صفحه 84 از 99 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط lmnop نمایش پست ها
    دوستان اگه دانشگاه اول فرضا سویس رو آزاد کنه ولی ددلاین دانشگاه دوم گذشته باشه چی میشه؟؟؟ آیا دانشگاه اول میتونه دوباره سویس رو بگیره؟؟
    آزاد کردن فایل سویس از سمت دانشگاه اولی به معنی نهایی شدن انتقال نیست. باید دانشگاه دومی فایل سویس شما رو به سیستم خودش منتقل کنه و اگه مهلت ثبت نام اونها گذشته باشه این کار رو نمی کنه. در نتیجه شما مجبور میشید در همون دانشگاه اول ثبت نام کنید. البته اگه مهلت ثبت نام دانشگاه اولی رو از دست نداده باشید. برای همینه که تاکید کردم هر چه زودتر با مسؤول سویس هر دو دانشگاه هماهنگی کنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان یه سوالی. از انتهای ترم اسپرینگ تا شروع ترم فال یک فاصله ای وجود داره. حالا اگه کسی بخواد برا فال بره یه دانشگاه دیگه، کی باید اقدام کنه؟ مثلا از یک یک ماه مانده به شروع فال در دانشگاه دوم؟ یا زودتر هم میشه؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

دوستان یه سوالی. از انتهای ترم اسپرینگ تا شروع ترم فال یک فاصله ای وجود داره. حالا اگه کسی بخواد برا فال بره یه دانشگاه دیگه، کی باید اقدام کنه؟ مثلا از یک یک ماه مانده به شروع فال در دانشگاه دوم؟ یا زودتر هم میشه؟

بستگی به ددلاین دانشگاه داره ولی اکثر دانشگاه ها application deadline هاشون برای ترم پاییز در January هست

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    بستگی به ددلاین دانشگاه داره ولی اکثر دانشگاه ها application deadline هاشون برای ترم پاییز در January هست
    دقت کنید منظورم ددلاین اپلای نیست.

رشته و دانشگاه

دقت کنید منظورم ددلاین اپلای نیست.
    فرقی نداره. شما باز باید اپلای کنی و اول از دانشگاه جدید پذیرش بگیرید. بعد از دریافت پذیرش باید به دانشگاهتون خبر بدید و SEVIS رو آپدیت کنید و از دانشگاه جدید I20 بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

پیش فرض پاسخ : ترانسفر دانشگاه در امريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadhpp نمایش پست ها
    استاد من در دانشگاه جدیدی position پیدا کرده و به من هم پیشنهاد transfer داده. یه سوالی که دارم و نتونستم جوابشو در پست های قبلی پیدا کنم اینه که عوض کردن دانشگاه از نظر وزارت علوم ایران مجازه ؟
    منم قبول دارم که خیلی اخلاقی نیست که وقتی یه سال با یه استاد دکترا کار کردیم، بعدش ترانسفر کنیم، اما خب استادها همه اگه پوزیشن بهتر گیر بیارن ما رو ول می کنن. مثل همین دوستمون. حالا این استاد فکر نکرده که شاید این دانشجوی دکترا واسش مشکل درست بشه؟ استاد فکر نکرده که شاید این دانشجو نتونه جای دیگه ای درس بخونه و اینجا را به دلایلی انتخاب کرده؟ حتی یکی دیگه از دوستان گفته بود که یکی از استادهاش بعد از پذیرش دادن بهش، دانشگاهش را عوض کرده و از کالیفرنیا رفته به شرق آمریکا و گفته بیا اونجا! خُب این استاد با خودش فکر نکرده که اخلاقا درست نیست که دانشجو را علاف کنه و باید قبلا به دانشجو می گفت که من بهت پذیرش میدم اما شاید خودم جابه جا بشم. اما خب استاد هم این اخلاقیات را رعایت نکرده.

