صفحه 199 از 204 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    این مواردی که نوشته شده شامل ویزا نمیشه. احتمال صدور ویزا برای چک احتمال زیادی نیست. برای دوره ی پریمدیکال 50 درصد و برای کورس پزشکی 70 درصد.
    موارد زیادی هم در ویزا دخیل هست از جمله سن و مصاحبه ای که به مدت 1 ساعت در سفارت از شما میگیرن
    ممنون
    در مصاحبه چه سوالاتی پزسیده میشه ؟

برای کالج پریمدیکال چارلز شرط معدله اینور(سوم..دیپلم..) چقده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط thisisnazanin نمایش پست ها
    سلام بهتره برای مجارستان اقدام کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1345656 نمایش پست ها
    ممنون
    در مصاحبه چه سوالاتی پزسیده میشه ؟
    قبلا به این سوال در فروم پاسخ داده شده

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط thisisnazanin نمایش پست ها
    سلام. شرط معدل وجود نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    قبلا به این سوال در فروم پاسخ داده شده
    ببخشید شما چند سال هست در پراگ مشعول به تحصیل هستید ؟
    رفتارشون با ایرانی ها چ طوره ؟(به خصوص مسلمانا)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1345656 نمایش پست ها
    ببخشید شما چند سال هست در پراگ مشعول به تحصیل هستید ؟
    رفتارشون با ایرانی ها چ طوره ؟(به خصوص مسلمانا)
    نیازی نیست جایی دین خودتون رو اعلام کنید. مردم چک اکثرا بی خدا هستند و براشون مهم نیست حتی چه دینی دارید!

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

تجربه: دوستان عزیز، میخواستم دریافتی هام رو از ایمیل زدن به Charles University خدمتتون عرض کنم که این دانشگاه یک امتحان ورودی دارد که نوشته "حتما برایش باید برید چک و حتی پرسیدم از طریق اسکایپ هم میشه و گفتند نه" .... با این اوصاف، شانس گرفتن ویزا برای امتحان دادن تقریبا خیلی ضعیف هست در دوره ای که بعضی بچه ها که حتی پذیرش هم داشتن از بعضی از این کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و ایتالیا جدیدا ویزا ندادن!
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Junior Member

سلام دوستان عزیز(2019)
    من برای دوره ی پی اچ دی 4 ساله در دپارتمان داروسازی دانشگاه چارلز اقدام کردم ، و موفق به کسب اسکالرشیپ در این دپارتمان شدم، مبلغ 14000 کرون در ماه، آیا این مقدار هزینه برای یک ماه برای یک دانشجو کافی هست؟
    چند مورد سوال دارم و ممنون میشم جواب بدین:
    1. مدارک لازم برای مقطع دکتری که باید به سفارت چک تحویل بدیم غیر از (ترجمه ی دانشنامه های ارشد و کارشناسی + ترجمه ریزنمرات ارشد و کارشناسی+ ترجمه شناسنامه + پاسپورت+ عدم سو پیشینه) چیز دیگه ایی هم میخواد؟
    2.برای تایید( مهر سفارت چک) مدارک شماره یک باید جدای زمانی که برای ویزا سفارت اقدام میکنم قرار ملاقات بگیرم؟ یا هر دو باید در یک زمان باشه، چون گفتن که مدارک رو زودتر باید پست کنین و مهر سفارت چک هم باید باشه روی مدارک.
    3.گردش حساب بانکی باید داشته باشم؟ اگر بله برای چند مدت و چه مقدار پول؟( از آنجایی که من اسکالرشیپ دارم)
    4. در حالی که من برای دانشگاه ایتالیا هم اقدام کردم و تقریبا تا یک ماه دیگه جواب پذیرش می آید، چنان چه من برای ویزای جمهوری چک ( ویزای شنگن) اقدام کنم، اگر پذیرش ایتالیا آمد دوباره میتوانم برای ویزای ایتالیا( ویزای شنگن) اقدام کنم یا فقط یک بار میتونم اقدام کنم و شانس ایتالیا را از دست میدم،از آنجایی که اولویت من ایتالیا هست.
    5. آیا مدرک سو پیشینه لازم هست؟
    6.ارائه ازمایشات پزشکی و گواهی صحت و سلامت( شامل چه آزمایشاتی هست)؟
    7. آیا هیچ مدرکی به زبان چکی لازم هست؟
    8. در کل برای وقت سفارت چقدر طول میکشه به من وقت بدن ، از آنجایی که من فقط یک ماه فرصت دارم همه این موارد را انجام بدهم؟راه سریعتر وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kwvhfhn نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز(2019)
    من برای دوره ی پی اچ دی 4 ساله در دپارتمان داروسازی دانشگاه چارلز اقدام کردم ، و موفق به کسب اسکالرشیپ در این دپارتمان شدم، مبلغ 14000 کرون در ماه، آیا این مقدار هزینه برای یک ماه برای یک دانشجو کافی هست؟
    چند مورد سوال دارم و ممنون میشم جواب بدین:
    1. مدارک لازم برای مقطع دکتری که باید به سفارت چک تحویل بدیم غیر از (ترجمه ی دانشنامه های ارشد و کارشناسی + ترجمه ریزنمرات ارشد و کارشناسی+ ترجمه شناسنامه + پاسپورت+ عدم سو پیشینه) چیز دیگه ایی هم میخواد؟
    2.برای تایید( مهر سفارت چک) مدارک شماره یک باید جدای زمانی که برای ویزا سفارت اقدام میکنم قرار ملاقات بگیرم؟ یا هر دو باید در یک زمان باشه، چون گفتن که مدارک رو زودتر باید پست کنین و مهر سفارت چک هم باید باشه روی مدارک.
    3.گردش حساب بانکی باید داشته باشم؟ اگر بله برای چند مدت و چه مقدار پول؟( از آنجایی که من اسکالرشیپ دارم)
    4. در حالی که من برای دانشگاه ایتالیا هم اقدام کردم و تقریبا تا یک ماه دیگه جواب پذیرش می آید، چنان چه من برای ویزای جمهوری چک ( ویزای شنگن) اقدام کنم، اگر پذیرش ایتالیا آمد دوباره میتوانم برای ویزای ایتالیا( ویزای شنگن) اقدام کنم یا فقط یک بار میتونم اقدام کنم و شانس ایتالیا را از دست میدم،از آنجایی که اولویت من ایتالیا هست.
    5. آیا مدرک سو پیشینه لازم هست؟
    6.ارائه ازمایشات پزشکی و گواهی صحت و سلامت( شامل چه آزمایشاتی هست)؟
    7. آیا هیچ مدرکی به زبان چکی لازم هست؟
    8. در کل برای وقت سفارت چقدر طول میکشه به من وقت بدن ، از آنجایی که من فقط یک ماه فرصت دارم همه این موارد را انجام بدهم؟راه سریعتر وجود داره؟
    سلام.
    1. نامه محل اقامت + بیمه
    2.وقت ملاقات جدا
    3. نیازه ولی فکر کنم برای شما که اسکلارشبپ دارید نیاز نیست ( مطمئن نیستم)
    4.مطمئن نیستم
    5.بله
    6. ازمایش پزشکی نیاز نیست.
    7.همه ی مدارک باید به چکی ترجمه بشه و از اونچایی که توی ایران مترجم رسمی وجود نداره ، مدارک باید به چک ارسال بشه و اینجا ترجمه بشه.
    8. از زمان ارسال ایمیل معمولا بین یک تا دو ماه طول میکشه نوبت بدن و از زمان مصاحبه حداقل 3 ماه طول میکشه تا حواب نهایی رو اعلام کنن

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)