صفحه 69 از 204 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    واقعا ممنون بابت جوابت.
    شهریه ی تحصیل به زبان انگلیسی هنوز هم از ۵۰۰۰ یورو به بالاست؟
    بستگی به رشته داره. رشته های علوم مث ریاضی زیست و ... تو دانشگاه چارلز کمتره و رشته های فنی همین حول و حوش و رشته های علوم درمانی مث پزشکی دوبرابرشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezicek نمایش پست ها
    بستگی به رشته داره. رشته های علوم مث ریاضی زیست و ... تو دانشگاه چارلز کمتره و رشته های فنی همین حول و حوش و رشته های علوم درمانی مث پزشکی دوبرابرشه.
    برای رشته ی Information Technology / Computer Science به انگلیسی حداقل شهریه چقدر میتونه باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    برای رشته ی Information Technology / Computer Science به انگلیسی حداقل شهریه چقدر میتونه باشه؟
    http://www.mff.cuni.cz/admission/costs-and-dates/

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود....
    برای کارشناسی ، دیپلم 3 ساله هم قبول میکنن ؟

دوره یک ساله چکی هم رایگان هستش ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    درود....
    برای کارشناسی ، دیپلم 3 ساله هم قبول میکنن ؟

دوره یک ساله چکی هم رایگان هستش ؟
    درود
    دیپلم 3 ساله قبول نیس و باید پیش دانشگاهی هم داشته باشی
    دوره یک ساله چکی هم رایگان نیس
    http://ujop.cuni.cz/en/centres/courses/podebrady

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود
    دیپلم 3 ساله قبول نیس و باید پیش دانشگاهی هم داشته باشی
    دوره یک ساله چکی هم رایگان نیس
    http://ujop.cuni.cz/en/centres/courses/podebrady
    ok.... حالا پذیرش برای لیسانس (به زبان چکی) بگیریم ، سفارت بدون اینکه زبان چکی رو بدونیم ویزا میده ؟

Senior Member

ok.... حالا پذیرش برای لیسانس (به زبان چکی) بگیریم ، سفارت بدون اینکه زبان چکی رو بدونیم ویزا میده ؟
    دانشگاه بهت پذیرش نمیده درصورتیکه چکی ندونی و مدرک زبان چکی رو بهشون ارایه نکنی. چند تا راه وجود داره یکیش اینه که به زبان انگلیسی پذیرش بگیری (معمولا دانشگاه ازت میخواد که پول یه سال رو به حساب دانشگاه بریزی بهتره ازیه دانشگاههی که هزینه اش به زبان انگلیسی کم باشه و هررشته ای که شد) و بعدش که اومدی اینجا بری مدرسه زبان ثبت نام کنی و به دانشگاه نامه بنویسی که نمیخوای ادامه بدی تا پولتو تحویل بدن. البته همه رو برنمیگردونن و یه 20 30 درصدی ازش کم میکنن و باقی رو بر میگردونن. بهترش اینه که طوری برنامه بریزی که حول و حوش ترم دوم باشه تا به دانشگاه بنویسی، حالا که ترم دوم دارم میام پول یه ترم رو میریزی بحسابشون. مدرسه زبان که تموم شد میتونی بری رشته مورد علاقه ات.
    راه بعدی اینه که اگه فک و فامیل و اشنایی داری برات دعوت نامه بفرسته (بهتره زمان دعوت شدنت همون هفته ای باشه که ثبت نام مدرسه زبان شروع شده) و با ویزای توریستی که زمانش از همون هفته ثبت نامه، بیای بعدش بری مدرسه زبان ثبت نام کنی و از رو پذیرش زبان ویزا دانشجویی بگیری.
    از سفارت بپرس با پذیرش از مدرسه زبان بهت ویزا میدن یا نه. اگر گفتن که با پذیرش مدرسه زبان ویزا میدن خب خودت مستقیم اقدام میکنی و نیاز نیست کسی برات دعوت نامه بفرسته
    به من گفته بودن که نمیدیم. منم چون کسی رو تو چک نداشتم راه اول رو رفتم ;-)
    ویرایش توسط rezicek : January 31st, 2014 در ساعت 10:31 PM

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

دانشگاه بهت پذیرش نمیده درصورتیکه چکی ندونی و مدرک زبان چکی رو بهشون ارایه نکنی. چند تا راه وجود داره یکیش اینه که به زبان انگلیسی پذیرش بگیری (معمولا دانشگاه ازت میخواد که پول یه سال رو به حساب دانشگاه بریزی بهتره ازیه دانشگاههی که هزینه اش به زبان انگلیسی کم باشه و هررشته ای که شد) و بعدش که اومدی اینجا بری مدرسه زبان ثبت نام کنی و به دانشگاه نامه بنویسی که نمیخوای ادامه بدی تا پولتو تحویل بدن. البته همه رو برنمیگردونن و یه 20 30 درصدی ازش کم میکنن و باقی رو بر میگردونن. بهترش اینه که طوری برنامه بریزی که حول و حوش ترم دوم باشه تا به دانشگاه بنویسی، حالا که ترم دوم دارم میام پول یه ترم رو میریزی بحسابشون. مدرسه زبان که تموم شد میتونی بری رشته مورد علاقه ات.
    راه بعدی اینه که اگه فک و فامیل و اشنایی داری برات دعوت نامه بفرسته (بهتره زمان دعوت شدنت همون هفته ای باشه که ثبت نام مدرسه زبان شروع شده) و با ویزای توریستی که زمانش از همون هفته ثبت نامه، بیای بعدش بری مدرسه زبان ثبت نام کنی و از رو پذیرش زبان ویزا دانشجویی بگیری.
    از سفارت بپرس با پذیرش از مدرسه زبان بهت ویزا میدن یا نه. اگر گفتن که با پذیرش مدرسه زبان ویزا میدن خب خودت مستقیم اقدام میکنی و نیاز نیست کسی برات دعوت نامه بفرسته
    به من گفته بودن که نمیدیم. منم چون کسی رو تو چک نداشتم راه اول رو رفتم ;-)
    اگه چک قسمت شد بیام ، همون ترفند دوره لیسانس به انگلیسی رو میزنم ... دیگه مدرک IELTS یا تافل نمیخوان ؟ فقط همون شهریه رو واریز کنم کافیه ؟

Senior Member

اگه چک قسمت شد بیام ، همون ترفند دوره لیسانس به انگلیسی رو میزنم ... دیگه مدرک IELTS یا تافل نمیخوان ؟ فقط همون شهریه رو واریز کنم کافیه ؟
    برخی دانشگاهها مث دانشگاه چارلز میخوان و برخی نیمخوان باید بگردی و شرایطشونو ببینی. شهریه که مسلمه

Junior Member

سلام مجددا بر اهالي محترم چك و حومه
    چند وقتي بود كه به اين تاپيك سر نزده بودم، آخرش نفهميدوم كه تو اين دو سه ماهه چه خبر بوده كسي رفت و كي اومد؟
    راستي اقاي رضا 82 رفت يا هنوز دو دله؟؟ آيا كسي به تازگي ويزاي تحصيلي از سفارت چك تو تهران گرفته يا نه؟
    به هر حال در خدمتيم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)