صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: پیشنهاد نسبت به باز گذاشتن پست های ارسالی کاربران جهت ویرایش

پیش فرض پیشنهاد نسبت به باز گذاشتن پست های ارسالی کاربران جهت ویرایش

درود بر شما مديران محترم
    اگر آيكون ويرايش هم قرار بديد عالي مي شود
    چون پست هاي قديمي را نمي شود ويرايش كرد
    با تشكر

پیش فرض پاسخ : قرار دادن آيكون ويرايش

سلام
    در اين فروم امكان ويرايش پيغام هايي كه فرستاديم وجود نداره ؟؟ يا من نديدم!!!از مدير محترم فروم ممنون ميشم در صورت نبود دكمه ويرايش فكري بابت اين مساله بكنند.
    با تشكر از شما.

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

ApplyAbroad Champion

امکان ویرایش و دکمه ویرایش وجود داره، اما شما فقط تا یک ساعت بعد از ارسال پست امکان ویرایش پست رو دارید و بعد از اون امکان ویرایش وجود نداره و اگر مطلبی هست که باید در پست عوض بشه، شما می‌تونید با ارسال پاسخ به اون پست، تغییرات رو اعلام کنید.
    عدم امکان ویرایش بعد از یک ساعت عمدا اعمال شده. در صورت عدم وجود این محدودیت، مطلب اصلی بعد از گذشت مدت زیادی ممکنه به نحوی ویرایش بشه که تمام پاسخ‌های داده شده بهش رو بی‌معنی جلوه بده و باعث از بین رفتن اطلاعات بشه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

علاوه بر این اگر شما به فرض بخواید به پستتون یک فایل اظافه کنید کسی ممکن هست متوجه نشه چون با ادیت یک پست اون تاپیک جزو تاپیکهای خوانده نشده حساب نمیشه. شما میتونید اگه خواستید متنی رو ادیت کنید برای من یا دیگران پیغام بفرستید تا این کار رو انجام بدیم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پیشنهاد نسبت به باز گذاشتن پست های ارسالی کاربران جهت ویرایش

با توجه به اینکه پست های ارسالی بعد از مدت زمان کمی بسته میشوند و امکان ویرایش برای کاربر سلب می شود

پیشنهاد میکنم امکان ویرایش فرستاده های هر فرد توسط خودش باز باشد یا حداقل مدت زمان برای ویرایش بیشتر شود....

چون کاربران ممکن هستند بعد از مدت زمانی نظرشون راجب فرستاده تغییر کند یا احتیاج به اصلاح داشته باشند

و برای این امر حتما احتیاجی به پیغام خصوصی به مدیران و سایر مراحل نباشد...

از طرفی از حجم کار مدیران هم تا حدودی کم میشود....

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به باز گذاشتن پست های ارسالی کاربران جهت ویرایش

بنده هم با نظر دوست گرامی موافقم خصوصا چند بار اشتباه تایپی داشتم کلی دوستان به زحمت افتادند!

کسی نیست پاسخی به این پیشنهادات بده؟

ApplyAbroad Champion

سلام

این موضوع قبلا مطرح شده است، اضافه می کنم خیلی وقت ها اتفاق میفتید که پستی ارسال می شود و همان پست باعث ایجاد بحثی در میان بقیه کاربران می شود و یک پست را چند نفر نقل قول می کنند، بنابراین این امکان وجود ندارد.

لطفا پیش از ارسال موضوع جدید جستجو نمایید.

ممنون از همکاریتون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member shervin1568 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Sharif U of T

با درود. بیشتر فروم های بین المللی که من در اونها عضو هستم قابلیت ویرایش نامحدود دارن. مخصوصا توی همچین فرومی گاه نیازه پست ها به روز بشه. کافیه برای ویرایش ها لاگ بزارین تا همه بدونن قبلا چی بوده و بعدا چی شده. از طرفی معمولا روال به این شکله که اگه پست اول ویرایش بشه یا فایلی تو اون قرار بگیره پستی به شکل op updated نوشته میشه تا همه متوجه بشند. بازم با توجه به ماهیت این فروم خواهشمندم این قابلیت رو برگردونید یا یک رای گیری انجام بدین تا نظر کاربرها رو متوجه بشین. با تشکر

به علاوه فرض کنید یکی یه پست رو اشتباه بنویسه و چند ساعت بعد متوجه بشه. مجبور میشه کلی مکاتبه با مدیران انجام بده تا براش ویرایش رو انجام بدن.
    A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy? -Albert Einstein

من نه موافق باز گذاشتن همیشگی هستم و نه موافق بازگذاشتن به مدت خیلی محدود (یک ساعت) هستم. به نظرم هر دو مورد افراطی میشن. نه به اون که همیشه باز بمونه و مثلا چه دلیلی داره کاربر بعد از چند ماه بره و پستی که برای ماه ها پیشه ویرایش کنه؟ پس همون بهتر که محدودیت ایجاد بشه ولی از طرفی هم گذاشتن محدودیت یک ساعته ناعادلانه میشه. به نظرم حداقل کاربران 24 ساعت اجازه داشته باشن که پستی رو ویرایش کنن. بیشتر افراد ضرورت ایجاد میکنه که پست رو ویرایش کنند و فکر نمیکنم اختلالی در کار انجمن پیش بیاره. اگر نگرانی وجود داره میشه به مدت یک هفته آزمایشی این کار رو امتحان کرد. به نظرم امتحانش هیچ اشکالی نداره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)