صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

موضوع: Plagiarism in SoPs

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    رضا جان چک کردم این هم آنلاین چک میکنه ولی پول میگیره!
    Check papers against 24+ billion web pages, 300+ million student papers and 110,000+ publications.
    بنظرم همان که من گفتم برای ما بصرفه تر هست .
    http://www.turnitinadmissions.com/
    آقا سام 2 تا سوال
    1- اگر از اس او پی اسکن و بعدش پی دی اف بگیریم باز توسط این سیستم مچمون گرفته میشه یا نه؟

2- برای چک کردن اس او پی خودم، اگر اونو توی برنامه ران کنم بعد فاش نمیشه؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط s_alimora نمایش پست ها
    آقا سام 2 تا سوال
    1- اگر از اس او پی اسکن و بعدش پی دی اف بگیریم باز توسط این سیستم مچمون گرفته میشه یا نه؟

2- برای چک کردن اس او پی خودم، اگر اونو توی برنامه ران کنم بعد فاش نمیشه؟
    دوست خوبم بنظر من انها خودشان استاد هستند متوجه می شوند و در مورد سوال شما سایت برنامه گفته فاش نمی شود و بنظر من هم اینطور باید باشد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : Plagiarism in SoPs

یه سوال! خوب اگر توسط نرم افزار ببینند یک sop موجود هست ولی با اسم و مشخصات همون فرد می فهمن تقلب نیست دیگه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    یه سوال! خوب اگر توسط نرم افزار ببینند یک sop موجود هست ولی با اسم و مشخصات همون فرد می فهمن تقلب نیست دیگه؟
    بله اگر اسمتون بالای sop هست دیگه مشکلی نیست.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    آخه مشکل اینه که شاید اون نرم افزار اینقدر هوشمند نباشه که بفهمه چیزی که از دیتابیس اینترنت پیدا کرده مال همون نویسنده هست یا نه. اون آدمایی که از نرم افزار استفاده میکنن هم ممکنه اینقدر فرصت تطبیق نویسنده ها رو نداشته باشن و به صرف اینکه نرم افزار بگه این متن در اینترنت موجوده، اون رو Plagiarism بدونن و سه نقطه...!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    آخه مشکل اینه که شاید اون نرم افزار اینقدر هوشمند نباشه که بفهمه چیزی که از دیتابیس اینترنت پیدا کرده مال همون نویسنده هست یا نه. اون آدمایی که از نرم افزار استفاده میکنن هم ممکنه اینقدر فرصت تطبیق نویسنده ها رو نداشته باشن و به صرف اینکه نرم افزار بگه این متن در اینترنت موجوده، اون رو Plagiarism بدونن و سه نقطه...!
    نرم افزار قرار نیست چیزی رو بفهمه. فقط نشون میده که این متن با کدام متن های دیگر روی اینترنت مشابهه. شما باید نام خودتون رو بالای SoP بگذارید و در اینصورت وقتی کارمندان اداره پذیرش ریپورت نرم افزار رو نگاه میکنند میبینند که اسم شما بالای هر دو نسخه هست و میفهمند که متن مال شماست.

رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نرم افزار قرار نیست چیزی رو بفهمه. فقط نشون میده که این متن با کدام متن های دیگر روی اینترنت مشابهه. شما باید نام خودتون رو بالای SoP بگذارید و در اینصورت وقتی کارمندان اداره پذیرش ریپورت نرم افزار رو نگاه میکنند میبینند که اسم شما بالای هر دو نسخه هست و میفهمند که متن مال شماست.
    از کجا میدونید نرم افزار ریپورت چیزایی رو که پیدا کرده میده تا اونا چک کنن؟ شاید فقط یه درصد رو به عنوان خروجی میده: درصد اینکه چه اندازه از متن در اینترنت موجوده....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    از کجا میدونید نرم افزار ریپورت چیزایی رو که پیدا کرده میده تا اونا چک کنن؟ شاید فقط یه درصد رو به عنوان خروجی میده: درصد اینکه چه اندازه از متن در اینترنت موجوده....
    بنده با نرم افزار turnitin کار کرده ام و دقیقا اطلاع دارم ریپورتش چه شکلی است. درصد رو میده و در خود متن هم مطالب کپی شده رو هایلایت میکنه بعلاوه لینک به رفرنس مربوطه.

رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

دوست عزیز حرف شما درسته اما بحث من چیز دیگری ست. من هم نمونه کار نرم افزاری رو دیدم که در اول گزارشی که به صورت PDF میده، درصد Plagiarism متن رو محاسبه میکنه و در ادامه ی گزارش جزئیات دیگه رو میاره. همونطور که گفتم بعید نیست دانشگاه ها به علت مشغله ی زیاد فقط همون درصد رو نگاه کنن و از ورود به جزئیات صرف نظر کنن. در هر صورت خوبه که آدم همواره جانب احتیاط رو نگه داره

به نظر من دوستان زیادی مته به خشخاش می گذارید!
    هر کدام از دستورالعمل های SOP نویسی را که شما روی اینترنت نگاه کنید می بینید که درونش نوشته متن تان را در اختیار دوستان و استادهای تان قرار بدهید تا بخوانند و مشورت دهند. اگر نشود متن را به آن ها ایمیل کرد که بالاخره در یکی از این دستورالعمل ها هشداری چیزی می آمد. در حالی که من به شخصه به چنین هشداری برنخورده ام.
    به علاوه تا حالا چنیدین بار دوستانم مقاله های شان را برایم به صورت Word ایمیل کرده اند تا بخوانم و ریوایز کنم و بفرستم. اگر دامنه ی Plagiarism Checking به ایمیل های شخصی افراد هم رسیده بود آن مقاله ها ریجکت می شدند و هشدار می گرفتند. در حالی که تا به حال چنین چیزی برایم رخ نداده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)