صفحه 42 از 204 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    دانشگاهها معتبر از نظر وزارت بهداشت
    http://www.behdasht.gov.ir/index.asp...1&pageid=11041

و جواب تخصص علوم پزشکی
    http://www.behdasht.gov.ir/index.asp...1&pageid=11041

یه وب سایت عالی
    http://doctorgermany.blogfa.com/
    یه لینک مفید
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/1...yabiKharej.pdf

Junior Member

آيا اين درخواست Recognition براي مدارك تحصيلي كه دانشگاه ها ميگن اينه كه اولا مدارك ليسانس و فوق ليسانس را ترجمه و مهر وزارت امور خارجه ( هركدام با يك منگنه بهم دوخته شن)
    پس تا اينجا مدارك ليسانس (چند صفحه) با يك منگنه و فوق ليسانس با يك منگنه. حال براي هركدام بايد 23 يورو (جمعا 46 يورو) بديم كه يه مهر ديگه سفارت چك روش بزنه.... درسته؟
    اين چند روز طول ميكشه؟ ر
    راستي براي مدارك فوق ليسانس از دانشگاه سوئد بايد چيكار كنيم؟ اين apostille چيه و چگونه مي توانيم مُهرش روي اين مدرك بذاريم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bromideh نمایش پست ها
    آيا اين درخواست Recognition براي مدارك تحصيلي كه دانشگاه ها ميگن اينه كه اولا مدارك ليسانس و فوق ليسانس را ترجمه و مهر وزارت امور خارجه ( هركدام با يك منگنه بهم دوخته شن)
    پس تا اينجا مدارك ليسانس (چند صفحه) با يك منگنه و فوق ليسانس با يك منگنه. حال براي هركدام بايد 23 يورو (جمعا 46 يورو) بديم كه يه مهر ديگه سفارت چك روش بزنه.... درسته؟
    اين چند روز طول ميكشه؟ ر
    راستي براي مدارك فوق ليسانس از دانشگاه سوئد بايد چيكار كنيم؟ اين apostille چيه و چگونه مي توانيم مُهرش روي اين مدرك بذاريم؟

مدرک
    Recognition که میگن چیزیه که وزارت علوم کشور مقصد صادر مییکنه. چیزی شبیه همون مدرک ارزشیابی که وزارت علوم ویا بهداشت ایران به فارغ التحصیلان دانشگاههای خارجی که بر میگردن ایران کار کنن و یا ادامه تحصیل بدن، میده
    اینجا بخش چکه . بهتره این بخش پرسششتو تو اتاق سوئد بپرسی.
    apostille همون مهریه که سفارت به مدارک میزنه. اسم دیگه شه.

دوستان تائید مدارک تحصیلی تو سفارت به چه صورته؟ هزینه اش چقدره؟ تو سایت سفارت چیزی ننوشته
    میخوام مدرک فوقم رو ببرم سفارت تائید کنم نمیدونم فرآیندش چطوره؟ چقر طول میکشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    دوستان تائید مدارک تحصیلی تو سفارت به چه صورته؟ هزینه اش چقدره؟ تو سایت سفارت چیزی ننوشته
    ممنون
    در این مورد میشه راهنمائی بفرمائید

Junior Member

در این مورد میشه راهنمائی بفرمائید
    من مدارکمو تو بارسلونا تایید سفارت چک کردم . تقریبا 21 EURO شد هر مهر. چون باید مدرک فوقت باید تایید شه. و از کسایی که واسه چک اقدام می کنن من از خود وازارت علومش پرسیدم ایرانی ها فقط Faculty of engineering تحریمان بقیه نه مثلا faculty of science تحریم نیست.

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

سلام خدمت دوستان عزیز.

من کاردانی پیوسته نرم افزار دارم. با معدل 13 ، از دانشکده دولتی.

دیپلم شاخه فی و حرفه ای ؛ کامپیوتر ، با معدل 14.

به نظر شما چک ارزشش رو داره که آدم برای کارشناسی وقت بزاره و به موقعیت بهتری برای ارشد برسه؟

یا اینکه کارشناسی ناپیوسته هم تو ایران بگیرم و بعد اقدام کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط only_flight نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.

من کاردانی پیوسته نرم افزار دارم. با معدل 13 ، از دانشکده دولتی.

دیپلم شاخه فی و حرفه ای ؛ کامپیوتر ، با معدل 14.

به نظر شما چک ارزشش رو داره که آدم برای کارشناسی وقت بزاره و به موقعیت بهتری برای ارشد برسه؟

یا اینکه کارشناسی ناپیوسته هم تو ایران بگیرم و بعد اقدام کنم؟
    سلام،
    دوست عزیز، من به شخصه پیشنهاد میکنم که اگر خیلی عجله نداری از کشور خارج شی. بهتره کارشناسی تو بگیری و بزنی بیرون تو مقطع فوق لیسانس راحتتر میتونی دانشکده ای رو پیدا کنی که به انگلیسی درس بدن. نه فقط چک بلکه کشورهای دیگه غیر انگلیسی زبان هم. تو مقطع لیسانس بیشترشون به چکیه.

خوش باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    من مدارکمو تو بارسلونا تایید سفارت چک کردم . تقریبا 21 EURO شد هر مهر. چون باید مدرک فوقت باید تایید شه. و از کسایی که واسه چک اقدام می کنن من از خود وازارت علومش پرسیدم ایرانی ها فقط Faculty of engineering تحریمان بقیه نه مثلا faculty of science تحریم نیست.
    در مورد سفارت چک تو ایران میدونید که تائید مدرک چطوریه؟

Junior Member

ممنون
    سلام داش رضا، من چند روز پيش زينگ زدوم به سفارت و يه خانمي پشت تيلفون گفت كه براي هر مهر 23 يورو بصورت نقد مي سولفون يعني براي تائيد ليسانس و فوق ليسانس بايد جمعا 46 يورو بپردازي... معادل زيالي يا ... هم نمي پذيرند.
    زمانش هم گفت يه روز بيشتر نيس!!! يعني امروز ميدي و فرداش ميگيري... باور نداري اينم شماره اش 4-26118851(021)
    راستي شما براي چه رشته اي و كدوم دانشگاه خواب ديده اي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)