرس محل سکونت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemeng80 نمایش پست ها
    آیا امکان اجاره آپارتمان از ایران هست؟ یکی از مدارکی که سفارت میخواد آدرس محل سکونت هست.
    بله هم میتونید خوابگاه رزرو کنید هم اپاتمان

Junior Member

من دانشجویی اقدام نکردم، برای پست دکترا میام ولی دانشگاه خوابگاه نمیده. میتونم برای مدت کوتاه (یک ماه) جایی رو بگیرم و بعدا آپارتمان مناسب اجاره کنم؟ سفارت اینطوری قبول میکنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_naderi نمایش پست ها
    بله هم میتونید خوابگاه رزرو کنید هم اپاتمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemeng80 نمایش پست ها
    من دانشجویی اقدام نکردم، برای پست دکترا میام ولی دانشگاه خوابگاه نمیده. میتونم برای مدت کوتاه (یک ماه) جایی رو بگیرم و بعدا آپارتمان مناسب اجاره کنم؟ سفارت اینطوری قبول میکنه؟
    نیازی نیست حتما دانشجو باشید میتونید از خوابگاه های خصوصی استفاده کنید که برای کوتاه مدت تا ی جای بهتر پیدا کنید که هم مقرون به صرفه تره و هم سفارت قبول کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)