صفحه 63 از 204 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    ميشه در مورد نحوه ي خريد اين بيمه ها توضيح بدين؟
    تشكر
    باهاشون تماس بگیر. تا برات بنویسن. روالش اینه که معمولا یه شخصی که کار ترجمه رو انجام میده میتونی خواهش کنی که برات بیمه هم بگیره. که معمولا اینکارو میکنن.

Senior Member

اینجا http://www.prosperity.com/#!/?opts=map و اینجا http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

روی تصمیم گیری خیلی جالبه

Junior Member

آقا جالب بود .. ولي چرا از ايران فقط شريف و تهران را نمايه كرده؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bromideh نمایش پست ها
    آقا جالب بود .. ولي چرا از ايران فقط شريف و تهران را نمايه كرده؟؟؟
    ﺑﺎ اﻳﻦ ﻧﮕﺎﻩ و ﺳﻴﺎﺳﺘﻬﺎﻱ ﺣﺎﻛﻢ ﻣﮕﻪ ﻗﺮاﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻫﻢ اﺯ اﻳﺮاﻥ ﺗﻮ ﻟﻴﺴﺖ ﺑﺎﺷﻪ?

Junior Member

سلام دوستان بزرگوار، در پراگ جمهوري چك دانشگاه روزنامه نگاري و يا خبر نگاري هست؟ ميشه معرفي كنيد؟و اگر جوايز رسانه اي بين المللي داشته باشيم برامون امتياز خاصي در نظر ميگيرند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aria5698 نمایش پست ها
    سلام دوستان بزرگوار، در پراگ جمهوري چك دانشگاه روزنامه نگاري و يا خبر نگاري هست؟ ميشه معرفي كنيد؟و اگر جوايز رسانه اي بين المللي داشته باشيم برامون امتياز خاصي در نظر ميگيرند؟
    اینجاس دپارتمان و یا انیستیتو ارتباطات و روزنامه نگاری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه چارلز http://iksz.fsv.cuni.cz/IKSZFSV-8.html البته هم وب سایته به چکیه و هم دوره ی لیسانس و فوق لیسانس به چکیه. با این شخص http://iksz.fsv.cuni.cz/IKSZFSV-63.html تماس بگیر و ایمیل بزن ببین چی میگه. در مورد جوایز واینا بهتره بپرسی

خوش باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    ﺑﺎ اﻳﻦ ﻧﮕﺎﻩ و ﺳﻴﺎﺳﺘﻬﺎﻱ ﺣﺎﻛﻢ ﻣﮕﻪ ﻗﺮاﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻫﻢ اﺯ اﻳﺮاﻥ ﺗﻮ ﻟﻴﺴﺖ ﺑﺎﺷﻪ?
    سلام،
    شما اطلاع ندارید هنگام مصاحبه چه سوال هایی می پرسن؟ و کارمند ایرانی مصاحبه می کنه یا چکی؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

