صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 279

موضوع: Wayne State University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material ENgineering / SUT

پیش فرض پاسخ : Wayne State University

واقعا مرسی از سلمان و پگاه :-)

با توجه به اینکه از همون موقع که اولین مدارکم رو upload کردم decision pending بوده وضعیتم ، پس متاسفانه احتمالا همون فایل اول رو ملاک قرار میدن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ی نکته که به ذهنم رسید اینجا بنویسم هرچند ممکنه خیلی ها بدونن ولی دوستانی که گرفتن فاند واسشون مهمه حتما ددلاین ها رو چک کنن. مثلا برای دکترای دپارتمان chemical engineering and material science که من اپلای کردم با وجود اینکه ددلاین تو may هستش تا جایی که یادمه ، ولی واسه گرفتن فاند حتما باید قبل از 15 فوریه اپلای کرده باشی این رو استاد هم تو ایمیلش برام نوشته بود

Senior Member EHSM آواتار ها

حالا این دانشگاه اسکن نمرات تافل و GRE قبول میکنه؟ آیا مدارک دانشگاهی علاوه بر آپلوب باید فرستاده هم شوند؟
    الان دیره برا اپلای اینجا؟

Junior Member

سلام دوستان
    من اپلیکیشن اولیه رو 18 دسامبر سابمیت کردم، مدارک غیر رسمی شامل ریز نمره و اینا رو 9 ژانویه آپلود کردم، سه تا ریکام هم 20 ژانویه آپلود کردم. 25 ژانویه هم کامنت اومد که ادمیت شدی! ^_^

• gradadmissions 1/25/2015 09:03 PM
      You have been temporarily admitted with qualified status, your temporary status will be cleared upon the receipt of the following (however, the qualified status will remain): Final Official Degree Posted Transcript, Official English language proficiency document must be submitted.
      Although you have been admitted, your I-20 will not be processed until we receive a copy of your financial documents. Please submit the item as soon as possible to avoid delays in processing your student visa.

بعد از این کامنت بلافاصله تافل و جی آر ایی رو ریپورت کردم که تافل 30 ژانویه رسید دستشون و آپدیت شد استاتوسم. همچنین ریزنمره و سه تا ریکام مهروموم شده رو هم پست کردم که تو هفته آینده میرسه دستشون.

بکگراند خودم: لیسانس دانشگاه سراسری، برق قدرت، معدل 13.3 ، 1 سال سابقه کار کاملا مرتبط، تافل 93 ، جی آر ایی کوانت 165 وربال 132 رایتینگ 2.5

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahmoudiz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اپلیکیشن اولیه رو 18 دسامبر سابمیت کردم، مدارک غیر رسمی شامل ریز نمره و اینا رو 9 ژانویه آپلود کردم، سه تا ریکام هم 20 ژانویه آپلود کردم. 25 ژانویه هم کامنت اومد که ادمیت شدی! ^_^

You have been temporarily admitted with qualified status, your temporary status will be cleared upon the receipt of the following (however, the qualified status will remain): Final Official Degree Posted Transcript, Official English language proficiency document must be submitted.
      Although you have been admitted, your I-20 will not be processed until we receive a copy of your financial documents. Please submit the item as soon as possible to avoid delays in processing your student visa.

بعد از این کامنت بلافاصله تافل و جی آر ایی رو ریپورت کردم که تافل 30 ژانویه رسید دستشون و آپدیت شد استاتوسم. همچنین ریزنمره و سه تا ریکام مهروموم شده رو هم پست کردم که تو هفته آینده میرسه دستشون.

بکگراند خودم: لیسانس دانشگاه سراسری، برق قدرت، معدل 13.3 ، 1 سال سابقه کار کاملا مرتبط، تافل 93 ، جی آر ایی کوانت 165 وربال 132 رایتینگ 2.5
    تبریک میگم دوست عزیز .. شما برای مستر پذیرش گرفتی؟ برات ایمیل اومد که پذیرش گرفتی یا تو همون صفحه آنلاین اپلیکیشن برات آپدیت شده بود؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Mr. Mahmoudi تبریک میگم دوست عزیز. اگر در مورد فاند هم خیر جدیدی شد لطفا با ما هم در میون بگذار اینجا.
    در ضمن من تا اونجایی که از دوستان پرسیدم قبل از اینکه بهت اکی اولیه رو بدن نیازی به پست کردن چیزی نیست هرچند که بر خلاف سایت اکثر دانشگاهای امریکا اینا خیلی جالب و واضح توضیح ندادن موارد مربوط به اپلای رو که باعث سردرگمی خیلی ها شده. برای اپلای هم ددلاین ها رو چک کن ولی اگر مدارک زبانت حاضر باشه فکر میکنم هنوز خیلی دیر نشده باشه و بتونی اپلای کنی. به امید روزهای بهتر..

