نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ارزش مدارك پلي تكنيك ها

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

پیش فرض ارزش مدارك پلي تكنيك ها

از دوستاني كه تو فنلاندند؛كسي ميدونه مدارك پلي تكنيك مخصوصا در مقطع ليسانس ارزشي دارند؟
    چون من از چند نفر از دوستان سوال كردم هر كدوم سخنان ضد ونقيضي گفتن.
    يكي گفتش كه پلي تكنيك ها از ضعيف ترين سراسري هاي ايران هم ضعيف ترند.
    ولي ديگري دقيقا برعكس اينو گفت!
    ممنون ميشم دوستان شفاف سازي كنند تا ببينيم ارزش داره برا ليسانس بريم پلي تكنيك ها يا نه!
    باتشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : ارزش مدارك پلي تكنيك ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    از دوستاني كه تو فنلاندند؛كسي ميدونه مدارك پلي تكنيك مخصوصا در مقطع ليسانس ارزشي دارند؟
    ممنون ميشم دوستان شفاف سازي كنند تا ببينيم ارزش داره برا ليسانس بريم پلي تكنيك ها يا نه!
    باتشكر
    من فنلاند نیستم ، اما ی سوال دارم منظورتون از پلیتکنیک ها چیه ؟ پلیتکنیک ها در سرتساره جهان مثلا پلیتکنیک میلان ، یا اون هایی که تو ایران اند ، یا فنلاند ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_rahimi2 نمایش پست ها
    من فنلاند نیستم ، اما ی سوال دارم منظورتون از پلیتکنیک ها چیه ؟ پلیتکنیک ها در سرتساره جهان مثلا پلیتکنیک میلان ، یا اون هایی که تو ایران اند ، یا فنلاند ؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    كلا تا اونجايي كه فهميدم پلي تكنيك ها موسساتي هستند جدا از دانشگاه ها كه روي عملي بيشتر تمركز دارند تا تئوري.
    اينم تعريف ويكي پديا:

Polytechnic, institute of technology and university of applied sciences mean the same thing in Finland. The following 27 (as of 2010) current universities of applied sciences are also similar to the German Fachhochschule. The official Finnish and Swedish terms areammattikorkeakoulu (AMK) and yrkeshögskola (YH). Except for the Åland University of Applied Sciences (Government of Åland) and the Police College of Finland (Ministry of the Interior), all polytechnics operate under the jurisdiction of the Finnish Ministry of Education.

اينم لينك ليست پلي تكينك ها:
    در اينجا

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

مرسی از راهنمایی تون ، شنیده بودم که Fachhochshule ها تو آلمان مثل علمی کاربردی هستن ، این هم اونها رو به همین تشبیه کرده ، البته نمیدونم Polytechnic Milanکه رتبه ی ۴۸ تو مهندسی داره در QS ام همینطوری هست یا نه !

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    باتشكر
    پلی تکنیکها هم در وزارت علوم ایران مدرکش مورد تاییده ( مثلا برای ارز دانشجویی خودم دنبال کار پلی تکنیک متروپولیای هلسینکی رفتم و وزارت علوم اوکی داد روش)، هم توی خود فنلاند میشه با مدرک لیسانسشون میشه رفت فوق لیسانس خوند...

به عنوان دانشجوی سابق دانشگاه علامه طباطبایی با لقب "بزرگترین دانشگاه علوم انسانی خاور میانه" (زرشک). عرض میکنم که قهوه خونه یه پلی تکنیک کوچیک توی یه شهر کوچیک فنلاند به سر تا پای علامه می ارزه، از لحاظ آکادمیک و غیره...
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ommmmid نمایش پست ها
    پلی تکنیکها هم در وزارت علوم ایران مدرکش مورد تاییده ( مثلا برای ارز دانشجویی خودم دنبال کار پلی تکنیک متروپولیای هلسینکی رفتم و وزارت علوم اوکی داد روش)، هم توی خود فنلاند میشه با مدرک لیسانسشون میشه رفت فوق لیسانس خوند...

به عنوان دانشجوی سابق دانشگاه علامه طباطبایی با لقب "بزرگترین دانشگاه علوم انسانی خاور میانه" (زرشک). عرض میکنم که قهوه خونه یه پلی تکنیک کوچیک توی یه شهر کوچیک فنلاند به سر تا پای علامه می ارزه، از لحاظ آکادمیک و غیره...
    سلام امید جان,
    من دعوت نامه برای مصاحبه و امتحان از متروپولیا و یک پلی تکنیک دیگر در لاهتی واسه ترم پاییز امسال گرفتم. شما اطلاعات زیادی در مورد متروپولیا داری میتونی لطفاً منو راهنمایی کنی؟ آیا با این دعوتنامه می شه ویزا گرفت؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ommmmid نمایش پست ها

شدیدا تایید میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط hedeshy نمایش پست ها
    سلام امید جان,
    من دعوت نامه برای مصاحبه و امتحان از متروپولیا و یک پلی تکنیک دیگر در لاهتی واسه ترم پاییز امسال گرفتم. شما اطلاعات زیادی در مورد متروپولیا داری میتونی لطفاً منو راهنمایی کنی؟ آیا با این دعوتنامه می شه ویزا گرفت؟

ممنونم
    با دعوتنامه خالی سخت بشه ویزا گرفت ولی با نامه پذیرش به احتمال خیلی زیاد میشه گرفت.

Junior Member

با سلام ببخشید که یهویی وارد بحثتون شدم

من مهندس برق قدرت هستم و مدرک مقدماتی و پیشرفته PLCهای زیمنس و مدرک مقدماتی و پیشرفته شبکه های صنعتی PLC های زیمنس و همچنین مدرک مقدماتی و پیشرفته مانیتورنگ PLC های زیمنس (WINCC) رو دارم
    و در حال حاضر دارم مدرک سیتم های DCS زیمنس رو میگیرم و دیگه اینکه تمام مدارک من مورد تایید وزارت نفت و شورای عالی انفورماتیک ایران هستند
    و حالا یه سوال داشتم :
    اینکه من برای گرفتن ویزای کاری با وجود این مدارک تا چه اندازه موفقم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NAFTCLOOB نمایش پست ها
    با سلام ببخشید که یهویی وارد بحثتون شدم

من مهندس برق قدرت هستم و مدرک مقدماتی و پیشرفته PLCهای زیمنس و مدرک مقدماتی و پیشرفته شبکه های صنعتی PLC های زیمنس و همچنین مدرک مقدماتی و پیشرفته مانیتورنگ PLC های زیمنس (WINCC) رو دارم
    و در حال حاضر دارم مدرک سیتم های DCS زیمنس رو میگیرم و دیگه اینکه تمام مدارک من مورد تایید وزارت نفت و شورای عالی انفورماتیک ایران هستند
    و حالا یه سوال داشتم :
    اینکه من برای گرفتن ویزای کاری با وجود این مدارک تا چه اندازه موفقم ؟
    کجا قراره کار کنی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)