نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: كدوم گرايش مكانيك از نظر كسب درآمد بهتره براي خارج از كشور؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض كدوم گرايش مكانيك از نظر كسب درآمد بهتره براي خارج از كشور؟

سلام
    كسي مي دونه از نظر وضعيت درآمد بهترين گرايش براي مكانيك كدومه؟
    آيا به يك ديد كلي درآمد رشته عمران در خارج از ايران بيشتر از مكانيك هست؟
    من ميخوام براي ارشد اقدام كنم و قصد گرفتن اقامت هم دارم واسه همين ميخواستم بدونم جايگاه كدوم گرايش بهتره؟
    ممنون
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كدوم گرايش مكانيك از نظر كسب درآمد بهتره براي خارج از كشور؟

سلام

با توجه به سخنان بزرگان و اطلاعات پراکنده من فکر می کنم که در کارهای عملی و محیط های صنعتی رشته های ساخت و تولید و صنایع و در کارهای تحقیقاتی و محیط های آکادمیک رشته های جامدات و سیالات مورد استفاده تر باشند. البته این سوال خیلی سوال کلیه و باید اطلاعات در مورد هر کشور و حتی هر شهر و دانشگاه بررسی بشه.

موفق باشید
    Do not hesitate, check the manual |

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

اینطوری که دوستان گفتن تو آمریکا بالاترین درامد برای مهندسی‌ نرمافزار، مهندسی‌ شیمی‌ و یه چیز دیگس که یادم نیست دقیقا ولی‌ مهندسی مکانیک و عمران دوتا از پینترین درآمدها هستن تو مهندسیا. برا کانادا رو نمی‌دونم ولی‌ اینو مطمئنم که تو اونجا مس اینجا نیستش که رشته مکانیک یا برق چون بچهاش درسخونترن از بقیه معمولا خیلی‌ با کلاس باشه اینجا چون جهان سوم اینطوریه. البته اینم بدون که هرجای بری اینیو که بتونی‌ پول در بیاری به خودت بستگی داره. یه استاد ریزیو میشناختم تو کانادا که سپرس متریکس حل میکرد برا گودریا کلیتی پول میگرفت ولی‌ اونجم یه مهدس ساده باشی‌ تو کرخون یا کرگاهی جای پول زیادی نمیگیری طبیعتا.

Junior Member

سلام

هرچند راجع به این چیزا نمی‌شه خیلی‌ کلی‌ نظر داد(حتی تو ایرانم که ما زندگی‌ می‌کنیم شما نمیتونی‌ بگی‌ که فلان رشته حقوقشون از فلان رشته بیشتره) ، اما کلا این نظر من شاید غلط باشه، شما یا باید تو یک زمینه خیلی‌ خاص تبحر پیدا کنی‌ یا اینکه هرچی کارت به چرخ تولید و saakhtنزدیکتر باشه معمولان کار بیشتر گیرت میاد معمولا هم هرچی‌ مهندس اچار به دست تر باشه همه جا بیشتر بهش پول میدن

Junior Member

منم کاملا موافقم که نمی شه گفت در حالت کلی درآمد کدوم رشته بیشتره ولی با این وجود یکی از دوستهای من تقریبا شش هفت سال پیش واسه مستر رفت کانادا لیسانسش شریف بود الان حدود 12000 هزار دلار کانادا درمی آره . سیالات بود تو کارشناسی. ولی به شدت آدم کاردرستی بود.. واسه همین درآمد اونجا بیشتر از اینکه به رشته ات ربط داشته باشه به خود طرف و مهارتها و قابلیتهای تخصصی اش مربوطه..
    There are only two qualities in the world: efficiency and inefficiency, and only two sorts of people: the efficient and the inefficient
    George Bernard Shaw

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)