Junior Member

مرسی دوستان عزیز
    بله من واسه مستر گرفتم، در مورد فاند اطلاعی ندارم و با هزینه شخصی اقدام میکنم البته با این ایدئولوژی که رفتم اونجا از ترم دوم یا سوم تویشن ویور و TA و اینا بگیرم، رزومه قوی نداشتم که از اینجا بخوام اقدام کنم واسه فاند، ایشالا اگه رفتنی شدم و بعد از اینکه خودمو خوب نشون دادم به اساتید محترم اونجا
    بله نیازی به پست کردن نداره و اپلیکیشن فی هم نداره، جالبه بدونین که من خیلی جدی هم پیگیر این دانشگاه نشده بودم، واسه 10 تا دانشگاه دیگه که اولویت داشتن با کلی دقت و وسواس اپلیکیشن پر کردم و توی این دانشگاه همینجوری مدارک رو آپلود کرده بودم و یجورایی ولش کرده بودم دیگه که یهو ایمیل اومد که روی اپلیکیشن شما کامنت اومده، وقتی رفتم توی استاتوس چک اون دوتا بند که توی دوتا پست بالاتر گذاشتم نوشته شده بود. بعدش هم نامه ادمیشن رو واسم ایمیل کردن
    سوال دیگه ای داشتین در خدمتم

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

با سلام به دوستان عزیز
    اول به آن دوستی که ادمیشن گرفته تبریک میگم و ارزوی موفقیت دارم
    دوستان من اپلیکشن رشته مواد واسه دکتری رو پر کردم، البته به دلیل یه سری کارها مجبور شدم چندبار رزومه و اس او پی را اپلود کنم اونم به خاطر چاپ شدن مقاله و اینجور چیزا!
    حالا یه چیزی 12/12/2014 به من پیغام زیر رو داده بودن:
    Your application will be delayed until a qualifying language proficiency test score is reported. A score of at least 79 iBT/550 TOEFL, 6.5 IELTS, or 85 MELAB earned within the last two years is required for regular admission consideration. Please have your official scores reported from ETS as soon as possible using 1898, our university code. If you have any questions, contact us at (313) 577-GRAD.
    بعدش من زبان رو ریپرت کردم که در تاریخ 19/12/2014 رسیده دستشون:
    English Proficiency Test Score: Latest response received on Dec. 19, 2014 07:58 PM
    حالا الان وضعیت من هنوز از 9 ژانویه هنوز Decision pending هست!
    این طبیعیه؟
    نگران بشم؟
    ممنون میشم از راهنمایی

ApplyAbroad Hero

رزومه و اس او پی رو کجا شما آپلود کردی؟ من رشتم عمرانه فقط یه جا واسه آپلود مدارک اضافی هست و جای ریکام هم که اصلاً نیست
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام بازم ممنون
    Mr. Mahmoudi
    در رابطه با دوباره اپلود کردن رزومه من هم چند بار اینکارو کردم به همون دلایلی که fred نوشته (منم دکترا م.شیمی و همون دپارتمان اپلای کردم هرچند رشتم تو لیسانس مواد بوده ) و بازم به دلیل سابمیت کردن یک مقاله باید اینکارو بکنم. راستش من چندین بار سعی کردم باgraduate department ارتباط برقرار کنم که نه ایمیل جواب دادن و نه تلفن !! میخوام ی ایمیل بزنم به استاد . واسه اپلود کردن مدارک اضافه ی جا واسه اپلود هست ولی روی لینک اپلود چیزای دیگه مثل رزومه بعد از اولین اپلود ی چیزی تو مایه های additional document upload نوشته که میتونی هر چیزه دیگه ای رو اونجا دوباره اپلود کنی. حالا اینکه سر قبلیه چه بلایی میاد منم نمیدونم :-( با توجه به چیزی که ننوشتن شاید قبلی ها رو هم نگه میدارن