صفحه 178 از 204 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام دوستان. کسی اطلاع داره که میزان بورسیه ای که دانشجویان دکترا در کشور چک دریافت میکنن ماهانه چقدر هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اطلاع داره که میزان بورسیه ای که دانشجویان دکترا در کشور چک دریافت میکنن ماهانه چقدر هست؟
    وزارت علوم به بورس ثابتی میده حدود 300 یورو. بعد نسبت به کرم استاد و ریس دپارتمانه هم ممکنه تا 1000 یورو و بیشتر هم بعلاوه اون 300 بدن.

سلام وقت بخیر
    دانلود فایل ها مشکل داره

سلام

دانشگاهی که اونطرف اوکی کردم خوابگاه برای خانواده ندارن. میخواستم با همسر و پسرم برم. کسی میدونه چطوری میتونم فعلا یه نامه برای اجاره خونه یا یه همچین چیزی که اسم هر سه مون توش باشه رو تهیه کنم و به سفارت نشون بدم تا اونجا حضوری برم دنبال خونه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ebi نمایش پست ها
    سلام

دانشگاهی که اونطرف اوکی کردم خوابگاه برای خانواده ندارن. میخواستم با همسر و پسرم برم. کسی میدونه چطوری میتونم فعلا یه نامه برای اجاره خونه یا یه همچین چیزی که اسم هر سه مون توش باشه رو تهیه کنم و به سفارت نشون بدم تا اونجا حضوری برم دنبال خونه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگر برای پراگ اقدام کردین خوابگاه وترنیک خوابگاه متاهلیست که میتونید اقدام کنید.
    می تونید یه رزرو از هتل بگیرید و ببرید و به سفارت بگین قراره خونه اجاره کنم.

ممنونم
    مطمئنید که سفارت قبول میکنه؟ بعید میدونم ها... آخه گفته قرارداد اجاره خونه یا پذیرش از طرف خوابگاه یا پانسیون.

خونه اجاره کردن چقدر زمان بره اونجا؟ میشه یه هفته ای پیدا کرد و قرار داد بست؟ میشه تو قرار داد اجاره اسم همسر و فرزندم هم بیاد که مشکل حل بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ebi نمایش پست ها
    ممنونم
    مطمئنید که سفارت قبول میکنه؟ بعید میدونم ها... آخه گفته قرارداد اجاره خونه یا پذیرش از طرف خوابگاه یا پانسیون.

خونه اجاره کردن چقدر زمان بره اونجا؟ میشه یه هفته ای پیدا کرد و قرار داد بست؟ میشه تو قرار داد اجاره اسم همسر و فرزندم هم بیاد که مشکل حل بشه؟
    شما خودتون دارین میگین پذیرش از طرف خوابگاه! خب برگه ای که خوابگاه بهتون میده رو ببرید نشون بدین دیگه مشکل چیه؟
    خونه اجاره کردن بستگی به معیار شما داره کجا خونه میخواین و چه مقدار هزینه قراره بکنید.
    شما که فعلا نمیتونید همسر و فرزند خودتون رو بیارید. پس نیازی نیست اسم اونها رو بنوسیید.
    ویرایش توسط mehrzadjentel : April 9th, 2018 در ساعت 11:00 PM

میخوام تا برسم اونجا و بگردم خونه رو اجاره کنم. طرفای Suchdol شمال پراگ... چون نمیخوام خیلی داخل پراگ باشه که گرون در بیاد. یا مثلا Horomerice.
    البته من اینارو از روی نقشه میگم. دقیقا نمیدونم...

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه ترجمه شناسنامه واسه سفارت اجباریه؟ و اینکه من بورس دکتری چارلز شدم نیاز به بردن تکمن مالی به زبان چکی دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzg نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه ترجمه شناسنامه واسه سفارت اجباریه؟ و اینکه من بورس دکتری چارلز شدم نیاز به بردن تکمن مالی به زبان چکی دارم؟
    پارسال یکی از دوستان ترجمه شناسنامه رو برد پس دادن! اگر ازشما نامه تمکن مالی خواستن ترجمش هم نیازه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)