صفحه 59 از 204 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام
    من یه سوال درباره دانشگاه University of West Bohemia دارم . برای یه کار تحقیقاتی برای همسر من درخواست همکاری دادند ولی ما هیچ اطلاعاتی راجع به این دانشگاه و شهرش نداریم همه نوشته ها را هم خوندم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم . با توجه به اینکه ما دو فرزند داریم و مدرسه در الویت اول هست میخواستم ببینم مدرسه ایرانی یا اینترنشنال وجود داره؟ و با حقوق 2100 دلار میشه زندگی کرد ؟
    ممنون از کمکتون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 357 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال درباره دانشگاه University of West Bohemia دارم . برای یه کار تحقیقاتی برای همسر من درخواست همکاری دادند ولی ما هیچ اطلاعاتی راجع به این دانشگاه و شهرش نداریم همه نوشته ها را هم خوندم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم . با توجه به اینکه ما دو فرزند داریم و مدرسه در الویت اول هست میخواستم ببینم مدرسه ایرانی یا اینترنشنال وجود داره؟ و با حقوق 2100 دلار میشه زندگی کرد ؟
    ممنون از کمکتون
    سلام
    اطلاعاتی راجع به شهرش http://en.wikipedia.org/wiki/Plze%C5%88 و اینجام دانشگاهش http://www.zcu.cz/en/ خیلی سرشناس نیس ولی خب از نظر وزارت علوم چک دانشگاه معتبریه مث دانشگاهها معتبره دیگه.
    یه شهره مث شهرا دیگه نمیدونم دقیقا راجع به چی خواستی بدونی و مدرسه اینجا http://www.iranischool.com/new/?a=register.viewSchools
    ادرسشو تو پیوست هم میتونی پیدا کنی و ظاهرا تو پراگه . زنگ بزنین بپرسین.
    مدرسه اینترنشنال رو متوجه نشدم دقیقا یعنی چی. اگر منظور مدرسه انگلیسی زبانه یه چند تا مدرسه ابتدایی خصوصی تو شهر تو نت پیدا کردم ولی زبان وب سایتشون چکیه. ظاهرا درسا به انگلیسیه. خودتون بعدا باید برین ازشون بپرسین. در غیر این صورت میتونین بچه ها رو بزارین مدرسه معمولی چکی بهشون زبان و درساشونو یاد میدن. اطلاعاتم در این حده. از یکی که با بچه اش که دبستانیه و اومده ولی تو پراگه میپرسم برات مینویسم.
    حقوقی که گفتی والله اجاره خونه دو اتاق خوابه با امکانات تو این شهر حدود600 -500 دلاره یه 100 دلار هم هزینه آب و برق و اینا. خورد و خوراک هم 300-400 دلار ماهی. هزینه های جنبی هم فرضا ماهی 200-300 دلار. جمع بزنی میبینی از این رقمی که گفتی پایین تره. هزینه مدرسه بچه ها رو نمیدونم ولی 300-400 تا ماهی در نظر بگیر.
    پس میشه زندگی کرد.

خوش باشی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pshayanfard نمایش پست ها
    دانشگاه brno university of technology چطور دانشگاهی هست؟
    برای من توی رشته مکانیک برای دکترا پذیرش اومده ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بهم بدین
    و اینکه من برای خروج میخوام وثیقه بزارم برای سربازی پس باید دانشگاهی که میخوام توش تحصیل کنم مورد تایید وزارت علوم باشه
    شما اطلاعی دارین این دانشگاه هست یا نه؟ممنون میشم جوابمو سریعتر بدین
    سلام ،
    وزارت علوم ایران اگه منظورته باید بری تو ادرسی که تو برگه 40 و پست های 395 و 396 داده شده و اطلاعات این پستها رو بخون.
    اگر منظورت وزارت علوم چک باید بگم بله معتبره. این دانشگاه فنی بعد از دانشگاه فنی پراگ جز بهترین دانشگاههای فنی چکه. یه چیزی تو مایه ها دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه شریف (شریف فرضا پراگه).

خوش باشی

Junior Member

ممنون از کمکتون . منظورم از مدرسه انگلیسی زبان هست. از لحاظ شهری چقدر تا پراگ فاصله داره؟ و اگه بخواهیم مقایسه کنیم مشابه کدوم شهرهای ایران میشه؟
    خیلی خیلی از اینکه وقت میزارید و جواب میدید ممنونم .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 357 نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون . منظورم از مدرسه انگلیسی زبان هست. از لحاظ شهری چقدر تا پراگ فاصله داره؟ و اگه بخواهیم مقایسه کنیم مشابه کدوم شهرهای ایران میشه؟
    خیلی خیلی از اینکه وقت میزارید و جواب میدید ممنونم .
    مشابه که نمیشه گفت. ولی اگر قیاس مع الفارق (تشابه نادرست) بزنیم میشه گفت مث شهرهای ساری ، بابل و ایناس. چیزی کمتر از 100 کیلومتر از پراگ فاصله داره. خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    سلام ،
    وزارت علوم ایران اگه منظورته باید بری تو ادرسی که تو برگه 40 و پست های 395 و 396 داده شده و اطلاعات این پستها رو بخون.
    اگر منظورت وزارت علوم چک باید بگم بله معتبره. این دانشگاه فنی بعد از دانشگاه فنی پراگ جز بهترین دانشگاههای فنی چکه. یه چیزی تو مایه ها دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه شریف (شریف فرضا پراگه).

