صفحه 57 از 204 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ekonometrie - VŠE Prague

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

دوستان سلام،
    کسی که میخواد به زبان چکی درس بخونه (برای لیسانس) چقدر باید پول تو حساب داشته باشه که به سفارت نشون بده؟ سفارت مبلغی تعیین کرده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufarrashed نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    کسی که میخواد به زبان چکی درس بخونه (برای لیسانس) چقدر باید پول تو حساب داشته باشه که به سفارت نشون بده؟ سفارت مبلغی تعیین کرده؟
    ﻧﺨﺴﺖ اﻳﻨﻜﻪ ﻇﺎﻫﺮا ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺑﺎ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﻧﻤﻴﺪﻩ. ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻳﻪ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﺑﻪ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺑﮕﻴﺮﻱ و ﺑﻌﺪﺵ ﻛﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻲ اﻳﻨﺠﺎ ﻣﻴﺮﻱ ﻣﺪﺭﺳﻪ ي ﺯﺑﺎﻥ. ﻇﺎﻫﺮا ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺩﻩ ﻫﺰاﺭ ﺩﻻﺭ اﺯﺕ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺣﺴﺎﺑﺖ ﺑﺎﺷﻪ. ﺗﻮ ﭘﺴﺘﻬﺎﻱ ﭘﻴﺸﻴﻨﻢ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﻩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ي ﺯﺑﺎﻥ و ﻏﻴﺮﻩ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺩاﺩﻡ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ekonometrie - VŠE Prague

ممنون از پاسخت،

مدرسه ی زبان نمی خوام برم. آخر دسامبر می خوام برم اوکراین امتحان CCE شرکت کنم، و فوریه مدارک رو بفرستم برای پذیرش.

Senior Member

ممنون از پاسخت،

مدرسه ی زبان نمی خوام برم. آخر دسامبر می خوام برم اوکراین امتحان CCE شرکت کنم، و فوریه مدارک رو بفرستم برای پذیرش.
    آها پس چکی بلدی. فکرکردم که تازه میخوای بری یاد بگیری. برای چه رشته ای میخوای اقدام کنی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ekonometrie - VŠE Prague

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    آها پس چکی بلدی. فکرکردم که تازه میخوای بری یاد بگیری. برای چه رشته ای میخوای اقدام کنی؟

ریاضی یا انفورماتیک.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ekonometrie - VŠE Prague

اینکه من اینجا لیسانس گرفتم یکبار و دوباره می خوام لیسانس بخونم مانع پذیرش گرفتنم نمی شه؟ از اونجایی که تحصیل رایگانه، اینطوری نیست که همیشه اولویت با اوناییه که تازه می خوان شروع کنن به درس خوندن؟

Senior Member

اینکه من اینجا لیسانس گرفتم یکبار و دوباره می خوام لیسانس بخونم مانع پذیرش گرفتنم نمی شه؟ از اونجایی که تحصیل رایگانه، اینطوری نیست که همیشه اولویت با اوناییه که تازه می خوان شروع کنن به درس خوندن؟
    ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﺪﻡ اﺯ اﻳﻨﺠﺎ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﮔﺮﻓﺘﻲ ﻛﺠﺎﺱ. ﺑﻬﺮ ﺣﺎﻝ ﻧﻪ ﻣﺎﻧﻊ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ. ﻫﺮﭼﻘﺪﺭ ﺩﻟﺖ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺑﮕﻴﺮﻱ ﺣﺘﻲ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺑﮕﻴﺮﻱ. ﺣﺘﻲ ﻓﻮﻕ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺑﺨﻮﻧﻲ ﭼﻮﻥ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺩاﺭﻱ و ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﻳﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺑﮕﻴﺮﻱ. ﻛﻼ ﺑﺴﺘﮕﻲ ﺑﻪ ﻓﺮﺩ ﺩاﺭﻩ و ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﺳﺘﺸﻮ ﺑﺎﺯ ﮔﺬاﺷﺘﻪ. ﻳﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﺭﻣﻮﺭﺩ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﭘﺮﺳﻴﺪﻩ ﺑﻮﺩﻱ ﻓﻜﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻱ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺨﻮﻧﻲ. ﺑﺎﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﭼﻜﻲ ﺑﻠﺪﻱ. و ﺑﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﻋﻠﻮم ﺩﺭﻣﺎﻧﻲ ﻋﻼﻗﻪ ﺩاﺭﻱ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﻴﺸﻪ ﺩﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﻜﻲ ﺑﺨﻮﻧﻲ ﭼﻮﻥ ﻫﻢ ﻛﻢ ﺩاﺭﻥ و ﻫﻢ اﻳﻨﻜﻪ ﺩﺭاﻣﺪﺷﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﻪ.

دوستام من چه جوری می تونم رنکینگ دانشگاه توماس باتا رو پیدا کنم؟ رنکینگ تایمز یا کیو اس یا شانگهای که وزارت علوم قبول داره. هرچی گشتم تو نت نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    دوستام من چه جوری می تونم رنکینگ دانشگاه توماس باتا رو پیدا کنم؟ رنکینگ تایمز یا کیو اس یا شانگهای که وزارت علوم قبول داره. هرچی گشتم تو نت نبود
    http://www.webometrics.info/en/Europ...%20Republic%20

world ranking: 1744

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    اين يعني اينكه هيچ كدوم از اين سه تا موسسه (كيو اس-شانگهاي - تايمز) اين دانشگاه رو مورد ارزيابي قرار ندادن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)