صفحه 41 از 99 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_yar نمایش پست ها
    دوستان اینکه توی ویزا میزنن شما قراره کدوم شهر و دانشگاه برید مشکلی برای ترنسفر ایجاد نمیکنه؟ جدیداً این کار رو میکنن یا قبلاً هم همین وضعیت بوده؟
    مشکلی نیست. قبلا هم بوده.

سلام خوب هستید
    من از دانشگاه ایلینویز برای برق مستر پذیرش بدون فاند دارم ولی میخوام به یک دانشگاه دیگه انتقال بگیریم اگه بشه ( دانشگاهی که خواهرم درس می خونه و رنکش خیلی با ایلینویز تفاوت نداره) باید چکار کنم واسه این دانشگاه هم اپلای کنم یا مثل دانشگاه های ایران قبول می کنن؟ شرایط چطوری معمولا از کجا دقیقشون بدونم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

سلام دوستان. من دانشجوی سال دوم پزشکی در ارمنستان هستم(به زبان انگلیس میخوانم). حالا برام فرصتی به وجود امده که به امریکا مهاجرت کنم.میخواستم بپرسم: ایا امکانش هست که من بتونم این دو سال تحصیلی ام رو منتقل کنم به امریکا و در اونجا از ادامه اش بخوانم؟ اگر چنین امکانی وجود دارد چه شرایطی برای انتقالش وجود دارد؟ ممنون میشم هر کسی در این رابطه اطلاعاتی دارد پاسخ دهد

Junior Member

سلام
    من هم می خواهم یک ماه زودتر بروم و می رم یک شهر دیگه. می خواهم برم پیش یکی از دوستام و نهایتا ۲ یا ۳ روز مانده به تاریخ i20 برم دانشگاه ثبت نام کنم.
    البته تلاشم اینکه همون دانشگاه دوستم پذیرش بگیرم و اصلا هم دانشگاهی که i20 گرفتم برای ویزا رو نرم ولی باید دید چی می شه.

حالا به چه مشکل جدی برمیخورم که شما اینجا فرمودید و باید چی کار بکنم که بهش بر نخورم ؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط wilnail نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی سال دوم پزشکی در ارمنستان هستم(به زبان انگلیس میخوانم). حالا برام فرصتی به وجود امده که به امریکا مهاجرت کنم.میخواستم بپرسم: ایا امکانش هست که من بتونم این دو سال تحصیلی ام رو منتقل کنم به امریکا و در اونجا از ادامه اش بخوانم؟ اگر چنین امکانی وجود دارد چه شرایطی برای انتقالش وجود دارد؟ ممنون میشم هر کسی در این رابطه اطلاعاتی دارد پاسخ دهد
    این سوال کلیتون چندین جواب داره، بسته به اینکه کدوم دانشگاه در امریکا قراره برین.از دانشگاه های مورد نظرتون در امریکا این سوال رو بپرسین!
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

من لیسانس معماری دارم و می خوام دکترا بخونم توی امریکا ،می شه یک سال بخونم و بعد انتقالی بگیرم به ایران ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

واقعا به خاطر اطلاعاتی که میدید ازتون ممنونم
    من الان آمریکا هستم، RA هستم، و واسه ترم دیگه TA
    میخوام ترنسفر کنم: اما :
    1-من application ها رو وقتی ایران بودم فرستادم و الان که اینجا هستم اون دانشگاهها ی مقصد نمی دونن که من الان تو امریکا دانشجو هستم
    2-این دانشگاه هم نمیدونه من می خوام transfer کنم
    حالا به نظرتون باید چی کار کنم؟ به اون دانشگاههای مقصد ایمل بزنم بگم من الان دانشجو هستم و من رو به عنوان دانشجو transfer حساب کنه؟
    چی کار کنم؟ گیج گیج شدم به خدا
    your help means a lot to me
    لطفا راهنماییم کنید
    آنا

Junior Member

دوستان من الان امریکا هستم.ترم ۱ مستر.فاند ندارم و دانشگاهمم فاند خوبی نمیده .می خوام از دانشگاه دیگه ای فاند بگیرم.به استاد های دانشگاه های مختلف که میل بزنم دلیل ترنسفرم را چی باید بگم؟ بگم به خاطر فاند هست یا نه؟ و اینکه ایا اینکه در امریکا هستم برام نکته ی خوبی هست در فاند یا نه؟ممنوننن

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام
    گویا اینجا کسی جوابی نمیده ولی حالا من میپرسم سوالم رو

من ویزام رو برای دانشگاهی که تاریخ شروع ترمش ۱۴ ژانویست میگیرم و میخوام به محض ورود، به دانشگاهی که زمان شروع کلاسش ۱۷ ژانویست ترنسفر کنم.
    حالا سوال من اینه که کی باید وارد امریکا بشم که بتونم این کار رو انجام بدم و برسم به کلاس دانشگاه دوم؟
    این کار باید در طول تعطیلات زمستانی بین دو ترم انجام بشه، این مورد مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

بچه‌ها ممنون میشم کسی جواب بده
    من به دانشگاهی میخوام ترنسفر کنم که گویا بخش international دانشگاه هیچ اطلاعی از قوانین ترنسفر ندارن و میگن شما باید یک ترم حتمن درس بخونی در دانشگاه اول تا بتونی ترنسفر کنی به این دانشگاه. کسی قانون مکتوبی که بشه به اینا نشون داد سراغ داره؟