صفحه 186 از 204 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام. خوابگاه وترنیک توی پراگ
    سلام و ممنون پاسخ دادید.
    ببخشید امکانش هست عنوانشو به انگلیسی بنویسید. من نتونستم پیدا کنم شاید دارم اشتباه مینویسمش

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان اطلاع داره بیمه ای که برای گرفتن ویزا باید تحویل بدم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ چون از شرکت های چکی و با انتقال هزینش از ایران باید انجام بشه
    ممنون از راهنمایی

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzg نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان اطلاع داره بیمه ای که برای گرفتن ویزا باید تحویل بدم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ چون از شرکت های چکی و با انتقال هزینش از ایران باید انجام بشه
    ممنون از راهنمایی
    بهتره کسی رو توی چک داشته باشید تا اینکار رو براتون انجام بده.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Elisaleh نمایش پست ها
    سلام و ممنون پاسخ دادید.
    ببخشید امکانش هست عنوانشو به انگلیسی بنویسید. من نتونستم پیدا کنم شاید دارم اشتباه مینویسمش
    Student residence Na Větrníku

Junior Member

بهتره کسی رو توی چک داشته باشید تا اینکار رو براتون انجام بده.
    ممنون ولی اکثر بچه ها مجبورن از ایران انجام بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd نمایش پست ها
    ممنون...
    _من راضي هستم، كشور خوبيه، زيبا و دوست داشتني...
    _انگليسي! چكي كه زبان نيست! اصلا" نمي تونم اسم خيابون خونمو تلفظ كنم! چطوري مي خوام درس بخونم با هاش!!!
    _من شهريه نمي دم، دانشگاه خونه (سوييت) داده، البته نه رايگان اما با قيمت خوب... من ماهي با تمام امكانات (اينترنت، سالن ورزش، اتاق مطالعه و...) نزديك 4000 كرون (240 دلار) مي دم...
    _هزينه ها به خودت بستگي داره، مثلا" دانشگاه غذا به قيمت خوب مي ده. كلا" خرجم كمه...
    اگه بخواي بصورت عادي درس بخوني و دانشگاه اين كارارو نكنه خرجت زياد مي شه (مثل همه جاي اروپا) شهريه ها هم بالاست اينجا... مثلا" يه آپارتمان تو پراگ از 600 يورو شروع مي شه به بالا... فراموش نكن كه پراگ توريستيه و اين چيزا خيلي گرونه...
    در كل به دانشگاه و ساپورتش بستگي داره، اگه آدم دانشگاه هاي چارلز و چك تك (كه كنكور دارن) قبول شه مي ارزه، بقيه جاها معموليه...

هر سوالي داشتي بپرس، من جواب مي دم. كلا" ما ايراني ها اطلاعاتمون در مورد اين كشور كمه...
    سلام خسته نباشید ببخشید منظورتون از کنکور همون کنکور زبان چک هست یا شامل بقیه دروس هم میشه؟؟ واینکه شرایط کاری دراونجا برای رشته های پزشکی چطوره البته اگر اطلاعی در این مورد داشته باشید ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام خواهشا جوابمو بديد دوستان هرچي اينور اونور زنگ ميزنم دستوپا شكسته جواب ميدن . دقيقا كدوم مدارك بايد به چكي ترجمه بشه؟ . و تمكن مالي همونيه كه بانك ميده حالا اگر من مادرپدرم تعهدنامه و رضايت نامه پر كنن فقط حساب اونارو ببرم تاييد وزارت خارجه و لگالايز كافيه؟ . من مدارك تحصيلي سوپر لگالايز كردم فردام باز ميرم سوپيشينه و تمكن مالي حساب بابامو و دضايت نامشونو سوپدلگالايز كنم . يه جايي هم خوندم شناسنامه هم لازمه يعني باز بايد واسه اونم وقت بگيرم؟ يه موضوع ديگه اينكه من دعوتنامم نيومده از كالج و وقت سفارت نگرفتم شروع كلاسامم ١٥ ژانويه س به نظرتون ميرسم به كلاسا؟؟؟؟؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط romisna نمایش پست ها
    سلام خواهشا جوابمو بديد دوستان هرچي اينور اونور زنگ ميزنم دستوپا شكسته جواب ميدن . دقيقا كدوم مدارك بايد به چكي ترجمه بشه؟ . و تمكن مالي همونيه كه بانك ميده حالا اگر من مادرپدرم تعهدنامه و رضايت نامه پر كنن فقط حساب اونارو ببرم تاييد وزارت خارجه و لگالايز كافيه؟ . من مدارك تحصيلي سوپر لگالايز كردم فردام باز ميرم سوپيشينه و تمكن مالي حساب بابامو و دضايت نامشونو سوپدلگالايز كنم . يه جايي هم خوندم شناسنامه هم لازمه يعني باز بايد واسه اونم وقت بگيرم؟ يه موضوع ديگه اينكه من دعوتنامم نيومده از كالج و وقت سفارت نگرفتم شروع كلاسامم ١٥ ژانويه س به نظرتون ميرسم به كلاسا؟؟؟؟؟ممنون
    -مدارک مورد نیاز برای ترجمه به چکی : عدم سوپیشینه و نامه تمکن مالی ( از پارسال دیگه نیازی به ترجمه ی شناسنامه نیست)
    - حساب بانکی باید به نام فرد باشد.
    -اگر بجنبید به موقع به کلاس ها میرسید.

Junior Member

سلام دوستان به رهنماییتون سریع نیاز دارم
    توی چک چه بانکی واسه ایرانیا حساب باز می کنه؟
    ممنون

-مدارک مورد نیاز برای ترجمه به چکی : عدم سوپیشینه و نامه تمکن مالی ( از پارسال دیگه نیازی به ترجمه ی شناسنامه نیست)
    - حساب بانکی باید به نام فرد باشد.
    -اگر بجنبید به موقع به کلاس ها میرسید.
    برای کسی هم که بورسیه کامل از دانشگاه گرفته باید تمکن مالی ارائه بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)