صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: Plagiarism in SoPs

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

پیش فرض پاسخ : Plagiarism in SoPs

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید چجوری میتونیم خودمون SOP رو چک کنیم که کپی نباشه؟ دوستان تو پستهای قبلی Turnitin رو معرفی کردند ولی من تو سایتش جایی برای چک کردن SOP پیدا نکردم حتی با لحاظ پرداخت هزینه. ممنون میشم دوستان اگر یک سرویس معتبر برای چک کردن میشناسن معرفی کنن. هزینشم موردی نداره.

سپاسگزارم
    اینجا ما از viper استفاده میکنیم

Junior Member

سلام دوستان،
    من این نرم افزار رو دانلود کردم ولی موقع اجرا یه چیزی شبیه error میده. چیکار کنم؟

Junior Member

سلام

از سروران گرامی یک سوال دارم !
    اونم اینه که من پارسال برای اپلای یه SOP نوشتم و برای همه دانشگاهها از همون استفاده کردم. ایا امسال میتونم دوباره از همنون SOP استفاده کنم یا ریسکش بالاست ؟

یه سوال دیگه !

کسی تا حالا تونسته از سایت https://www.turnitinadmissions.com/login استفاده کنه ؟ هر کار کردم نتونستم توش یوزر بسازم ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_apply نمایش پست ها
    سلام

از سروران گرامی یک سوال دارم !
    اونم اینه که من پارسال برای اپلای یه SOP نوشتم و برای همه دانشگاهها از همون استفاده کردم. ایا امسال میتونم دوباره از همنون SOP استفاده کنم یا ریسکش بالاست ؟

یه سوال دیگه !

کسی تا حالا تونسته از سایت https://www.turnitinadmissions.com/login استفاده کنه ؟ هر کار کردم نتونستم توش یوزر بسازم ؟
    SOP پارسال شما مال خودتون بوده ديگه. چرا بايد مشكلي داشته باشه مگر اينكه در اين يكسال مواردي بخواهيد بهش اضافه كنيد. ضمنا اگر پارسال با اين SOP ‌پذيرش نگرفتيد توصيه ميكنم امسال روش قدري زمان بگذاريد و بهبودش بديد. براي هر دانشگاه هم بهتره كمي تغييرات بديد. اين تقلب محسوب نميشه اگر كه SOP پارسالتون رو امسال هم استفاده كنيد. مسر زندگي شما تا به امروز كه فرقي نكرده و همونه كه يكبار به تصوير كشيديد.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

ممنون از پاسخ شما
    والا من پارسال از چند تا دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم. امسال می خوام حتما فاند بگیرم. چند تا جمله بهش اضافه کردم و چند تا جملشو تغییر دادم ولی 80 درصدش همون قدیمیست. می خواستم با سایت ترن ایت ادمیشن چکش کنم که نشد. نمی دونم بچه ها توش چطوری یوزر ساختن.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من این نرم افزار رو دانلود کردم ولی موقع اجرا یه چیزی شبیه error میده. چیکار کنم؟
    منم مثل شما به مشکل برخوردم. میگه باید دات نتورک رو دانلود کنی که من اینکار رو میکنم اما اونم نصب نمیشه. چیزی بصورت آنلاین دارید دوستان؟ ممنونم
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    منم مثل شما به مشکل برخوردم. میگه باید دات نتورک رو دانلود کنی که من اینکار رو میکنم اما اونم نصب نمیشه. چیزی بصورت آنلاین دارید دوستان؟ ممنونم
    سعی کنید نصبش کنید مشکلی خاصی نداره. در هر صورت میتونید از این سایت هم برای چک کردن plagiarism استفاده کنید؛ Viper البته خیلی بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    با Run as adminstor رانش کردم درست شد. در ضمن فایلتون باید تو text باشه. good luck

Junior Member

سلام دوستان.

ببخشید من این سؤال در تاپیک دیگه‌ای هم نوشته بودم ولی جوابی دریافت نکردم.

اگر برای چک کردن plagiarism از نرم‌افزاری مثل viper استفاده کنیم، یعنی فایلمون توش آپلود کنیم تا چک کنه، آیا بعدش این فایل جزء منبع داده‌های اونا میشه؟ منظورم اینه که ممکنه اونا به هر دلیلی اون مقاله رو یه جایی save کنن و یا بعداً بهش دسترسی داشته باشن؟ اگر اینطوره چکار باید کرد؟

خیلی ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

ببخشید من این سؤال در تاپیک دیگه‌ای هم نوشته بودم ولی جوابی دریافت نکردم.

اگر برای چک کردن plagiarism از نرم‌افزاری مثل viper استفاده کنیم، یعنی فایلمون توش آپلود کنیم تا چک کنه، آیا بعدش این فایل جزء منبع داده‌های اونا میشه؟ منظورم اینه که ممکنه اونا به هر دلیلی اون مقاله رو یه جایی save کنن و یا بعداً بهش دسترسی داشته باشن؟ اگر اینطوره چکار باید کرد؟

خیلی ممنون.
    بله، وقتی شما فایلتون رو تو وایپر آپلود می کنید، فایل شما در بانک اطلاعاتی اونجا ذخیره میشه و 9 ماه بعد به عنوان نمونه کار در اختیار کاربران سایتشون قرار می گیره. این سیاست کاری وایپر هست که خودشونم اعلام کردن و در این لینک می تونید در موردش بیشتر بخونید: http://www.scanmyessay.com/viper-use-essay.php

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)