خوش باشی
    من خيلي درگير اين قضيه بودم . تو ارزيابي جديد 2013 فقط اين3 تا دانشگاه مورد تائيدن
    1. Charles University in Prague

2. Czech Technical University In Prague

3. Palacky University in Olomoue

ساير دانشگاه ها رو قبول نمي كنن. منم پذيرش دكتري داشتم واسه اين قضيه كلا دارم بي خيالش ميشم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    من خيلي درگير اين قضيه بودم . تو ارزيابي جديد 2013 فقط اين3 تا دانشگاه مورد تائيدن
    1. Charles University in Prague

2. Czech Technical University In Prague

3. Palacky University in Olomoue

ساير دانشگاه ها رو قبول نمي كنن. منم پذيرش دكتري داشتم واسه اين قضيه كلا دارم بي خيالش ميشم
    خب با این حال اقدام کن برای جاهایی دیگه که معتبره. مث دانشگاه آزاد علی آباد و دانشگاهها مشابه داخل کشور.

خوش باشی

خب با این حال اقدام کن برای جاهایی دیگه که معتبره. مث دانشگاه آزاد علی آباد و دانشگاهها مشابه داخل کشور.

خوش باشی
    عزيزم چرا احساساتي ميشي؟ من اطلاعاتي كه تو سايت وزارت علوم بود رو عينا گذاشتم. توصيه اي هم به كسي نكردم. چه بپذيريد چه نپذيريد اين قضيه ممكنه براي بعضي افراد مهم باشه
    تشكر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    عزيزم چرا احساساتي ميشي؟ من اطلاعاتي كه تو سايت وزارت علوم بود رو عينا گذاشتم. توصيه اي هم به كسي نكردم. چه بپذيريد چه نپذيريد اين قضيه ممكنه براي بعضي افراد مهم باشه
    تشكر
    ﻣﻦ اﺣﺴﺎﺳﺎﺗﻲ ﻧﺸﺪﻡ ﻓﻘﻄ اﺯ منﻃﻖ ﺑﺪﻭﺭﻩ ﻣﺜﻼ اﮔﺮ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﻟﻴﺴﺖ ﺩﻗﺖ ﻛﻨﻲ اﻛﺜﺮ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺩﺭ و ﺩﻫﺎﺕ ﻭﻧﺰﻭﻳﻼ ﺭﻭ ﺗﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﺮﺩﻩ. ﻭﻟﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺧﻮﺏ ﭼﻚ ﻣﺜﻞ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻓﻨﻲ ﺑﺮﻧﻮ و ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺧﻮﺏ ﺩﻳﮕﺶ ﻣﻮﺭﺩ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻴﺴﺖ.
    ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻲ ﻳﺎ ﻧﻜﻨﻲ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺑﺎﺯﻱ ﺗﻮﺵ ﭘﺮﺭﻧﮕﻪ
    ﺑﺮاﺕ اﺭﺯﻭﻱ ﺑﻬﺘﺮﻳﻨﻬﺎ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ
    ﺧﻮﺵ ﺑﺎﺷﻲ

ﻣﻦ اﺣﺴﺎﺳﺎﺗﻲ ﻧﺸﺪﻡ ﻓﻘﻄ اﺯ منﻃﻖ ﺑﺪﻭﺭﻩ ﻣﺜﻼ اﮔﺮ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﻟﻴﺴﺖ ﺩﻗﺖ ﻛﻨﻲ اﻛﺜﺮ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺩﺭ و ﺩﻫﺎﺕ ﻭﻧﺰﻭﻳﻼ ﺭﻭ ﺗﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﺮﺩﻩ. ﻭﻟﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺧﻮﺏ ﭼﻚ ﻣﺜﻞ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻓﻨﻲ ﺑﺮﻧﻮ و ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺧﻮﺏ ﺩﻳﮕﺶ ﻣﻮﺭﺩ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻴﺴﺖ.
    ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻲ ﻳﺎ ﻧﻜﻨﻲ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺑﺎﺯﻱ ﺗﻮﺵ ﭘﺮﺭﻧﮕﻪ
    ﺑﺮاﺕ اﺭﺯﻭﻱ ﺑﻬﺘﺮﻳﻨﻬﺎ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ
    ﺧﻮﺵ ﺑﺎﺷﻲ
    آره دقيقا. حرفت درسته مثلاهمين دانشگاه توماس باتا هم همين وضعيت رو داره ديگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)