واسه همین من میگم شاید خیلی هم غیراخلاقی نباشه و سیستم اونجا این طوری باشه که هر کی روی کاغذ تعهدی نداده، اگه کاری کنه غیراخلاقی حساب نشه. یا شاید یه ذره قابل توجیه تر باشه با این کارهای این استادها نه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    منم قبول دارم که خیلی اخلاقی نیست که وقتی یه سال با یه استاد دکترا کار کردیم، بعدش ترانسفر کنیم، اما خب استادها همه اگه پوزیشن بهتر گیر بیارن ما رو ول می کنن. مثل همین دوستمون. حالا این استاد فکر نکرده که شاید این دانشجوی دکترا واسش مشکل درست بشه؟ استاد فکر نکرده که شاید این دانشجو نتونه جای دیگه ای درس بخونه و اینجا را به دلایلی انتخاب کرده؟ حتی یکی دیگه از دوستان گفته بود که یکی از استادهاش بعد از پذیرش دادن بهش، دانشگاهش را عوض کرده و از کالیفرنیا رفته به شرق آمریکا و گفته بیا اونجا! خُب این استاد با خودش فکر نکرده که اخلاقا درست نیست که دانشجو را علاف کنه و باید قبلا به دانشجو می گفت که من بهت پذیرش میدم اما شاید خودم جابه جا بشم. اما خب استاد هم این اخلاقیات را رعایت نکرده.

واسه همین من میگم شاید خیلی هم غیراخلاقی نباشه و سیستم اونجا این طوری باشه که هر کی روی کاغذ تعهدی نداده، اگه کاری کنه غیراخلاقی حساب نشه. یا شاید یه ذره قابل توجیه تر باشه با این کارهای این استادها نه؟

استاد هیچوقت وسط تحصیل شما نمیاد بگه من یه دانشجوی بهتر پیدا کردم و فاندتو قطع کنه تا زمانی که شما به عنوان دانشجو کارتو درست انجام بدی. اینکه وسط تحصیل به خاطر طمع برید دنبال دانشگاه دیگه کار خیلی غیر اخلاقی هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    استاد هیچوقت وسط تحصیل شما نمیاد بگه من یه دانشجوی بهتر پیدا کردم و فاندتو قطع کنه تا زمانی که شما به عنوان دانشجو کارتو درست انجام بدی. اینکه وسط تحصیل به خاطر طمع برید دنبال دانشگاه دیگه کار خیلی غیر اخلاقی هست.
    خب همین موردی که اینجا نقل قول کردم که استاده همین کارو کرده. یه پوزیشن خوب گیر آورده و به دانشجوش گفته حالا تو برو به فکر ترانسفر باش. خب این دانشجو از کارش عقب نمی افته؟ واحدهایی که گذرونده را بخشی اش را قبول نمی کنن و طرف الکی عقب می افته. همین موردی که خودش اینجا گذاشته مگه بی اخلاقی استاد نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    خب همین موردی که اینجا نقل قول کردم که استاده همین کارو کرده. یه پوزیشن خوب گیر آورده و به دانشجوش گفته حالا تو برو به فکر ترانسفر باش. خب این دانشجو از کارش عقب نمی افته؟ واحدهایی که گذرونده را بخشی اش را قبول نمی کنن و طرف الکی عقب می افته. همین موردی که خودش اینجا گذاشته مگه بی اخلاقی استاد نیست؟
    لزوما نه. اگر استاد به یک دانشگاه بالاتر ترانسفر کرده باشه (که معمولا همینطوره) و اپلیکیشن دانشجوش در اونجا را ساپورت کنه که برای دانشجو بهتر هم هست.
    یکی از دوستان قدیم ما در دانشگاه کلگری کانادا درس میخواند. وسط کار استادش رفت جورجیا تک و دانشجوهاش رو هم با خودش برد. الان این دوست ما با دکترای جورجیا تک استاد یک دانشگاه تاپ 10 امریکاست (که با دکترای کلگری عملا غیرممکن میبود).

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

کلا هر چی زور می زنیم یه چیزی ردیف کنیم دلمون آروم بگیره نمیشه حالا اگه دانشجویی این کارو با استادش کرد، جدای از این که استادش اذیتش کنه یا نه، فرض بگیریم که استاده اصلا اذیتش نکنه، به استاد خیلی آسیب می رسه؟ یعنی پروزه ای که مثلا گرفته، یکی دو سال عقب می افته و آسیب زیادی می بینه دیگه درسته؟ می خوام ببینم استاده چقدر ضرر می کنه و خسارتش چقدره که ببینم می ارزه وجدان درد بگیرم یا نه