صفحه 65 از 99 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان! نمي دونم سوالم رو جاي درستي ميپرسم يا نه

نظرتون در مورد تغيير رشته در همون دانشگاهيي كه الان هستم دارم چيه؟!
    بايد دوباره اپلاي كنم؟! من مقطع مستر هستم در حال حاضر!
    باید از خود دانشگاهتون سوال کنید.دانشگاهها سیاستهای متفاوتی در این خصوص دارند.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من با ویزای F1 و همسرم ویزای F2 در آتلانتا می باشیم و هر دو توانسته ایم از یک دانشگاه خوب در کالیفرنیا پذیرش پاییز 2015 گرفته ایم. با توجه در حال حاضر من ار دانشگاه فعلی فاند دریافت می کنم در مورد زمان مناسب برای اقدام برای ترانسفر سوال داشتم ، چون از یک سو دانشگاه فعلی فاند را قطع خواهد کرد و از سوی دیگر به من توصیه شده که ابتدا فایل سویس خود را به دانشگاه جدید انتقال بده و سپس برای تبدیل ویزای F2 به F1 اقدام کن
    سوال اصلی من فاصله زمانی مجاز بین ترانسفر بین دو دانشگاه می باشد
    همونطور که در پستهای قبلی هم اشاره شد ترنسفر به معنای تغییر سویس چند دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید!
    در مورد تغییر F2 به F1، اکثر دوستانی که من دیدم سه ماه طول کشیده ولی ممکنه مثل این دوستمون تا 5 ماه هم طول بکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط snow64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یه دانشگاه توی آمریکا پذیرش گرفتم و الان دارم ترم اولم رو اونجا میگذرونم، TA هستم و تازه قراره research رو شروع کنم. حالا پذیرشم توی یه دانشگاه بهتر درست شده و استاد اون دانشگاه منو برای ترم تابشتون میخواد یعنی 2 ماه دیگه. من از طرفی میخوام به دانشگاه مبدا تا حد امکان دیر اطلاع بدم چون میترسم تو نمره هایی که استادا بهم میدن تاثیر بذاره و از طرفی هم نگرانم که برای کارهای اداری انتقال دیر بشه. این کاراهای اداری که ممکنه بین دو روز تا 1 ماه طول بکشن دقیقا چی هستن؟ من نیتونم برم دانشگاه مقصد ثبت نام کنم بعد کارهای انتقالم رو انجام بدم.
    ممنون میشم کمکم کنید
    شما میرین دفتر اینترنشنال آفیستون یه فرم پر میکنید برای آزاد کردن سویس (در بعضی از دانشگاهها حضور خود شخص الزامیه)، بعد به دانشگاه مقصد میگین که سویستون رو در اختیار بگیره به همین راحتی!

سلام
    من هم همین وصعیت شما را دارم ، من از ISSS دانشگاه مبدا پرسیدم ، اون ها به من راجع 5 ماه گفتن که از زمانی که ترانسفر کردی وقت داری تا در دانشگاه مقصد ثبت نام کنی ، راجب اینکه کی فایل انتقال بدن ، من سوال کردم که حتما باید آخر ترم باشه ، یعنی اگر من برای ترم تابستان ثبت نام کنم حتما باید اخر ترم تابستان برم ، چون یک استادی در دانشگاه مقصد به من گفته می تونی حون و حولای هم بیای و من بهت پول بدم ، البته بعضی از دانشگاه ها مثل اینکه اگر قبل شروع ترم شروع به کار کنی پول می دهند ولی ISSS این دانشگاه به من گفت ما می توانیم برات تاریخ بزنیم مثلا اخر ترم تابستان سویس تو انتقال پیدا کند ولی اینکه وسط ترم من برم رو هنوز خودم درست نفهمیدم ، حالا من اخر این هفته دارم میرم دانشگاه مقصد ببینم اونها چی می گن و از نظر اونها شرایط چطوری است

