سلام بچه ها
من یه سوال داشتم که اگه کمکم کنین واقعا ممنون میشم
من الان تو امریکا دانشجوی دکترا هستم وبه دلیل کلییر طولانی دیر رسیدم و این ترم کورس ور نداشتم و از بهار 2016 کورس دارم. تو همین یه ماهه که اومدم اینجا استادم انقدر بازی سرم در آورده که کلا بیخیال شدم و با یه دانشگاه دیگه مکاتبه کردم که برای مستر تو همین رشته واس پاییز 2016 اپلای کنم وقرار شده که برم اونجا.
سوال من اینه که من فقط یک ترم اینجا کورس پاس میکنم ولی دو ترم "فول تایم استیودنت" حساب میشم. بخام برم به دانشگاه دوم آیا باید از استادم رضایت بگیرم یا اینکه باید حتما این دانشگاه مبدا به من اجازه بده یا اینکه میتونم با آی-20 جدیدم برم اونجا ثبت نام کنم و بعد از اینجایی که هستم اعلام انصراف کنم؟ و اینکه من احتمالا دوتا کورس ور میدارم که بتونم نمره خیلی خوب بیارم که اگه بشه بعدا ترنسفر کنم. این تعداد کورس ها و این یک ترم که کورس پاس کردم مشکلی ایجاد میکنه یا اینکه همین یک ترم کافیه؟
من الان "تی ای" هستم و ادوایزر من چیزی به عنوان "آر ای" به من نمیده و آدم بسیار بی شخصیتی هست و به همین دلیل اصلا نمیخام بدونه که من کجا میخام برم.

میشه راهنمایی بکنید که چیکار میتونم بکنم و اینکه اصلا مانعی سر راه من برای رفتن به یک دانشگاه دیگه و خوندن مستر وجود داره؟

ممنون