نقل قول نوشته اصلی توسط rahaaut نمایش پست ها
با سلام. من دانشکاه a فوق لیسانس قبول شدم فول فاند و برام i20 هم صادر شد و با همون وقت سفارت گرفتم اواخر اردیبهشت..... خالا دانشگاه b دکترا فول فند بعد 15april بهم خبر دادن قبول شدم و میخوام این افر رو اکسپت کنم و i20ش بیاد. دوستان من میخوام اما با همون i20 اولی برم واسه مصاحبه چون یه نظرم به دانشجوهای مستر کمتر سفارت اشکال میگیره.. اما بعد اگر ایشالا ویزا اومد برم امریکا مستقیم برم دانشکاه دوم و کارای ترنسفر که باید تو فاصله 30 روز انجام شه رو انجام بدم و برم دانشکاه دوم... کسی میدونه این دوتا i20 فول فاند مشکلی ایجاد میکته ایا؟ و کار من ایا در کل مشکلی کسی توش میبینه؟
با تشکر

شما جاي يك نفر رو ميگيري جاي يك نفر ديگه رو هم نگه ميداري. بعد ميري اونجا سرانجام يكي رو انتخاب ميكني.اون استادي كه اول بهش اكي دادي تو ذهنش ميمونه سال ديگه هر دانشجوي ايراني ايميل زد اصلا جوابشو نميده و در به در دنبال دانشجوي چيني ميگرده. جاي دانشجوشم كه شما رو گرفته بود خالي ميمونه تا يك سال. به رفيقاشم اگر ازش بپرسن راجع به دانشجوي ايراني ميگه نه نگيريد اينا به تعهداتشون پايبند نيستن. هندي يا چيني بگيريد كه قدردان هستند. كلا هيچ مشكلي ايجاد نميشه دوست خوبم ميدوني چرا؟ اونا كه قبل من و تو توي اين راهن به من و تو چه ربطي دارن بزار پلهاي پشت سرمو خراب كنم اونا نتونن رد شن. شادزي