صفحه 10 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 279

موضوع: Wayne State University

Banned

پیش فرض پاسخ : Wayne State University

نقل قول نوشته اصلی توسط masih65 نمایش پست ها
    خیلی جالبه این دانشگاه

۱- ریکام آپشنال هست
    ۲- همه مدارک را به صورت آنافیشال برای ریویو قبول داره
    ۳- اپلیکیشن فی نداره
    ددلاین چی؟ ددلاین هم نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material ENgineering / SUT

سلام
    خواهش میکنم اگر از دوستان کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بگذاره چون حدود 10 روز دیگه GRE امتحان دارم و وقت خیلی کمی دارم.
    من مواد شریف خوندم. ی استاد ایرانی تو WAYNE STATE بم گفته با توجه به زمینه تحقیقاتم برای PhD مستقیم اپلای کنم. چند تا سوال مهم دارم که هرچی بهشون ایمیل و حتی تلفون زدم هیچکس جوابی بهم نداد. حتی گوشی رو هم ور نداشتن !!
    1 - ددلاین برای اپلای همراه فاند 15 ماه فوریه هستش آیا تا قبل از این زمان و مشخص شدن نتیجه من باید Bank Statement رو اماده کنم (که حداقل دو روز وقتم رو میگیره )upload کنم ؟ یعنی این قضیه در تصمیم کمیته تاثیر گذاره؟
    2- دقیقا بجز ریز نمرات که ادرس دادن که باید میل بشه دیگه چه مدارکی رو باید تا قبل ددلاین به دستشون رسوند از طریق پست و به چه ادرسی ؟
    3- آیا در مورد مدارکی مثل recom ها باید علاوه بر upload نسخه های کاغذی برای دپارتمان مربوطه که مهندسی شیمی و مواد هستش تا قبل ددلاین میل کرد ؟
    4 - تو سایت زدن Application Fee صفر هستش اما در دپارتمان مهندسی شیمی و مواد گفتن برای دکترا Application Fee پرداخت کنید اما مشخص نیست که چقدر تا کی ? و از چه لینکی؟!
    5 - نمره unofficial مربوط به GRE رو استاد گفته تا قبل ددلاین به graduate department اعلام کنم و مطمئن شم که به دپارتمان مهندسی شیمی و... فرستادنش. با توجه به اینکه 5 روز بعد اممتحانم که 10 فوریه هستش writing رو نمیتونم بهشون بدم. ایا قبول میکنن بعدا کل نمره ها بهشون report بشه و قبل ددلاین فقط دو تا skill دیگه رو اونام در قالب ی فلیا text یا word بهشون اعلام کنم چون حتی بعد 5 روز تو سایت هم نمیشه دیدشون و تصویرشو فرستاد.
    6 - برای فاند باید جداگانه اپلای کنم در این فاصله ؟ (تا قبل 15 فوریه)
    7 - من ی paper کنفرانسی دارم که دپلارتمان گفته در صورت امکان براشون فرستاده بشه. اینم تا قبل ددلاین باید فرستاده بشه ؟ جایی واسه upload کردنش وجود نداره.ضمنا وضعیت decision رو هم pending زدن

میدونم یکم طواتنی نوشتم. ممنون از کسایی که حوصله به خرج دادن و خوندن. حتی اگه در مورد ی بخشی از سولاتمم اگر کسی چیزی میدونه خواهش میکنم لطف کنه و بهم جواب بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ببخشید دوستان ی چیزی رو از قلم انداختم. معدل من 15.07 هستش. با توجه به اینکه دکترای دپارتمان مهندسی شیمی معدل 3.5 از 4 رو حداقل لازم ذکر کرده از graduate department پرسیدم که چجوری باید scale رو تغییر بدم جواب ندادن ولی با توجه به چند روش موجود که بلد بودم و یا پرسیدم فکر نمیکنم معدلم به 3.5 برسه.اگه استاد هوامو یکم داشته باشه ممکنه این قضیه رو در نظرنگیرن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiilka نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم اگر از دوستان کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بگذاره چون حدود 10 روز دیگه GRE امتحان دارم و وقت خیلی کمی دارم.
    من مواد شریف خوندم. ی استاد ایرانی تو WAYNE STATE بم گفته با توجه به زمینه تحقیقاتم برای PhD مستقیم اپلای کنم. چند تا سوال مهم دارم که هرچی بهشون ایمیل و حتی تلفون زدم هیچکس جوابی بهم نداد. حتی گوشی رو هم ور نداشتن !!
    1 - ددلاین برای اپلای همراه فاند 15 ماه فوریه هستش آیا تا قبل از این زمان و مشخص شدن نتیجه من باید Bank Statement رو اماده کنم (که حداقل دو روز وقتم رو میگیره )upload کنم ؟ یعنی این قضیه در تصمیم کمیته تاثیر گذاره؟
    2- دقیقا بجز ریز نمرات که ادرس دادن که باید میل بشه دیگه چه مدارکی رو باید تا قبل ددلاین به دستشون رسوند از طریق پست و به چه ادرسی ؟
    3- آیا در مورد مدارکی مثل recom ها باید علاوه بر upload نسخه های کاغذی برای دپارتمان مربوطه که مهندسی شیمی و مواد هستش تا قبل ددلاین میل کرد ؟
    4 - تو سایت زدن Application Fee صفر هستش اما در دپارتمان مهندسی شیمی و مواد گفتن برای دکترا Application Fee پرداخت کنید اما مشخص نیست که چقدر تا کی ? و از چه لینکی؟!
    5 - نمره unofficial مربوط به GRE رو استاد گفته تا قبل ددلاین به graduate department اعلام کنم و مطمئن شم که به دپارتمان مهندسی شیمی و... فرستادنش. با توجه به اینکه 5 روز بعد اممتحانم که 10 فوریه هستش writing رو نمیتونم بهشون بدم. ایا قبول میکنن بعدا کل نمره ها بهشون report بشه و قبل ددلاین فقط دو تا skill دیگه رو اونام در قالب ی فلیا text یا word بهشون اعلام کنم چون حتی بعد 5 روز تو سایت هم نمیشه دیدشون و تصویرشو فرستاد.
    6 - برای فاند باید جداگانه اپلای کنم در این فاصله ؟ (تا قبل 15 فوریه)
    7 - من ی paper کنفرانسی دارم که دپلارتمان گفته در صورت امکان براشون فرستاده بشه. اینم تا قبل ددلاین باید فرستاده بشه ؟ جایی واسه upload کردنش وجود نداره.ضمنا وضعیت decision رو هم pending زدن

