صفحه 95 از 204 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام. من از چارلز برام admission و confirmation of acceptance فرستادن. ولی اینا کافی نیست واسه ویزا گرفتن. سفارت میگه حتمن باید رجیستر کنی شهریه رو بدی و اینا. ولی دانشگاه جواب من رو نمیده که چطور ثبت نام کنم. نمیدونم چی کار کنم. داره دیر میشه! کسی نمیدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_100 نمایش پست ها
    سلام. من از چارلز برام admission و confirmation of acceptance فرستادن. ولی اینا کافی نیست واسه ویزا گرفتن. سفارت میگه حتمن باید رجیستر کنی شهریه رو بدی و اینا. ولی دانشگاه جواب من رو نمیده که چطور ثبت نام کنم. نمیدونم چی کار کنم. داره دیر میشه! کسی نمیدونه؟
    سلام،
    بخاطر اینکه دیر برای ثبت نام داری اقدام می کنی سفارت بهت ایراد گرفته. ولی اگر سفارت هم بهت ایراد نمیگرفت می بایست شهریه رو قبل از ددلاین دانشگاه به حسابشون واریز میکردی در غیر اینصورت ثبت نام کنسل میشه و پذیرشت لغو! هر دانشکده ای توی دانشگاه چارلز یه handbook داره، بهتره هم سایت دانشکده رو یه نگاهی بکنی و هم با منشی دانشکده حتما تماس بگیری. در ضمن روی برگ پذیرشی که برات ارسال شده باید توضیحات کامل نوشته شده باشه که پرداخت رو چطور انجام بدی.

سلام
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید مرسی
    1-ایا در کشور چک هم بیزینس اسکول هایی برای پذیرش دکترا هست؟
    2-ایا این بیزینس اسکول ها استاد محور هستن؟ایا بیزینس اسکولی در چک هست که نیاز به مکاتبه با استاد نداشته باشه؟
    ایا این بیزینس اسکول ها فول فاند پذیرش میدن؟
    3-من رشته ام فوق لیسانسه اقتصاده و سنم 33 سال .به نظرتون دیر نیست الان برا اقدام کردن برای دکترا؟
    4-وضعیت بازار کار چطوره؟با تو جه به سن بالای من که بعد از اتمام دکترا حدود 39 سال میشم؟
    5-اگه بیزنس اسکول مناسبی برای شرایط من میشناسین لطفا معرفی کنید.
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید مرسی
    1-ایا در کشور چک هم بیزینس اسکول هایی برای پذیرش دکترا هست؟
    2-ایا این بیزینس اسکول ها استاد محور هستن؟ایا بیزینس اسکولی در چک هست که نیاز به مکاتبه با استاد نداشته باشه؟
    ایا این بیزینس اسکول ها فول فاند پذیرش میدن؟
    3-من رشته ام فوق لیسانسه اقتصاده و سنم 33 سال .به نظرتون دیر نیست الان برا اقدام کردن برای دکترا؟
    4-وضعیت بازار کار چطوره؟با تو جه به سن بالای من که بعد از اتمام دکترا حدود 39 سال میشم؟
    5-اگه بیزنس اسکول مناسبی برای شرایط من میشناسین لطفا معرفی کنید.
    مرسی
    سلام
    1- بله
    2- بله ، معمولا نیاز داری استادی پیدا کنی ولی تماس مستقیم بگیر شرایطشونو تو سایتشون بخون و ایمیلی بپرس
    معمولا فاندهای خوبی میدن
    3-نه دیر نیست، تو که تازه اول جوونیته
    4- بازار اقتصاد و اینا خوبه به شرطی که زبونشوم یاد بگیری اروم اروم ولی موقعیت کاری تو کشورهای غربی اروپا هم پیدا میشه
    5- اینان
    http://www.muvs.cvut.cz/en/science-a...h/phd-studies/
    http://fba.vse.cz/

