صفحه 187 از 204 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

دوستان لطفا راهنمایی کنید.
    یکی از مدارک ویزای تحصیلی، بیمه هست. من نمیدونم چطوری باید این بیمه را تهیه کنم؟ لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه؟ اسمش؟ هزینه اش؟ از کجا تهیه بشه؟
    لازم میدونم بگم که من هیچ کسیو در چک ندارم که بتونه برام تهیه کنه.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elisaleh نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.
    یکی از مدارک ویزای تحصیلی، بیمه هست. من نمیدونم چطوری باید این بیمه را تهیه کنم؟ لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه؟ اسمش؟ هزینه اش؟ از کجا تهیه بشه؟
    لازم میدونم بگم که من هیچ کسیو در چک ندارم که بتونه برام تهیه کنه.
    ممنون
    https://slavia-pojistovna.cz

بیمه خارجی ها برای شینگن 480 کرون
    برید سایت tehranpayment بیست و سه دلار اکانتتونو شارژ کنید واستون بخرن
    لازم نیست کسی رو داشته باشید که بخره

Junior Member

سلام دوستان
    به من از دانشگاه ایمیل دن و گفتند که متاسفانه دانشجویان ایرانی نمیتوانند در چک حساب بانکی افتتاح کنند. گفتند که در هفته گذشته دانشجویی داشتند که بانک بهش اجازه افتتاح حساب نداده!!!! و پیشنهادشون این بود که اسکولارشیپ مارا ماهانه به صورت نقد میتونیم میتونیم دریافت کنیم!!!!!! که این مشکل بسیار بزرگی هست.من حتی از اونها پرسیدم که ایا امکان واریز حقوق ماهیانمون به یک حساب بانکی دیگر در خارج از چک مثلا هلند، وجود دارد و گفتند که خیز و تخت هیچ شرایطی اسکولارشیپ را به حساب غیر چکی واریز نمیکنند.... این واقعا مشکل بزرگی هست....
    میخواستم ببینم کسی از بچه های این فروم هست که به تازگی (منظورم بعد از شروع تحریمهای جدید) به چک رفته باشه و با این مساله برخورد کرده باشه؟ یا تونسته باشه حساب بانکی افتتاح کنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    مرسی

Junior Member

سلام لطفا جواب بديد دوستان خيلي فوريه ممنون ميشم جواب بديد . من براي گرفتن وقت سفارت براي ويزاي تحصيلي چك به سفارت ايميل زدم و چيزايي ك توي وبسايت خواسته بودن فرستادم كه شامل اسم و فاميل ، نوع ويزاي درخواستي ، شماره تلفن و ايميل و شماره پاسپورت بود و اسكن دعوتنامه و اسكن صفحه اول پاسپورت . ولي سفارت گفته دوباره سايتو بخون و مدارك ناقض باشه وقت سفارت داده نميشه . گفتم تو سايت همينارو خواسته بود و چي كمه ك بفرستم باز ايميل قبليشو داده ك اگه كامل نباشه فلان... اژانس ها هم واسه يه ايميل ١٠٠تومان ميگيرنن . لطفا يكي راهنماييم كنه..... مررررسي