نقل قول نوشته اصلی توسط d_akr نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دو تا سوال نسبتا ظولانی داشتم. اگر کسی بتونه با منبع پاسخ بده خیلی ممنون میشم.
    1-من دو بحث متفاوت تو چند صفحه ی اخیر دیدم که در رابطه با حداکثر فاصله ی زمانی مجاز بین انصراف دادن از یک دانشگاه و انتقال به دانشگاه دیگر هست. یکی از دوستان در پست #597 گفته: "شما باید در ترم بعدی دانشگاه مقصد یا حداکثر ۵ ماه بعد از تاریخ ریلیز شدن ای-۲۰ اولتون(هر کدوم زودتر باشه) ثبت‌نام کنید." منبعش هم: http://www.ice.gov/sevis/f1-transfers#_Toc174419529. حالا یکی دیگه از کاربران تو چند پست بالاتر ، یعنی پست #632 گفتن: "موقع ترنسفر دانشگاه مبدا سویس شما را release می کنه و دانشگاه مقصد می گیره فقط باید حواستون به بازه های زمانی ثبت نام باشد که بین زمان ثبت نام دو دانشگاه بیشتر از یک ماه فاصله نیافتد.".منبعی ایشون نگفتن اگه کسی سراغ داره بگه لطفا. من الان سوالم اینه که ماحداکثر 5 ماه زمان داریم تا تو خاک امریکا بمونیم از وقتی از یه دانشگاه نصراف میدیم تا سویس رلیز بشه یا فقط 1 ماه؟
    2-من برای پاییز 2015 پذیرش گرفتم و الان (ترم بهار) مشغول تحصیل در دانشکاه مبدا هستم. ترم بهارم 8 می تموم میشه. اگه ترم تابستون ثبت نام کنم در دانشگاه مبدا، ترم تابستون من تو دانشگاه مبدا 10 آگست تموم میشه و از طرفی در دانشگاه مقصد تاریخ orientation آگست 10 و ددلاین ثبت نام 23 آگست هست. با توجه به اینکه فاصله ی پایان ترم تابستون در مبدا (10 آگست) فاصله کمی با شروع ترم پاییز در مقصد (23 آگست) داره و ضمنا این تاریخ ها هم اوج کار International Office هر دو دانشگاه هست، نظرم اینه که ،اگه بشه، دو-سه هفته قبل از شروع ترم تابستون انصراف بدم از مبدا. حالا سوالم اینه که اگه من قبل از پایان ترم تابستون از دانشگاه مبدا انصراف بدم، مشکلی پیش نمیاد برای ترنسفر؟ یا حتما باید صبر کرد تا ترم تموم بشه و اقدام به ترنسفر کرد؟ یا اینکه اصلا بهتره ترم تابستون ثبت نام نکرد با توجه به محدودیت ها؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان، نیاز به راهنماییتون دارم، خیلی ضروری هست.

من بهار 2015 وارد آمریکا شدم و دکترا را شروع کردم (مهندسی). الان دیگه دیگه تقریبا آخرای ترم اولم هست. هنوز کار ریسرچی را با استادی شروع نکردم (فاند نداشتم) و این ترم واحدهایی که گرفتم را دارم میگذرونم. این دانشگاهی که هستم دانشگاه خوبی هست ولی در فیلدی که من علاقه مندم چندان فعال نیست، ترنسفر هم پیشنهاد ریس دپارتمان بود. حالا اگر بخوام همین رشته را در یک دانشگاه دیگه بخونم دوباره باید اپلای کنم؟ یا میتونم مستقیم با یک استادی تماس بگیرم و پذیرش بگیرم؟

میخوام بدونم شدنی هست یا از اون کارایی هست که احمالالش خیلی پایین هست و ارزش وقت گذاشتن ندارد؟
    ویرایش توسط AlirezaSP : March 27th, 2015 در ساعت 02:29 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaSP نمایش پست ها
    سلام دوستان، نیاز به راهنماییتون دارم، خیلی ضروری هست.