خوش باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

سلام دوستان
    ببخشید من سوالی برام پیش اومده و ممنون میشم اگر دوستان اطلاعات کامل رو بمن بدن.من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 13.55 دارم.از اول جمهوری چک جز گزینه هام بوده.زبان انگلیسیم بد نیست اما ترجیح میدم اگر بخوام بیم اونجا به زبان چکی بخونم.مدرک زبان آلمانی دارم ولی از سفارت آلمان ریجکت شدم.اتریش هم شرایطش برای من جالب نیست چون پذیرش لیسانس میدن.حالا با توجه به این موضوعات سوالاتم این ها هستن:
    1-میتونم برای مستر پذیرش بگیرم؟درواقع پذیرش مشروط به زبان
    2-شنیدم ویزای مستر رو سفارت ریجکت میکنه.در این صورت میتونم برای لیسانس درخواست بدم بعد اونجا پذیرش فوق بگیرم؟سفارت در ویزا دادن به سن من گیر نمیده؟
    3-اگر بخوام در جمهوری چک بمونم بازار کار برای رشته مهندسی مکانیک چطوره؟
    4-وضعیت کار دانشجویی اونجا چطوره؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من سوالی برام پیش اومده و ممنون میشم اگر دوستان اطلاعات کامل رو بمن بدن.من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 13.55 دارم.از اول جمهوری چک جز گزینه هام بوده.زبان انگلیسیم بد نیست اما ترجیح میدم اگر بخوام بیم اونجا به زبان چکی بخونم.مدرک زبان آلمانی دارم ولی از سفارت آلمان ریجکت شدم.اتریش هم شرایطش برای من جالب نیست چون پذیرش لیسانس میدن.حالا با توجه به این موضوعات سوالاتم این ها هستن:
    1-میتونم برای مستر پذیرش بگیرم؟درواقع پذیرش مشروط به زبان
    2-شنیدم ویزای مستر رو سفارت ریجکت میکنه.در این صورت میتونم برای لیسانس درخواست بدم بعد اونجا پذیرش فوق بگیرم؟سفارت در ویزا دادن به سن من گیر نمیده؟
    3-اگر بخوام در جمهوری چک بمونم بازار کار برای رشته مهندسی مکانیک چطوره؟
    4-وضعیت کار دانشجویی اونجا چطوره؟
    ممنون
    سلام
    1- میتونی پذیرش بگیری چه به انگلیسی چه بعد اموزش زبان چکی به زبان چکی. ولی هنوز از پذیرش دانشجو با تابعیت ایران تو مقاطع بالاتر از لیسانس با مشکلات عدم پذیرش و عدم صدور ویزا همراهه. بهتره خودت مستقیم با دانشگاه تماس بگیری
    2- سن ربطی نداره. نگران نباش. اونم ممکنه که پذیرش لیسانس به انگلیسی بگیری و بعد ویزای یه ساله که گرفتی برای سال بعد برای فوق اقدام کنی تو این یه سال بری زبان چکی بخونی که سال بعد به زبان چکی امتحان ورودی فوق بدی و بری بخونی.
    3-ممکنه سختتر کار گیر بیاد. تجربه کاری میخوان و ممکنه ویزای کار
    4- کار دانشجویی گیرت میاد درصورتی که زبان چکی بلد باشی و در ضمن گاهی اقامت دایم ممکنه طلب کنن . بگردی پیدا میشه

خوش باشی

Member

سلام.
    واسه دانشگاه چارلز رشته پزشکی تا قبل از ددلاین اگه پول رو واریز کنم و ادمیشن بگیرم چه مدارکی رو برای سفارت باید ببرم؟
    در ضمن پریمدیکال و سپس تحصیل مد نظر هست
    از دوستان اگر کسی میدونه لطف کنه راهنمایی کنه ممنون

کسی نبود راهنمایی کنه؟؟؟؟
    منطور من اینه برای شروع از ابتدا در رشته پزشکی چه مدارکی رو باید به سفارت برد؟؟
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه....
    ویرایش توسط behnamhg : October 7th, 2015 در ساعت 06:54 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ignore نمایش پست ها
    سلام.
    واسه دانشگاه چارلز رشته پزشکی تا قبل از ددلاین اگه پول رو واریز کنم و ادمیشن بگیرم چه مدارکی رو برای سفارت باید ببرم؟
    در ضمن پریمدیکال و سپس تحصیل مد نظر هست
    از دوستان اگر کسی میدونه لطف کنه راهنمایی کنه ممنون

کسی نبود راهنمایی کنه؟؟؟؟
    منطور من اینه برای شروع از ابتدا در رشته پزشکی چه مدارکی رو باید به سفارت برد؟؟
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه....
    دوست عزيز وقتي شما پذيرش رو گرفتي، همراه با برگه پذيرش و ديگر مداركي كه توي قسمت رواديد چك هست ميتوني به سفارت مراجعه كني. يه نگاه به صفحه رواديد ساير كشورها و سپس كشور چك بنداز.

با سلام
    من دارای لیسانس مهندسی نرم افزار از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل13.82
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی پیام نور با معدل16.30
    مدرک زبان آیلتس 6.5
    3تاisi با اینفکت صفر
    3تا کتاب چاپ شده و 1کتاب به زبان انگلیسی در مراحل چاپ
    داور کنفرانس ملی
    داور کنفرانس بین المللی
    حدود 25 مقاله در کنفرانس های ملی، بین المللی و منطقه ای
    مدرک ممیزی iso9001 : 2008
    و مدارک شرکت درکارگاها و کنفرانس های مختلف می باشم
    میخواستم بدونم شانس من برای گرفتن پذیرش و بورس دکترا چقدره؟؟؟؟؟
    وضعیت کار در چک چطوره؟؟؟میشه کار پیدا کرد؟؟؟؟ اینو بگم که هدف بنده زندگی و کار در خارج از کشور هستش
    با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    راستش من خیلی گشتم ولی راجع به رشته‌های هنر چیزی پیدا نکردم اینجا... کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟
    من مرمت و احیای بناهای تاریخی خوندم تو مقطع لیسانس... میخواستم ببینم رشته‌ای مرتبط با رشته‌ی خودم هست برای ادامه تحصیل یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)