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان
    به من از دانشگاه ایمیل دن و گفتند که متاسفانه دانشجویان ایرانی نمیتوانند در چک حساب بانکی افتتاح کنند. گفتند که در هفته گذشته دانشجویی داشتند که بانک بهش اجازه افتتاح حساب نداده!!!! و پیشنهادشون این بود که اسکولارشیپ مارا ماهانه به صورت نقد میتونیم میتونیم دریافت کنیم!!!!!! که این مشکل بسیار بزرگی هست.من حتی از اونها پرسیدم که ایا امکان واریز حقوق ماهیانمون به یک حساب بانکی دیگر در خارج از چک مثلا هلند، وجود دارد و گفتند که خیز و تخت هیچ شرایطی اسکولارشیپ را به حساب غیر چکی واریز نمیکنند.... این واقعا مشکل بزرگی هست....
    میخواستم ببینم کسی از بچه های این فروم هست که به تازگی (منظورم بعد از شروع تحریمهای جدید) به چک رفته باشه و با این مساله برخورد کرده باشه؟ یا تونسته باشه حساب بانکی افتتاح کنه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    مرسی
    سلام. وقت بخیر. مشکل بانکی وجود داره بله و اکثر بانک ها برای ایرانی ها حساب باز نمیکنن. بانک Csob و ceska sporitelna دوتا بانکی هستن که معمولا برای ایرانی ها حساب باز میکنن. البته اگر از ایران یا هر بانک ایرانی به حساب شما پول واریز بشه باید نامه بنویسید که دانشجو هستید تا مشکلی براتون به وجود نیاد. ناگفته نماند که همین دو بانک هم برای افتتاح حساب به ویزای شما به مدت 1 سال نیاز دارند و اگر مدت ویزای شما زیر یک سال باشد به هیچوجه حسابی باز نخواهند کرد.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط romisna نمایش پست ها
    سلام لطفا جواب بديد دوستان خيلي فوريه ممنون ميشم جواب بديد . من براي گرفتن وقت سفارت براي ويزاي تحصيلي چك به سفارت ايميل زدم و چيزايي ك توي وبسايت خواسته بودن فرستادم كه شامل اسم و فاميل ، نوع ويزاي درخواستي ، شماره تلفن و ايميل و شماره پاسپورت بود و اسكن دعوتنامه و اسكن صفحه اول پاسپورت . ولي سفارت گفته دوباره سايتو بخون و مدارك ناقض باشه وقت سفارت داده نميشه . گفتم تو سايت همينارو خواسته بود و چي كمه ك بفرستم باز ايميل قبليشو داده ك اگه كامل نباشه فلان... اژانس ها هم واسه يه ايميل ١٠٠تومان ميگيرنن . لطفا يكي راهنماييم كنه..... مررررسي
    پروسه ی ویزای چک کمی سخت تر از سایر کشورهای اتحادیه اروپاست. نباید از کسی انتظار داشته باشید صفر تا صد پروسه رو توضیح بده مخصوصا تو فروم چون داستان زیادی داره!
    موفق باشید.

Junior Member

مدارک مورد نیازتون برای ویزای دانشجویی:
    1- فرم ویزا (که باید از سایت دانلود کنید و پر کنید)
    2- 2 قطعه عکس (که یکی از عکسهارو باید به فرم ویزا بچسبونید)
    3- پاسپورت + کپی از تمام صفحاتش. هر صفحه از پاسپورت در یک صفحه از A4. اگر قبلا پاسپورت داشتین که در اون ویزا داشتین بهتره اونو هم ببرید برای احتیاط و کپی از اونو هم داشته باشید. سفارت چک را نمیدونم اما من که میخواستم برم هلند از من پاسپورت قبلی و ویزاهای قبلیمو خواستند.
    4- نامه حمایت مالی به زبان چکی
    5- نامه پذیرش از دانشگاه به زبان چکی
    6- - مدارک مربوط به محل اقامتتون در چک به زبان چکی
    7- عدم سو پیشینه زبان چکی
    8- بیمه مسافرتی که بایستی از شرکتهای چکی تهیه کنید

امیدوارم کمکی کرده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    پروسه ی ویزای چک کمی سخت تر از سایر کشورهای اتحادیه اروپاست. نباید از کسی انتظار داشته باشید صفر تا صد پروسه رو توضیح بده مخصوصا تو فروم چون داستان زیادی داره!
    موفق باشید.
    3- پاسپورت + کپی از تمام صفحاتش. هر صفحه از پاسپورت در یک صفحه از A4. اگر قبلا پاسپورت داشتین که در اون ویزا داشتین بهتره اونو هم ببرید برای احتیاط و کپی از اونو هم داشته باشید. سفارت چک را نمیدونم اما من که میخواستم برم هلند از من پاسپورت قبلی و ویزاهای قبلیمو خواستند.

امیدوارم کمکی کرده باشه

Member
    رشته و دانشگاه

امیدوارم کمکی کرده باشه
    خیلی ممنون از اطلاعات شما ولی این مواردی که فرمودین روی سایت سفارت هم نوشته. منظور بنده فوت و فن هایی که بود که کسانی که تجربه داشتن میتونن به دوستان کمک کنن.
    سوالی بود در خدمت دوستان هستم.

Junior Member

منم ميدونم كه سخته . دارم میگم اگه اطلاعاتي داريد ممنون ميشم بگيد كه خب ديگه نيازي نيست حل شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)