صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 279

موضوع: Wayne State University

پیش فرض پاسخ : Wayne State University

از ایمیلی که برای من فرستادند من استنباطم این بود که منظورشون Bank Statement است. ولی من پیگیر نشدم چون از جای دیگه پذیرش با فاند گرفته بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام
    منم هم تجربه مشابه شما رو دارم. شما چيكار كرديد؟ من براي PhD Computer Science اپلاي كردم. ولي اپليكيشن في و توصيه نامه نفرستادم. به علاوه هيچ مدرك رسمي هم ارسال نكردم. بعد يك ماه پيغام دادن كه دپارتمان تون شما رو ريكامند كرده. ولي تا مدارك ماليتون نياد نمي تونيم رسماً ادميت تون كنيم. حالا، منظور از مدارك مالي فقط اپليكيشن في هست يا bank statement هم بايد براشون ارسال بشه؟
    در كل ميشه به اين روششون اعتماد كرد؟ منظورم اينه كه يه وقت براي افزايش تعداد اپليكنت ها شون اينكار رو نمي كنن؟
    درسته، منظورشون همان Bank Statement هست. البته حتما منظورشون این بوده که باید Applicaion Fee را هم پرداخت کنید، ولی شما بازم در اینباره ازشون سوال کنید.
    ویرایش توسط ProspectiveStu : April 20th, 2013 در ساعت 11:11 PM

سلام دوستان. اگه بدون پرداخت اپلیکیشن فی مدارک رو بررسی می کنن بگین که ما فعلا پول رو پرداخت نکنیم. بعدا اگه گفتن قبول شدی پول رو پرداخت کنیم. دوستانی که تجربه دارن کمک کنن
    مرسی
    don't forget to smile

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه بدون پرداخت اپلیکیشن فی مدارک رو بررسی می کنن بگین که ما فعلا پول رو پرداخت نکنیم. بعدا اگه گفتن قبول شدی پول رو پرداخت کنیم. دوستانی که تجربه دارن کمک کنن
    مرسی
    تا جایی که من اطلاع دارم یکی از دوستان با استادی مکاتبه کرده بود و استاد از اون دانشجو خوشش اومده بود و به دانشجو گفته بود که Application Fee را پرداخت نکنه. ایشون هم اقدام کرده بود و Application Fee را پرداخت نکرده بود.

Junior Member

سلام .من برای spring 2014 برای مستر صنایع اپلای کردم بچه ها و فقط رزومه و کارنامه لیسانس ام رو براشون فرستادم و وضعیت اپلیکیشن من در حالت پندینگ هست . یعنی نمره آیلتس ام رو هم فقط توی رزومه ذکر کردم رسمی اش رو نفرستادم . به نظرتون همینجوری جوابی میدن؟ یا هم اپلیکیشن فی رو بدم هم کارنامه رو برم بگم براشون بفرستن؟ الان 10 روزی گذشته که در حالت پندینگ هست

سلام دوست عزیز
    من هم برای همین ترم اپلای کردم. ازشون پرسیدم گفتن که نمیخواد رسمی رو بفرستید. اگه قبول شدید باید درخواست بدید نمرات رسمی شون بیاد. من هم اپلیکیشن فی ندادم طبق چیزی که دوستامون توی سه چهار پست قبلی گفتن. اونها بدون پرداخت اپلیکیشن فی هم مدارکشون بررسی شده. ده روز که چیزی نیست باید منتظر موند. البته من فقط یکی از استادام توصیه نامه اش رو فرستاده بقیه نفرستادن
    don't forget to smile

Member rafcity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خودرو - (IUST)

سلام دوست عزیز
    من هم برای همین ترم اپلای کردم. ازشون پرسیدم گفتن که نمیخواد رسمی رو بفرستید. اگه قبول شدید باید درخواست بدید نمرات رسمی شون بیاد. من هم اپلیکیشن فی ندادم طبق چیزی که دوستامون توی سه چهار پست قبلی گفتن. اونها بدون پرداخت اپلیکیشن فی هم مدارکشون بررسی شده. ده روز که چیزی نیست باید منتظر موند. البته من فقط یکی از استادام توصیه نامه اش رو فرستاده بقیه نفرستادن
    ممنون.
    وقتی اپلای می کردم جایی ندیدم توصیه نامه بخواد شما چه جوری و به کجا فرستادین؟؟ همینطور sop.

چرا حتما هست. سه تا لینک داره برای سه نفر که باید ایمیلشون و مشخصاتشون رو پر کنی و اونها ایمیل میفرستن به استادت که استادت تکمیل کنه
    don't forget to smile

Member rafcity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خودرو - (IUST)

چرا حتما هست. سه تا لینک داره برای سه نفر که باید ایمیلشون و مشخصاتشون رو پر کنی و اونها ایمیل میفرستن به استادت که استادت تکمیل کنه
    میشه بگین اسم اون قسمت که لینک ها رو گذاشته چیه؟ آخه من هر چی گشتم ندیدم ممنون.

با سلام، این دانشگاه تو دیترویت هست که خیلی نا امنه من یک استاد پیدا کرده که خوشبختانم نصفه نیمه منو قبول کرده ولی بخاطر امنیتش چندان مایل نبودم ولی الان که جواب چند تا از پذیرشام اومده که تو تگزاس هستند. دارم وسوسه میشوم چند وین استیت رنکش بالاتره!

راستش اوضاع مالی میشیگان هم خیلی خرابه مثل اینکه! خوب این بر فوندی که می دهند اثر میزاره یعنی تعدادش کم میشه؟ یا اینکه مبلغش کم میشه؟