من بهار 2015 وارد آمریکا شدم و دکترا را شروع کردم (مهندسی). الان دیگه دیگه تقریبا آخرای ترم اولم هست. هنوز کار ریسرچی را با استادی شروع نکردم (فاند نداشتم) و این ترم واحدهایی که گرفتم را دارم میگذرونم. این دانشگاهی که هستم دانشگاه خوبی هست ولی در فیلدی که من علاقه مندم چندان فعال نیست، ترنسفر هم پیشنهاد ریس دپارتمان بود. حالا اگر بخوام همین رشته را در یک دانشگاه دیگه بخونم دوباره باید اپلای کنم؟ یا میتونم مستقیم با یک استادی تماس بگیرم و پذیرش بگیرم؟

میخوام بدونم شدنی هست یا از اون کارایی هست که احمالالش خیلی پایین هست و ارزش وقت گذاشتن ندارد؟
    لطفا پستهای قبلی رو مطالعه کنید، پروسه همون پروسه اپلای هست، اما شما میتونین کارنامه درسهایی که تو امریکا گذروندین هم بفرستین و تو sop ذکر کنین میخواین به چه دلیل ترنسفر کنین، و همچنین اگر بتونین ریکامی از استادهای دانشگاتون بگیرین کمکتون میکنه، در ضمن باید تافل و جی آر ایتون هم اکسپایر نشده باشه، میتونین با استادها تماس بگیرین و وضعیتتون رو شرح بدین، اما اگر بتونین حضوری برین خیلی تاثیرش بیشتره.
    موفق باشین

من یک سوال دیگه داشتم ، آیا انتقال از یک دپارتمان به یه دپارتمان در یک دانشگاه هم نیاز به تغییر I20 و سویس داره ؟ در بیشتر موارد میشه با بعضی از استاد های دانشکده دیگر که در دانشکده کنونی افیلیشن دوم دارن کار کرد ولی آیا برای انتفال کامل از این دپارتمان به دپارتمان دیگه باید امجددا اپلای کرد و پذیرش گرفت و I20 جدبد صادر بشود

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    من یک سوال دیگه داشتم ، آیا انتقال از یک دپارتمان به یه دپارتمان در یک دانشگاه هم نیاز به تغییر I20 و سویس داره ؟ در بیشتر موارد میشه با بعضی از استاد های دانشکده دیگر که در دانشکده کنونی افیلیشن دوم دارن کار کرد ولی آیا برای انتفال کامل از این دپارتمان به دپارتمان دیگه باید امجددا اپلای کرد و پذیرش گرفت و I20 جدبد صادر بشود
    در مورد انتقال به یک دانشکده دیگه، بستگی به قوانین دانشگاه و دپارتمان مورد نظر داره از graduate school تون سوال کنین،
    در مورد I20، چون اسم دانشکده در I20 و اطلاعات سویس ثبت میشه باید I20 جدید صادر بشه.

ببخشید، آیا دانشگاه میتونه مانع از دریافت Master برای دانشجوی direct PhD بشه ؟ توی سایت دانشگاه مورد نظر خودم پیزی در این مورد پیدا نکردم.
    اگر Master بده بهتره قبل از Master کارهای انتقال رو انجام بدم یا بعدش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    ببخشید، آیا دانشگاه میتونه مانع از دریافت Master برای دانشجوی direct PhD بشه ؟ توی سایت دانشگاه مورد نظر خودم پیزی در این مورد پیدا نکردم.
    اگر Master بده بهتره قبل از Master کارهای انتقال رو انجام بدم یا بعدش ؟
    معمولا نه! البته قوانین دانشکده میتونی سنگ اندازی بکنه، بهتره از دانشکده تون سئوال کنین! منظورتون از کارهای انتقال چیه دقیقا؟ اگر تغییر سویس هست که بهتره مستر رو بگیرین و بعد اینکار رو انجام بدین.