صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 71

موضوع: Plagiarism in SoPs

پیش فرض پاسخ : Plagiarism in SoPs

سلام
    با توجه به plagiarism... سایت مورد اعتمادی رو می شه معرفی کنید برای تصحیح sop؟؟
    ممنون

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

نقل قول نوشته اصلی توسط n_k نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به plagiarism... سایت مورد اعتمادی رو می شه معرفی کنید برای تصحیح sop؟؟
    ممنون
    سایت های ایرانی نمیتونم نظری بدم. خارجی هست که اگر خواستید پیام خصوصی بدید آدرسش رو میدم بهتون اما هزینه بالای 150 دلار داره. من خودم تو سایتی - که باز اگر خواستید پیام خصوصی بدید - که freelancer ها مشغولند یک آگهی دادم و یک مصحح آکادمیک رو استخدام کردم کارش خیلی خوب بود 50 دلار هم برای 3 صفحه دادم. از نظر plagiarism اگر از این سایتها سرویس گرفتید میتونید اگر درخواست originality report کنید اگر ریگ به کفششون نباشه بهتون میدن باز ممکنه بخاطر این یه 20~30 دلاری شارژتون کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

سلام

این viper چطور کار میکنه؟ ارور میده!

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوستان

اخیرا متوجه شدم تمام مدارکی که از قبیل SOP و Cover letter و حتی پروپوزال می دهیم به دانشگاه از نظر سرقت علمی با نرم افزار چک میشود و اگر بیش از 30 % باشه ریجکت میشیم!

یک برنامه مجانی پیدا کردم در این رابطه خودمان می توانیم قبل از ارسال مدارک چک کنیم که خرابکاری نکرده باشیم خصوصا در SOP که خیلییییییییییییی مهم هست.

To avoid plagiarism, you should always reference correctly according to your institution's guidelines and use Viper. Viper is fast becoming the plagiarism checker of choice, rising over and above other plagiarism checkers, with over 10 billion resources scanned and an easy interface which highlights potential areas of plagiarism in your work. Best of all, it's free!
    Got an essay ready to hand in but need it checking over first?
    To take advantage of our editing services click here
    .

لینک دانلود:
    http://www.scanmyessay.com/viper/Release/ViperSetup.exe
    سلام من این نرم افزار وایپر را نصب کردم، اما نمی دونم چرا هیچ کدام از جملات کپی شده را
    Plagiarism تشخیص نمیده؟ من هر چه امتحان کردم جواب را می زنه 0 %
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

بچه ها آیا نرم افزاری مثل Turnitin وجود داره که بشه خرید یا قفل شکسته اش را از ایران تهیه کرد؟ به نظرم نرم افزار Viper جوابگو نیست و نمی تونه
    جملات کپی شده را Plagiarism تشخیص بده.
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

نرم افزار viper همش ریزالت 0% میده برای Plagiarism ؟
    کسی تجربه مشابهی داره؟

پارسال برای چند تا دانشگاه تاپ در آمریکا اپلای کردم و همش ریجکت شدم در SoP که واسشون فرستاده بودم نوشته بودم که در فلان نیروگاه به عنوان کارآموز کارهای تحقیقاتی زیادی کردم. امسال می خوام برای چند تا دانشگاه دیگه اپلای کنم منتهی چون ممکنه اسم همین نیروگاه واسه ویزا مشکل زا باشه تصمیم گرفتم به جاش یک شرکت تقریبا مشابه دیگه رو بنویسم که تحریمی نباشه. نگرانی که دارم اینه که SoP پارسال من رفته توی دیتابیس Turnitin، حالا امسال هم که میخوام اپلای کنم SoP جدید به احتمال زیاد با این نرم افزار چک می شود. دوستان صاحب نظر لطفا جواب بدهند که وقتی این بررسی توسط دانشگاه صورت می گیرد آیا نمونه های قبلی SoP فرد که در بیشتر موارد 95% مشابه SoP جدید هست ضمیمه SoP جدید می شود؟ در واقع سوالم این هست چقدر این کار ریسک دارد که متوجه بشوند که من تغییراتی در SoP دادم؟

سلام این سایت برای چک کردن sop کاملا مفیده ، تا 1500 کلمه رو مجانی چک می کنه، من امتحان کردم ، به راحتی پیدا می کرد اگر بین جمله هاتون جمله ای باشه که از جایی اورده باشید.
    http://smallseotools.com/plagiarism-checker/

سلام دوستان
    امروز دانشگاهی تو کانادا sop من را بعلت plagiarism رجکت کرده و گفته دوباره بنویس. من تا حد ممکن سعی کرده بودم از جایی کپی نکنم ولی همیشه اصطلاحات و جملاتی هستند که در همه sop ها تکرار می شوند. حتی پاراگراف هایی که در مورد تحصیلات و سابقه کار واهداف اینده هستند فرمت یکسانی دارند. الان sop را با viper چک کردم و 9% plagiarism را تعیین کرد. الان 2 سوال دارم.
    1) این برنامه چه میزان قابل اطمینان است و این 9% درست است؟
    2) بهتر است کل sop را تغییر دهم یا همان بخش های کپی شده را؟
    ممنمون از راهنماییتان.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoo_sahar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز دانشگاهی تو کانادا sop من را بعلت plagiarism رجکت کرده و گفته دوباره بنویس. من تا حد ممکن سعی کرده بودم از جایی کپی نکنم ولی همیشه اصطلاحات و جملاتی هستند که در همه sop ها تکرار می شوند. حتی پاراگراف هایی که در مورد تحصیلات و سابقه کار واهداف اینده هستند فرمت یکسانی دارند. الان sop را با viper چک کردم و 9% plagiarism را تعیین کرد. الان 2 سوال دارم.
    1) این برنامه چه میزان قابل اطمینان است و این 9% درست است؟
    2) بهتر است کل sop را تغییر دهم یا همان بخش های کپی شده را؟
    ممنمون از راهنماییتان.
    همه داشنگاه ها SOP ها رو نگه نمیدارن احتمالا داشنگاهی که انتخاب کردید ا معدود دانشگاهایی هست که بانک اس او پی داره
    دانشگاه شما اس او پی شما نسبت به بانک اطلاعتی خودش سنجیده بنابراین اون نرم افزار زیاد کمککتون نمیکنه 9 درصد چیزی نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)