میدونم یکم طواتنی نوشتم. ممنون از کسایی که حوصله به خرج دادن و خوندن. حتی اگه در مورد ی بخشی از سولاتمم اگر کسی چیزی میدونه خواهش میکنم لطف کنه و بهم جواب بده
    داداش ٬ اینا سیستمشون اینطوره که تا Application را سابمیت نکنی جواب درست بهت نمیدن. Bank Statement هم الان لازم نیست اگه قبولت کنن بهت میگن چیکار کنی.ضمنا الان لازم نیست چیزی پست کنی مگر اینکه خودشون ازت بخوان! در موردGRE فقط Quant وVerbal ریپورت کن فعلا.قبول میکنن. احتیاجی نیست واسه Funding جدا اپلای کنی چون اگه باشه خودشون در نظر میگیرن. در مورد Conferance Paper اگه electronic address link داره و به زبان انگلیسی هست٬ توی قسمت publication address آدرس لینکشو وارد کن در غیراینصورت واسشون ارزش چندانی نداره و معمولا در نظر نمیگیرن!

Junior Member

ببخشید دوستان ی چیزی رو از قلم انداختم. معدل من 15.07 هستش. با توجه به اینکه دکترای دپارتمان مهندسی شیمی معدل 3.5 از 4 رو حداقل لازم ذکر کرده از graduate department پرسیدم که چجوری باید scale رو تغییر بدم جواب ندادن ولی با توجه به چند روش موجود که بلد بودم و یا پرسیدم فکر نمیکنم معدلم به 3.5 برسه.اگه استاد هوامو یکم داشته باشه ممکنه این قضیه رو در نظرنگیرن ؟
    یکی از راههای تبدیل معدل سایت زیرهست٬ توی بررسی Application موارد زیادی دخیل هست که یکی از اونها معدله. سعی کنید نمره بالا بگیرین تا شانستون زیادبشه.موفق باشین.

GPA Calculator:
    https://www.wes.org/calculator/igpa.asp
    ویرایش توسط mhrazeghi58 : February 1st, 2015 در ساعت 09:51 AM

ApplyAbroad Hero

توی پروفایل من اصلاً دکمه سابمیت نداره آخه! من رشتم عمرانه
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lexus2014 نمایش پست ها
    ددلاین چی؟ ددلاین هم نداره
    چرا دیگه 1may

http://gradschool.wayne.edu/future/international.php

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان ببخشید اگر cv رو بیشتر از یکبار upload کنید چه اتفاقی میوفته؟اخه من اینکار رو کردم بخاطر اینکه ی چند تا نکته کوچیک رو جا انداخته بودم در فایل اولیه و متاسفانه بار اول دقت لازم رو بخرج ندادم. ایا اخرین فایلی رو که دستشون رسیده ملاک قرار میدن؟ سر این قضیه خیلی عصبی شدم اگه کسی جیزی میدونه لطفا بهم کمک کنه :-(

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

دوستان ببخشید اگر cv رو بیشتر از یکبار upload کنید چه اتفاقی میوفته؟اخه من اینکار رو کردم بخاطر اینکه ی چند تا نکته کوچیک رو جا انداخته بودم در فایل اولیه و متاسفانه بار اول دقت لازم رو بخرج ندادم. ایا اخرین فایلی رو که دستشون رسیده ملاک قرار میدن؟ سر این قضیه خیلی عصبی شدم اگه کسی جیزی میدونه لطفا بهم کمک کنه :-(
    اگه اون پایین هنوز ننوشته باشه decision pending احتمال خیلی زیاد همون فایل دوم

Junior Member

مرسی salman jan خیلی خیلی گلی . در مورد اپلیکیشن فی هم ایا چیزی میدونید؟ در ضمن همونطور که mehdizad نوشته صفحه اپلیکیشن اصلا دکمه سابمیت نداره ! اگه خودم اطلاعات یا خبر جدیدی به دست اوردم حتما اینجا share میکنم با بقیه دوستان
    There is no submission of the application. As you complete each part of the application it is being submitted. Also, there is no application fee. This is something that is new as the University only just recently began waiving application fee.