سلام من با استاد دانشگاه توماس باتا زلین صحبت کردم و اکی داد با بورس حدود 300 یورو ماهی واسه دکترا... من ارشد پلیمر از مالزی با معدل 3.86 از 4 و فعلا یک مقاله با ایمپکت 1.3 اسم اول با 3 ایمپکت نوی 6 ماه با جایزه بهترین دانشجو دانشگا در سال 2012 هستم... کسی از این دانشگاه خبری داره؟ارزش داره؟ واسه رشته من جای دیگه هست اقدام کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط achool نمایش پست ها
    سلام من با استاد دانشگاه توماس باتا زلین صحبت کردم و اکی داد با بورس حدود 300 یورو ماهی واسه دکترا... من ارشد پلیمر از مالزی با معدل 3.86 از 4 و فعلا یک مقاله با ایمپکت 1.3 اسم اول با 3 ایمپکت نوی 6 ماه با جایزه بهترین دانشجو دانشگا در سال 2012 هستم... کسی از این دانشگاه خبری داره؟ارزش داره؟ واسه رشته من جای دیگه هست اقدام کنم؟
    با این جریانی که گفتی اگر امکانشو داری بهتره در درجه اول برای دانشگاههای رتبه بالای کشورهای انگلیس زبان دنیا اقدام کنی بویژه امریکا اگرم نه در درجه دوم برای دانشگاههای رتبه بالای اروپای غربی اقدام کنی بویژه آلمان. هم امکانات بهتری در اختیار داری هم بورس بهتر و هم اب دیده تر میشی. اگر به لیست مورد تایید وزارت علوم (هرچند مخالفینی هم داره. ولی خودشون تو سرمقاله کتاب چاپیشون اوردن که دلیل این سخت گیری اینه که اگر چنانچه یک درصد دانشجویان تحصیل کرده در این دانشگاهها برگردن بویژه دانشگاههای مورد تایید گروه یک و دو ، کلی به پیشرفت دانش و صنعت کشور کمک شده.) نگاه کنی میبینی که دوتا دانشگاه از چک تو گروه دو یعنی گروه خوب قرار داره. یکی دانشگاه چارلز و دیگری دانشگاه فنی پراگ. بحث این نیس که مثلا تو چارلز درس بخونی و برگشتی ایران مشکلی نداشته باشی ، نه . بحث اینه که تو دانشگاهی درس بخونی که اسم و رسم دارتر باشن و چیزبیشتری بهت یاد بدن تاکید میکنم چیز بیشتری بهت یاد بدن. چار تا درس پاس کردن و جمع و جور کردن چارتا نوشته به اسم تز دکترا ، چیره گی به موضوع نیس. یه قیاس مع الفارق(مقایسه دو چیز کاملا متفاوت و بی شباهت)،فرض کن میخوای ماشین بخری . خب یکی براش کافیه تا مقصد برسونش براش راحتی و امکاناتش مهم نیش. یکی دیگه میخواد با اسودگی به مقصد برسه و یکی هم علاوه بر اسودگی ، امنیت و امکانات رفاهی دیگه ای رو هم طلب میکنه . درس خوندن هم همینه یکی عنوان دکتری داشته باشه از دانشگاههای ضعیف داخلی و یا خارجی و دیگری از دانشگاههای خوب و باقی هم از دانشگاههای ممتاز. باید بشینی با خود سبک سنگین کنی ببینی چی میخوای. نمیخوام بگم این دانشگاه بده ، نه. ولی تو که نشون دادی دانشجوی توانا و با استعدادی هستی و جای پیشرفت بیشتری داری بجای خرید پراید ، خب مرسدس بنز بخر. حداقل شانستو ازمایش کن برای بنز اگر نشد پراید بگیر.

@@یه راهنمایی@@: اگر واقعا دوست داری خبره شی باید زیر نظر خبرگان کار کنی. پیشنهاد میکنم دست کم 100 مقاله مربوط به گرایش و موضوع تخصصیت که میخوای توش کار کنی رو وارسی کنی اسامی دانشگاهها و یا دانشکده و یا دپارتمانایی که این مقالات ایمپکت شده رو بیرون دادن و ارجاع بهش زیاد شده، رو در بیاری (به مجلات اسم و رسم دار معتبر تخصصی پلیمر رجوع کن اونجا مقالات رو پیدا میکنی خودت که بهتر از من میدونی). برای 3-4 تای دانشگاههای اولی که بیشترین تعداد مقالات و اختراعات رو تو زمینه کارت داشتن، اقدام کنی. یعنی دیگه بری جدایی که خدای کار باشن. ازمایشش ضرر نداره اگر دنبال بهترینی.

اصلا ببنین این استادت و مجموعه کاریش از دانشگاه باتا، چند تا مقاله ایمپکت شده دادن بیرون دادن و چند بار به مقالاتشون ارجاع شده. اینو
    http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%...5_%D8%A7%DA%86 بخون بد نیس دستت میاد خدایان کیان که باهاشون کار کنی.

در مرحله اول دانشگاه و یا دپارتمان کاری و بعد اون استاده و شخص و زیر مجموعه کاریش. تا دانشگاه مایه نزاره هرچی هم استاده خدا باشه کاری نمیتونه کنه. پول و هزینه صرف دانش مث سوخت برای موتوره.

خوش باشی
    ویرایش توسط rezicek : November 24th, 2013 در ساعت 02:40 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط achool نمایش پست ها
    این مقاله جالبه http://polymer.bu.edu/hes/articles/rp-hirsch05.pdf
    و یه چیز جالب دیگه تو پیوست گذاشتم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)